December 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: December 2014

Odoslaťod bambulka14 »

no rozmýšľam mám na výber 3, je ťažké sa rozhodnúť všade je niečo za aj proti a ty si už rozmýšľala?
bambulka14

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod katkamamca »

z infosiek co som nasla sa mi najviac pozdavali Kramare, lebo by som rada mala manzelika pri sebe na izbe, ak bude volna izba. hlavne kvoli tomu vianocnemu obdobiu.. a kedze tam maju najviac nadstandardnych izieb, tak je to zatial moj tip. bohuzial prehliadka je az v oktobri, tak sa trosku obavam, ci ma to neodradi.
katkamamca

Mood: Tired

Odoslaťod seberka »

Ahojte buduce maminky,
Tak sa nas predsalen nazbieralo viac ? :D :D :D
Tesim sa s vami, ubieha to velmi velmi rychlo :lol:
Leto nic moc a za chvilu Vianoce :adore:
U nas lekar dobre nevidel pohlavie, tak sme sa rozhodli pre prekvapenie :vyplaz:
Bambulka, ty mas super datum terminu 8)b
Drzte sa!!!
seberka

Odoslaťod fcelicka »

Ahojte ;) tak po lete som tu zas, s cca 7 kilami navyse a kopkajucim balickom.. a uz vieme, ze to bude baba :) Vsetky vysetrenia prebehli dobre, len teraz ma trapi nejaka infekcia. Vraj hnis v moci no inak nic necitim, tak snad to prejde... :?
Dufam, ze sa mavate dobre !
Uz chystate vybavicku ? My pomalicky, akurat uvazujeme, ze sa dame na latkove plienky, tak dufam, ze to dame aj bez skusenosti :yes:
fcelicka

Odoslaťod katkai »

Ahojte.
Po dlhom čase sa mi opäť podarilo dostať sa k tomu aby som tu napísala zopár riadkov. Pozerám na klávesnicu ako píšem a na ukazováku sa mi leskne obrúčka. Posledná dva-tri týždne boli dosť hektické a vyvrcholili prekrásnou svadbou uplynulý víkend. Sama sa čudujem ako sme to s malou Evičkou v brušku pekne zvládli. A dnes začíname 30týždeň. Teraz už musíme trochu oddychovať. Pred dvomi týždňami sme si pochutili na cukrovej vode a zajtra máme kontrolu aj ultrazvuk. Tak sa teším a verím že aj ten cukor je v poriadku. Cítim sa výborne, ale posledné týždne som bábätku venovala menej myšlienok ako by som chcela. Okrem prípravy svadby sme maľovali a z manželovej miestnosti pre všetko, sme vytvorili miestnosť pre budúcu detskú izbu. Krabice sa vecičkami a potrebami pre bábätka sa nám zbierajú a už ich máme konečne aj kam dávať. Pomaly sa začínam obzerať po pôrodnici a stále mám väčší pocit, že by som chcela rodiť mimo Bratislavy. Ale ešte neviem kde. Idem si to konečne trochu viac preštudovať a poobzerať sa po možnostiach. Už nám vlastne ostáva len nejakých 10 týždňov, kým sa stretneme s Evičkou. Veľmi sa teším, ale pribúda i pocit napätia, že ako to zvládneme.
Prajem pekné dni a oddychujte.
katka
katkai

Odoslaťod seberka »

Ahojte :clap:
Fcelicka zelam, nech sa infekcia coskoro podda ...
S latkovymi plienkami ma moja kamaratka velke skusenosti, my sme na normalnych
Katkai gratulujem k svatbe a ze uz sa na chvilku aj zastavis, posledne dva mesiace budu narocne, tak si to zvolni

Vyzera to tu na same baby, to je krasne :adore: :adore: :adore:
My mame porodnicu vybranu, ja som uz dlho v zahranici a tak ako prvy porod (i ked cisarsky),
verim ze aj ten druhy bude super s dokonalou starostlivostou a naslednou rychlou rekonvalescenciou 8)b
Tiez davam prednost radsej mensiemu mestecku a nemocnici, nez velkomestu :D :D

Ozvite sa este ako to zvladate s bruskami, lebo s tym nasim krpcom uz davno nevladzem a dost polehavam
Moc moc sa tesim na nase druhe :adore:
Papa
seberka

Odoslaťod Deniska25 »

ahojte maminky tak sem i já zavítala konečně aj sem na stránku :-)
máme doma 5letou slečnu a čekáme sestřičku :-) těšíme se a doufám že na vánoce budeme doma všeci spolu, první termín mi vyšel 26.12. ale já sem si to naplánovala okolo 13.12. tak snad to klapne a mala bude souhlasit :lol: :lol:
Deniska25
začiatočník

Odoslaťod Deniska25 »

katkamamca píše:Ahojte tehulky,
tiez mam termin v decembri 22.-30.12. aktualne. Budeme mat dievcatko, nase prve drobuliatko, takze manzel je patricne hrdy a roztrzity :D Dohodli sme sa, ze budeme mat Natalku aj ked sme sa rozhodovali aj medzi Nikolkou. Ked sme ale zistili, ze Natalia je v latincine "dieta Vianoc", bolo to jasne. Ako ste na tom vy? Tak sa mi zda, ze s dievcenskymi menami je to zlozitejsie ako s chlapcenskymi.. :-??

ahoj Katka no tak my kdyby sme čekali kluka tak nemám šajnu jak by se jmenoval, drahy chtel Jakuba ale tech je tedka tolik že nevím či bych to schválila :-)
Deniska25
začiatočník

Odoslaťod katkamamca »

Deniska25 píše:
ahoj Katka no tak my kdyby sme čekali kluka tak nemám šajnu jak by se jmenoval, drahy chtel Jakuba ale tech je tedka tolik že nevím či bych to schválila :-)

Ahoj Deniska,

Natalok je teraz vela, ale vybrat dievcenske meno nie je sranda. Takze to, ze aj znama caka Natalku v Decembri ma uz vobec neprekvapuje :D Pre nas bolo dolezite, aby neboli meniny v januari, takze sme zobrali diar a skusali meno po mene. S chlapcom by sme mali jasno, to by bol Milan po manzelovi, svokrovi aj mojom tatinovi :D To by bolo uz na peknu rodinnu oslavu. Jakub je nas druhy tip, takze velmi dobry vyber. Mne sa paci este Matej, aj ked je to ceske meno. Nemozem si pomoct, ale od kedy som videla rozpravku Cisaruv pekar a pekaruv cisar, paci sa mi :ashamed:

Seberka,

S tou energiou som na tom podobne. Ked aj dlhsie chodim - vacsinou po nakupoch pre malu - vecer som uplne hotova. Zadychavam sa aj na prve poschodie, boli ma chrbat, obcas aj hlava a najnovsie pribudli zuby.. Ale verim, ze je to tym, ze mala rastie o stosest, co mi potvrdila aj doktorka, ked nam merali prietoky :clap:
katkamamca

Odoslaťod katkamamca »

katkai píše:Ahojte.
Po dlhom čase sa mi opäť podarilo dostať sa k tomu aby som tu napísala zopár riadkov. Pozerám na klávesnicu ako píšem a na ukazováku sa mi leskne obrúčka. Posledná dva-tri týždne boli dosť hektické a vyvrcholili prekrásnou svadbou uplynulý víkend. Sama sa čudujem ako sme to s malou Evičkou v brušku pekne zvládli. A dnes začíname 30týždeň. Teraz už musíme trochu oddychovať. Pred dvomi týždňami sme si pochutili na cukrovej vode a zajtra máme kontrolu aj ultrazvuk. Tak sa teším a verím že aj ten cukor je v poriadku. Cítim sa výborne, ale posledné týždne som bábätku venovala menej myšlienok ako by som chcela. Okrem prípravy svadby sme maľovali a z manželovej miestnosti pre všetko, sme vytvorili miestnosť pre budúcu detskú izbu. Krabice sa vecičkami a potrebami pre bábätka sa nám zbierajú a už ich máme konečne aj kam dávať. Pomaly sa začínam obzerať po pôrodnici a stále mám väčší pocit, že by som chcela rodiť mimo Bratislavy. Ale ešte neviem kde. Idem si to konečne trochu viac preštudovať a poobzerať sa po možnostiach. Už nám vlastne ostáva len nejakých 10 týždňov, kým sa stretneme s Evičkou. Veľmi sa teším, ale pribúda i pocit napätia, že ako to zvládneme.
Prajem pekné dni a oddychujte.
katka

Gratulujem ku svadbe! Super, ze aj s malou ste si to uzili.

Nad akymi nemocnicami rozmyslas? My sme povodne planovali Kramare, ale stretnutie nas odradilo. Boli sme si pozriet aj Hainburg, ktory je pre mna male porodne nebo, ale trosku sa obavame financovania. Ak by bolo vsetko bez komplikacii, nebol by problem. Ale nechcem riesit otazku penazi, ak by sa nieco skomplikovalo. Takze nas caka este vylet do Vyskova a Breclavi - neviem, ci sa to takto sklonuje.. :? Mozno sa niekde uvidime V:)
katkamamca

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.