Október 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október 2014

Odoslaťod MoonlightFlower »

Ahoj, my ešte tour de pôrodnice plánujeme, tak som zvedavá, ale nebudem sa nikam hlásiť dopredu. Nechám to na spontánne rozhodnutie, kam sa mi bude chcieť ísť. Čo sa týka kúpania, chcela som ísť k moru, ale asi to nevyjde, tak niekam sa kúpať určite pôjdem. Najlepšie prírodná voda. Ak sa toho bojíš, môžeš si dať tampón namočený v olivovom oleji s kvapkou levanduľového oleja. Určite nájdeš na nete aj iné návody.
MoonlightFlower

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod collet »

No ja som citala aj ze v DMke maju tampony na kupanie. Ja idem zajtra do poradne, tak som zvedava uz sa neviem dockat kedy uvidim drobca :) to sa budem musiet krotit aj ja, lebo tie detske veci su take rozkosne :D akurat tak pre seba som si bola nakupit saty, lebo nic neobleciem :D My sme tiez rozmyslali, ze by sme isli k moru, alebo niekam este kym vydrzim cestu :D
collet

Odoslaťod DomcaMaco »

Baby a ako zvladate toto teplo? Ja si neviem predstavit ako prezijem tieto letne mesiace :no:
DomcaMaco

Odoslaťod nikulik03 »

Domca, tak to sa pripajam aj ja, bude to v lete tazke. Druhe babätko som cakala v júli a poviem vam boli tiez taketo horucavy, ale na konci júla uz som mala odrodene. A teraz az do oktobra, no....budeme mat co robit baby :)) Najhorsie je pre mna to obliekanie. Kazdy den stojim pred skrinou a rozmyslam co si obliect. :D
nikulik03

Odoslaťod MoonlightFlower »

Ja som rada, že sa teraz trochu ochladilo, je mi celkom príjemne, ale keď si predstavím tie horúčavy, čo boli a že sa mi nedá spať už len s bruškom, nie ešte pri takých teplotách a ešte v tom horku upravovať bývanie....lenže mňa asi najviac desí predstava, že ten drobec už ako vyčuhuje a to má ešte pribrať asi 3kg, tak ja neviem, ako budem vyzerať...veď sa ani neposadím z postele...no proste neviem si to predstaviť.
Inak, všimli ste si zmenu v intuícii? Lebo môj muž sa už hnevá, že mu čítam myšlienky :-) a aj okolie niekedy na mňa pozerá, že ako som to vedela...a ja nechápem, že veď normálne....tak ma to teší. A ešte dnes som asi prišla na to, ako držať telo pri chôdzi, aby ma tak neboleli kríže :-)
MoonlightFlower

Odoslaťod DomcaMaco »

No co babule,uz sa nam to krati.. :rol8: ako sa citite? S 20kg navyse som ako hrosica ktorabv tomto teple fuci len co prejde z izby do kuchyne :D ..ale inac fajn az sem tam na tie nocne krce v lytku...uz sa na maleho velmi tesim aj ked su niektore dni katastrofa a uz od nudy zacnem hadam aj štrikovať :uh: ..uz nech je oktober :fl:
DomcaMaco

Odoslaťod nikulik03 »

Domca, to fakt mas 20 kg navyse uz? Ale kazda tehulka priberie inac takze si z toho nic nerob. Ale aj ja uz si casto hovorim, uz aby bol oktober. :D
nikulik03

Odoslaťod DomcaMaco »

Ano,20kg...a to sa ani neobzieram ani nestravujem zle..tazke jedpa mi ani nechutia ..skor mam chut na ovocie hlavne v tomto teple..mozno sa mi viaze vela vody v tele..neviem..co uz narobim..do konca tehu budem mat 200kilo :D
DomcaMaco

Odoslaťod zuzupes »

Ahojte, som tu nova, tiez cakame babatko v oktobri. Nebudete niektora rodit v TN?
zuzupes

Odoslaťod nikulik03 »

Domca, ono to je individualne, mam kamaratku ktora pribrala 25 kg v tehu a 10 jej ostalo po pôrode, a mam druhu kamaratku, ktora takisto cca 25 kg pribrala a povedala, ze pôrodom dala vsetko dole, nezostalo jej ani kg navyse. Takze sa tym netrap, hlavne ze bude babätko zdrave. To je najdôlezitejsie. :)
nikulik03

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.