November 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: November 2014

Odoslaťod cikina80 »

Štastné a veselé sviatky vam prajem, nech vas deticky poslúchaju, nech vam robia velku radost a hlavne vela zdravíčka!!!
cikina80
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod cikina80 »

VšETKO DOBRé V NOVOM ROKU VáM A VAšEJ CELEJ RODINKE PRAJEM!!!
cikina80
začiatočník

Odoslaťod vivavi »

Ahojte kočky,
ostal tu nejaký útlm. Ako detičky? Zuzka ako synček, už je lepšie?
My máme o týždeň prvé očkovanie, ak nám do toho nepríde nejaká choroba
alebo soplíky a taktiež nás čaká so starším synom zápis do školy. Takže budúci
týždeň držte pästičky :)b . A dajte vedieť niečo o vaších drobcoch :haha . Pa
vivavi

Odoslaťod cikina80 »

aHOJTE KOčKY, NO VERU NASTAL TU RIADNY UTLM. SOM SA AJ čUDOVALA, žE NARAZ NIč.
MY SME V PORIADKU, MATEJKO NáM KRASNE PAPA, KAKA, RASTIE, MRNčí, ALE KRASNE SPINKA, CELU NOC. V UTOROK SME BOLI V PORADNI, TAK Má 4950G A Už NOSI 62-68 OBLEčENIE. DNES SME BOLI NA ORTOPEDII, ROBILI SONO BEDROVýCH KLBOV, TAK AJ TO Má UKážKOVé, SOM OZAJ RADA, žE TO Má V PORIADKU A Už ZA SEBOU. PRVE OčKOVANIE BUDEME MAT 10.3.
ZAJTRA Má DCERKA ZAPIS DO PRVEHO ROčNíKA TAKTIEž, TA SA Už NEMOžE DOčKAT, VELMI SA TEšííí A KýM ZAčNE šKOLSKý ROK BUDEME DOVTEDY ASI SI ODSTRIHOVAT Z METRA...
TAK PEKNý ZBYTOK DNA VAM PRAJEM, PAAA
cikina80
začiatočník

Odoslaťod vivavi »

Táááák, očkovanie a zápis do školy máme za sebou.
Oboje sme zvládli na jednotku :drop: . I keď v poradni keď mi
malého sestrička odvážila, tak som skoro skamenela a pýtala
som sa jej, či odrátala aj tie ponožtičky na nožičkách :lol: .
Znova prevážila a potvrdila, krpec má 7700 g :yahoo .
Spinkanie má stále trošku posunuté, zaspinká okolo 23 hod., prvý
spánok má cca 6-7 hod., raz sa mu podarilo 8 a pol hodinový, a potom
4 hodinový, budí sa okolo 11 hod., brúško už vôbec neriešime asi dva mesiace.
Jem už všetko, aj kapustnicu si dám, proste všetko, tak som rada.
Cikina80? máme skoro rovnako staré detičky :clap: a ako dopadol zápis?
Dúfam že sa mamičky rozpíšete a dáte vedieť o vašich krpcoch :babo:
vivavi

Odoslaťod cikina80 »

ahojte, tak myslím, že už tu nik nenapiše, ale verím, že tu nakuknete.
U nás zapis do školy veru dopadol dobre, ale trocha aj sklamane. Pol hodinka skušania geometr. tvarov, určovania zvieratiek, kreslenia, vyfarbovania, farby hovorila, hovorila básničky a ani neviem čo ešte, ja by som sa aj za nu triasla, ale slečna nám odtial odchádzala odutá, my že čo sa deje, čo sa stalo?! Napokon hovorí, že očakávala trocha viac od toho. Asi má vačšie nároky, bolo to pre nu málo, málo že vraj skušania, krátka doba to bola pre nu, ona chcela písat na tabulu a neviem ešte čo tam chcela robit. Hovorím jej, že ešte sa nachodí do školy, že sa jej ešte odnechce. Trvalo veru dlho, kým ju to prešlo.
Tento týžden sme všetci prechorení, tak som si aj doma deti nechala. Naštastie na malého sa nic nenalepilo, ale klopem si. Dufam, že ked bude mat byt ockovaný nám neochorie, no hádam nie, preklepla som sa o mesiac, očkovanie bude 10.2., takžke som zvedava kolko pribral.
Vivavi kojis stale, alebo je na umelej? ak je na umelej, čo mu davas? Ináč ak kojis, tak krásne Ti priberá. Ja sa tu chvalim, že kolko to má to naše, ale vaš je riadny chlapček. Možno je medzi nimi mesiac rozdiel. idem spatne si prečitat, lebo si už nepamatam. Inač nic nemáme noveho, krásne spinkame, už si obzera ručičky, hryzatko si už sam vopcha do pusinky, ale natahuje ho z neho, smejem sa vždy na nom. Už boli aj prve pokusy zasmiatia sa, ale usmev to isti.
Neskutocne u nas sneži, ani som radsej dnes vonku nešla. Drobec zaspinkal, tak idem aj ja si na chvilku pooddychovat, majte sa krásne.
cikina80
začiatočník

Odoslaťod vivavi »

Lukasko sa narodil 18.10. a iba ho kojím, riadne ma vyciciava :mm: a už je veru čo nosiť na rukách .
Myslela som, že tento mesiac
priberie menej, lebo sa aj menej často v noci budí na pitie a aj cez deň to
už nie je tak často ako prvé dva mesiace, ale asi si vytiahne za kratšiu dobu viac. Doktorka
ho pochválila, vravela že na to akú má váhu je veľmi obratný, pri ťahaní za rúčky do sedu sa
postavil a zasmial sa na ňu, bolo to komické. Už si pekne drží v rúčke hrkálku a tie zvuky čo vydáva
je počuť až na poschodie, zistil akú intenzitu hlasu má :yahoo , sa dnes kamarátka smiala, že
bude zachvíľu aj rozprávať. Je ozaj šikovný, uvidíme neskôr, dúfam že nám nezlenivie :no:
Strašne nerád sa oblieka do overálu a natiahnuť čiapku, to je preň riadna zrada, vrieska pri tom :sleepy:
a dať ho do kočíka znamená 5 minutový plač. Inač ho nepočuť plakať aj celý deň, už až je vonku krásne tepľúčko
toto počasie je hrôza :jaj: , som sa dnes ledva s tým kočíkom dostala do škôlky, niektoré cesty neboli vôbec
odhrnuté, chodníky nebolo ani vidno.
Na zápise sme mali počítanie do 10, potom spočítať kocky -bolo ich 24, tak jej ich spočítal a nepomýlil sa, potom geometrické tvary, básnička, farby, zoradiť číslice od 1-10, hádzanie kociek a musel povedať, kto má viac. Obťahovanie
obrázka, potom mali 5 obrázkov, mali si ich zapamätať, potom ich otočili, zamiešali a znova poukladať ako boli na začiatku a určite som niečo zabudla :haha . Ale naopak od tvojej dcéry, ten náš bol celý čas v pohode a potom ked tam sedel, celý očervenej a bol úplne napätý, tak sme sa radšej ani naň nepozerali, bol rád že to má za sebou.
Idem čosi spratať, lebo krpec sa zachvíľku zobudí a bude buntošiť do 23 hod. :ham:
vivavi

Odoslaťod vivavi »

Maminy, kde ste? Je tu riadny útlm. Ako sa majú vaše ratolesti. Máte už niektorá zúbok? My ešte nie, môj prvý syn už v jeho veku mal, ale strašne slintá, musím ho neustále prezliekať a meniť podbradniky :vyplaz:
Chcem sa vás opýtať na vitamín K, nám ho lekárka nepredpísala, a ked som sa jej na to opýtala, tak sa jej to dotklo a že
nemám toľko čítať na internete, že ona vie čo robí. A to som sa jej len opýtala, lebo aj D-čko nám predpísala až v 2 mesiaci, lebo zabudla a ešte na mňa, že prečo ako druhorodička som jej to nepripomenula :buch: a nepýtala a keď sa pýtam na
K-čko ide ju zvrediť. Človek už aby sa ani nič neopýtal, tak mi dajte vedieť kočky. Pa a pííííšte tu, je super si prečítať ako iné detičky napredujú a rastúúú :clap:
vivavi

Odoslaťod vivien33 »

ahojte,zuby nemáme :D slintá malý dosť ,každé dve hodiny v noci papá malý,má 7 kg ,očkovanie prebehlo v poriadku :) čaká nás druhé :) pekný deň
vivien33
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.