Október 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október 2014

Odoslaťod collet »

Ahojte baby, no uz len xvilku a je to tu :) ja cakam uz kazdu xvilku,nuz som sa zacala otvarat a dr.hovoril, ze uz to bude v najblizsej dobe ;) tak uz cakam pobalena :D a vy sa ako citite?? Inak ja som pribrala za cele tehu 15kg.
collet

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nikulik03 »

Ahojte, no tak to uz budes mat o chvilku collet. Ja sa zatial neotvaram, takze este si pockame trosku. A zbalena nie som :))) vsetko mam nakupene ale akosi si stale poviem este dnes nie, tak uvidime :) Ja som pribrala zatial cca 12 kg.Drzte sa vsetky oktobrovky, hlavne rychly porod a zdrave deticky vsetkym prajem. :)
nikulik03

Odoslaťod DomcaMaco »

Ahojte baby..tak my budeme nakoniec septembrovy..cakanas planovana sekcia uz tuto sobotu...26.09. V piatok uz idem lezat a 27.09. bude malicky na svete :) uz sa.neviem dockat..kazdy den mi je uz velmi dlhy...vy sa ako mate?
DomcaMaco

Odoslaťod collet »

No tak to budes mat uz za sebou ;) ja uz v noci nespim a brusko mi uz kleslo dolu, takze pocitam ze zajtra uz idem do nemocnice. Ja uz nic nevladzem, najradsej len lezim vtedy mi je naj!epsie :D ale musime teraz oddyxovat este kym mozeme ;)
collet

Odoslaťod DomcaMaco »

Ahojte,tak my sme uz na svete...nakoniec sa maly narodil 29.09.2014 planovanou sekciou...s vahou 3420g a 51cm..:) som rada ze uz mam po tom..malicky je zdravy a uz sa tesime domov :yes:
DomcaMaco

Odoslaťod moo »

Ahojte my sme mali termín v októbri ale tiež sa poponáhlal a sme 28.9. :wink: len mi hapruje mliečko :? odporučili mi spánok a vyživové doplnky GS mamavit... máte skúsenost?
moo
pokročilý

Odoslaťod Katulienka15 »

GS mamavit berú aj dve kamošky, ktoré majú bábätká a dojčia a sú veľmi spokojné :-) dúfam, že aj nám sa rýchlo zadarí a začnem ho brať tiež :-)
Katulienka15

Odoslaťod collet »

Ahojte, gratulujem baby :) nas drobcek sa neponahlal ako predpokladali doktori a skoro sme trafili termin o 3 dni ;) Nas syncek Risko sa narodil 14.10. vazil 3440g a meral 49 cm ;) inak porod krasny zazitok, nebolo to az take strasne ako mi opisovali ;)
collet

Odoslaťod nikulik03 »

Ahojte, gratulujem vsetkym ktore uz mate babätka na svete. Hlavne nech su zdrave. My sme uz tiez na svete, malička sa narodila 07.10. čiže den po termine, 3260 g a 51 cm, a meno sme dali Jarka. Držte sa všetky :)
nikulik03

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.