Október 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Október 2014

Odoslaťod hana@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce maminy s termínom október 2014!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
hana@redakcia

Skolaaaa

začiatočník

Mood: Tired
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október 2014

Odoslaťod nikulik03 »

Ahojte tehulky, prida sa niekto s terminom oktober 2014 do debaty?
nikulik03

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod MoonlightFlower »

ahoj, ja mám termín 16.10. nevoľnosti ustúpili, radosť rastie, len som prekvapená, ako rýchlo to letí :-)
MoonlightFlower

Odoslaťod nikulik03 »

Ja mam termín 06.10., nevolnosti este obcas mam, dufam ze coskoro zmiznu. A čakate prve? Lebo my uz tretie. :)
nikulik03

och, to nie :-D my prvé...na 3 som ešte primladá. Neviem prečo tu je tak málo ľudí...ale aspoň máme súkromie :-) Ako sa máte? Ja sa teším na sviatky a po sviatkoch mám druhú poradňu, kam sa vôbec neteším. Ale už mám aj viac energie na upratovanie, učenie a tak vôbec....pomaličky sa zhromažďuje výbavička a tak :-)
MoonlightFlower

Odoslaťod collet »

Ahojte;) my mame termin 17.10., no a nevolnosti sa objavia sem tam :) uz nakupujete vybavicku? Mne moj manzel uz nadava, ze nex pockam kym budeme vediet aspon ci budeme mat dievcatko alebo xlapceka ;)
collet

Ja som zatiaľ nič nenakúpila, to moja neskutočne šťastná rodina :-D Musela som ich trochu vyhrešiť, nech s tým prestanú, lebo na mňa nič nezostane. Vecičky sú unisex, zelené, žlté, biele, lebo pohlavie zisťovať nechcem...máme už postieľku aj kúpacie vedierko....našli sme aj vecičky po mne a po sestre, niektoré sú schopné, tak to bude milé, keď bude mať fotky v tých istých šatočkách ako aj my máme :-) Myslím, že veľké prípravy stačí robiť v poslednom trimestri, na to je ešte čas, lebo takto sa nakúpi kopec zbytočností a to fakt neznášam. Ale som šťastná, že sa všetci tak tešia :-)
MoonlightFlower

Odoslaťod collet »

Tak to ano :) ja sa priznam ja som kupila jedny ruzove body :D ked tie vecicky su vsetky take neskutocne!! Ja som zase zvedava co budeme mat, najprv som rozmyslala, ze sa nexame prekvapit ale neviem ci to vydrzim :D takze ta obdivujem, ze to vydrzis ;) postielku to mame aj my, sice este neni doma ale je :D ja som tiez objavila perinku este po mne takze aspikn nieco:-) to bude inak super, ozaj ze budete mat fotky v tyx istyx satockax, skoda, ze po mne uz nemam veci. A inak akonsa citis? Ja mam pocit, ze mam vacsie bruxo zo dna na den:-) a to som nepribrala este moc :D
collet

Ja som ešte v obchode s vecičkami nebola a hoci som už nejaké bodynká a drobnosti v obchodoch bajočkom okukala, aj tak v nich bude najkrajšie to bábätko (a vôbec, vždy je to bábätko najrozkošnejšie), na vešiaku to nie je ono :-D Na vecičkách sa asi najviac vyšantím, keď už bude na svete, teraz vôbec nemám predstavu, čo kúpiť, lebo neviem, aké bude veľké, čo bude potrebovať, ako by v tom vyzeralo....v tomto som úplne mimo :-D A vôbec ma neláka vedieť, čo to bude, takto si aspoň môžeme predstavovať dve budúcnosti :-)
Teraz už som viac.menej v poriadku, aj keď niekedy mám taký deň, že mi je ešte nevoľno a som unavená, ale konečne od februára sa znovu cítim ako človek :-D A brucho sa mi tiež zdá, že rastie nejako rýchlo, potom sa niekedy ráno zobudím a skoro ho nevidno, takže dosť urobí aj nadúvanie :-D Ja nemám váhu, takže sa meriam a miery sa mi nezmenili, až na prsia. A nemeriam si spodok brucha, tak to neviem, ale to sa určite zväčšilo. Len zatiaľ vyzerám ako dobre najedená :-D
MoonlightFlower

Odoslaťod nikulik03 »

Jeeej ale sa to tu rozbehlo :) Predpokladam, ze obidve cakate prve, to z vasho pisania som vycitila. :D Ja veľa veciciek mam, takze nenakupujem nic. A ked vam môzem poradit tak tie malicke veci vela nekupujte, lebo ja som prve mala vo februari to bola este zima a väcsinou bolo babo v perinke, takze ani na vonku som ho moc neprezliekala, len k doktorke na navstevu, inac väcsinou len do perinky, deka fusak a tak. Takze aby ste potom nezistili ze vela malickych veci boli zbytocnych ale na viac mesiacov uz sa vam zijdu body-rukynohy, tie su na nezaplatenie hlavne na spanie.
Uz vam presli nevolnosti? Ja este vecer sa dost zle citim, skusim si ist dnes kupit espumisan.A brusko tak ako pisete, rano skoro nic a cez den dost, aj ked nafukovanie spravi vela. Moon.Flower, prečo sa netešiš do poradne?? Ved uvidis babätko. Ja sa tesim vzdy, aspon mam istotu potom ze je vsetko v poriadku. A hlavne si to uzivam, lebo pri prvych dvoch som mala gynekologicku ktora nemamala ultrazvuk, takze som bola na usg asi 3krat za cele tehu.
nikulik03

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.