December 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

December 2014

Odoslaťod hana@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce maminy s termínom december 2014!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
hana@redakcia

Skolaaaa

začiatočník

Mood: Tired
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: December 2014

Odoslaťod seberka »

Halo, haloooo, otvaram decembrovky :)
Je tu niekto?
My mame doma 1 a pol rocneho palka a teraz cakame druhe mimi, termin by mal byt 18.12.14 :D :rol8:
Tesim sa na vas!
seberka

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod fcelicka »

Ahojte, tak sa teda pridávam. Termín máme od 19. do 24. 12. takže pekne pod stromček. Je to moje prvé, takže všetko je také nové :rol8:
fcelicka

Odoslaťod seberka »

Ahoj fcelicka, tak sme tu zatial dve, vitam ta a drzim palce :clap: :)b
Ako sa mas? Mne byvalo od 5tt stale zle, ale uz sa to ustalilo a teraz je mi tazko len poveceroch
Dalsiu kontrolu mam 11.7. :D
seberka

Odoslaťod katkai »

Ahojte. Vyzerá to tak, že ja budem ďalšia decembrovka. Čakáme prvé dieťatko, veľmi sa tešíme a termín je 8.12.2014. Takže zimné dieťatko, zrejme po mamičke, keďže i ja som zimná. V pondelok sme úspešne odštartovali 18.týždeň, čo sme oslávili pri mori. Rozhodli sme sa, že kým je to možné budeme trochu cestovať, pretože to sme robili i do teraz, resp. kým sme neboli tehotní. Tieto týždne sú takým zvláštnym obdobím, nič mi nie je a bábo tiež ešte necítim. Ľahko sa dá i zabudnúť, že som tehotná. Uvidíme čo nás čaká ďalej. Prajem nám krásne, nie príliš horúce leto.
K.
katkai

Odoslaťod seberka »

Ahoj katkai a votaj medzi nami :wink:
Tiez dufam, ze leto nebude moc horuce a zelam prijemne cestovanie, uzi dokym mozes 8)b
seberka

Odoslaťod vivien33 »

ahojte ,ja prispievam do novembroviek ale máme TP aj 27 novembra ,aj 5 decembra ,uvidíme kedy to bude :rol8: mrkla som aj sem, ak Vám to nevadí :oops:
vivien33
začiatočník

Odoslaťod katkai »

Ahojte.
Tak sme sa úspešne vrátili za ciest - najprv more, potom mesto a napokon hory. Bolo to výborné, ale lepšie by som vládala, keby to bolo v opačnom poradí. Na horách bolo 20 stupňov a tento prvý deň v práci v 35 stupňoch bude veru ťažký. Bruško začína rásť, za posledný týždeň sa na váhe objavili dve kilá navyše,aj keď od začiatku je to už šesť. Asi je to akurát, keďže dnes oslavujeme prvý deň šiesteho mesiaca. Stále čakám na vytúžené prvé mrvenie bábetka, ktoré by som aj cítila. Asi musím byť trpezlivá. Už tento týždeň, však ideme na morfologický ultrazvuk, tak tam to mrvenie určite uvidím. A ako bonus zrejme budeme môcť zúžiť výber mien na len dievčenské alebo len chlapčenské. Prajem vám pekné dni a užívajte príval energie, ktorý mám pocit že v týchto dňoch vrcholí. K.
katkai

Odoslaťod seberka »

Vivien vitaj :D co cakate?
Katkai a ako ti dopadlo vysetrenie? Uz viete pohlavie?
My vysetrenie az 14.8.
:haha
seberka

Odoslaťod Pawli »

ahojte, tak sa pridavam aj ja :) my mame termin na 1december :) kedze mam narodeniny 7decembra tak budem mat pekny narodeninovy darcek :)
Pawli

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.