December 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: December 2014

Odoslaťod diuska1003 »

Ahojte pripajam sa aj ja :-) termin mam 8.decembra :-)
diuska1003

:-)

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod seberka »

Ahojte dievcata, tak ako sa mavate a citite s bruskami?
Co cakate, uz viete?
seberka

Odoslaťod katkai »

Ahojte. Tam my sme dnes začali už 24. týždeň. Letí to neuveriteľne rýchlo. A ešte toľko by som chcela stihnúť. Mamka mi hovorí - však ideš len rodiť, nie na koniec sveta. Ja to síce viem, ale život sa bábätkom trochu zmení. Nie sme s priateľom zobratí, rozhodli sme sa, že tú malú svadbu (asi 8 ľudí) urobíme radšej teraz. Aby sme už boli ozajstná rodina. Asi je to zbytočné odkladať na potom.
Pred niekoľkými týždňami sme boli na morfologickom ultrazvuku. Trvalo to 45 minúť, až ma mrle žrali. Doktor meral, pozeral, tlačil brucho, štuchal brucho, mrmlal a nič nehovoril. Už som bola nervózna. Nakoniec povedal, že on už všetko čo chcel videl, len nám chcel urobiť nejaké foto a nedá sa. Tvárička schovaná a ani za nič sa neukáže. Tváričku sme síce nevideli, ale zistili sme, že chlapec to zrejme nebude. Ja som to aj tušila a veľmi sa tešíme z nášho dievčatka. Občas ju je i cítiť, ale zrejme má kopec miesta, lebo je to veľmi slabé. Občas som z toho taká nesvoja, že nič necítim. Snáď to tak má byť. Bruško je asi také akurát na toto letné obdobie. Zatiaľ veľmi nenarástlo,pribrala som 6kg.
Užívajte si pekné dni, každý je iný.
Katka
katkai

Odoslaťod seberka »

Jeee ved to su pekne spravicky katkai :D
Ja by som tiez chcela dievcatko :adore:
Zajtra snad budeme vediet, tiez som nervozna ked sa babo malo vrti, v poslednej dobe citim len v noci, ma to otocene...
A cez den spinka... Tiez nemam velke brucho aj ked cakame druhe a zajtra zacinam 23 tt
Tak sa drzte!
seberka

Odoslaťod Ginkasamka »

Takze ahojte dievcata... pridavam sa k vam decembrovym.... termin mame 10.12.2014 :-)
Ginkasamka

Odoslaťod katkamamca »

Ahojte tehulky,
tiez mam termin v decembri 22.-30.12. aktualne. Budeme mat dievcatko, nase prve drobuliatko, takze manzel je patricne hrdy a roztrzity :D Dohodli sme sa, ze budeme mat Natalku aj ked sme sa rozhodovali aj medzi Nikolkou. Ked sme ale zistili, ze Natalia je v latincine "dieta Vianoc", bolo to jasne. Ako ste na tom vy? Tak sa mi zda, ze s dievcenskymi menami je to zlozitejsie ako s chlapcenskymi.. :-??
katkamamca

Mood: Tired

Odoslaťod bambulka14 »

Ahojte, tak sa pripájam aj ja k Vám termín máme 14.12.2014 bude to naše prvé bábo :sun
bambulka14

Odoslaťod katkamamca »

bambulka14 píše:Ahojte, tak sa pripájam aj ja k Vám termín máme 14.12.2014 bude to naše prvé bábo :sun

Ahoj bambulka,

uz aj viete co budete mat? ci sa nechavate prekvapit - ak sa to dnes este da?
katkamamca

Odoslaťod bambulka14 »

Ahoj Katka no mali by sme mať tiež dievčatko ako vy no uvidíme, hlavne nech sme v poriadku a to je pre mňa dôležité.
bambulka14

Odoslaťod katkamamca »

bambulka14 píše:Ahoj Katka no mali by sme mať tiež dievčatko ako vy no uvidíme, hlavne nech sme v poriadku a to je pre mňa dôležité.

Jasne, zdravicko je zaklad :wink:

Drzim palce, aby vsetko islo dobre. Rozmyslas uz aj nad porodnicou?
katkamamca

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.