Október 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október 2014

Odoslaťod Katka88 »

Ahoj :) Ja este pohyby necítim, ale snáď každú chvíľu to uz príde :)
Naštastie uz mi zle nebýva, lebo prvé tri mesiace to bol des. Otvorila som rano chladničku a rovno som aj aj sprintovala na wc. Do teraz som pribrala 4kg, tak uvidíme akým tempom to pôjde ďalej :)
Katka88

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod DomcaMaco »

Baby a uz si zacinate kupovat aj vybavicku? Ja mam v tomto dilemu ci uz postupne kupovat alebo este pockat..predsa toho bude naraz vela.ja este nemam vobec nic tak neviem...:/
DomcaMaco

Odoslaťod Katka88 »

Ahoj, ja osobne zatial vybavicku kupovat nebudem, lebo sestra ma 1 a pol rocnu dcerku, takze asi vela veci podedime. Hlavne co sa tyka postielky, kociara, vanicky atd. Na stastie dojcenske oblecko kupovala velmi neutralne, lebo nevedela do porodu co to bude, takze si aspon takto pomozem. V stredu idem na krv, odkial budem vediet pohlavie drobceka, takze mozno ma to potom uz bude viac lakat ist a pozerat konkretne vecicky :)
Katka88

Odoslaťod MoonlightFlower »

No teda...ja už mám skoro všetko...postieľku a vedierko od tretieho mesiaca, postupne aj iné veci..oblečenie hlavne čo sme mali doma odložené a teraz už mám naobjednávané plienky a iné doplnky...neviem si predstaviť, že by som to mala všetko zháňať na poslednú chvíľu. Určite by som niečo zabudla a okrem toho, v tom čase sa budeme sťahovať, tak budem mať aj tak čo robiť :-/
MoonlightFlower

Odoslaťod DomcaMaco »

No..ja som nakoniec dnes neodolala a isla som co to nakupit ..teraz sa na to neviem vynadivat :) uz sa tesim na dalsie nakupy
DomcaMaco

Odoslaťod collet »

Ahojte baby, uz viete pohlavie? Ako. Itam, tak konecne sme sa dockali tyx kopancekov :) a konecne zacalo rast aj brusko,:) Kolko ste pribrali uz? Ja 3 kg, ale nejako sa moc nenapxavam ale som zavisla na zmrzline :D moonlight ja som na tom tak isto, najvacsiu gymnastiku mame vecer ked si lahnem a hlavne teda v noci :D a kupila som si ten tehu vankus a neviem si predstavit noc bez neho :D
collet

Odoslaťod Katka88 »

Ahoj Collet, ja idem zajtra akurat na krv, z ktorej sa na 100% dozviem pohlavie babatka, lebo sa uz neviem dockat :) Akurat som sa dnes zacala pozerat na predporodne kurzy a asi sa prihlasim, lebo vela kamosiek mi to vrelo odporucilo. Ja som zatial pribrala 4 kg, tiez sa neprejedam, skor sa snazim jest menej a casto. Ale neviem bohuzial odolat sladkemu, ktore minimalne raz denne musim mast :)
Katka88

Odoslaťod MoonlightFlower »

Ženušky, ja som asi pribrala okolo 3kg, ale presne uvidím vo štvrtok na poradni, lebo ja sa nevážim, len meriam a zatiaľ narástlo len bruško. Tiež sa snažím nejesť veľa, ale sladké by som mohla furt. Musím sa krotiť.
Pohlavie ani nebudeme zisťovať, lebo maminka je dosť nabudená a keby vedela, čo to je, nakúpila by milión modrých alebo ružových vecičiek...takto sa aspoň udrží na uzde :-D A inak aj chceme prekvapko.
Chcela som si tiež pozrieť nejaký predpôrodný kurz, ale prišla som na to, že by mi to asi nič nedalo, tak si radšej zoženiem vlastnú pôrodnú asistentku.
MoonlightFlower

Odoslaťod Katka88 »

Tak ja som sa akurat vratila z odberu krvi koli pohlaviu, tak som strasne zvedava :) Najradsej by som to chcela vediet hned :) Ale je pekne sa aj nechat prekvapit, len ja chcem velmi vediet co to je, presne koli tomu, co mam nakupit :) Na stastie do obchodov chodim strasne malo, takze sa viem este krotit :)
Katka88

Odoslaťod LubkaV »

Ahojte ja mam termin 18.10 je mi stale rano nevolno a musim predychavat aby som nebehala hned na wc ale uz sa to zlepsuje. Rodit by som chcela Kosice šaca kolko dopredu sa pojdete objednat do porodnice? Pobyby zatial citim len take akoby zo strany na stranu sa drobec presuval zatial kopance ziadne, je to nase prve babo.
Najviac co mi aj v praci brani je neskutocna unava od tej tretej poobede by som len spala a spala :-D . Uz zacina byt vonku leto ,ako ste na tom? Asi nehrozi kupalisko ? Alebo idete niektora k moru?
LubkaV

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.