September 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

September 2014

Odoslaťod hana@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce maminy s termínom september 2014!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
hana@redakcia

Skolaaaa

začiatočník

Mood: Tired
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: September 2014

Odoslaťod mistisa »

Ahojte najdu sa tu nejake septembrovky 2014? :wink: :wink: :wink:
Ja som podla poslednej MS 7+0 dnes a v stredu ideme na druhe sono.kedze som po umelom tak osm na sono musela uz v 5+3 a tam sme mali iba prazdny gestacny vacok o velkosti 5,8 mm. teraz v stredu uz by sme mali vidiet aj srdiecko verim ze je vsetko ako ma a babatko rastie a vyvija sa :wink: budem sa tesit ked tu pribudnu dalsie septembrovky a budeme si hrkutat a chystat sa na ten velky den :-)
mistisa

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod evka111 »

Ahoj, ja som v 6 tt, vcera mi tehotenstvo potvrdil aj lekar :-) Na ultrazvuku bolo vidno vacok, zatial vyzera vsetko ok, a objednal ma na 14.2. Tak uz sa neviem dockat. To mi uz spravi aj odbery. Dufam, ze uz bude vidno aj srdiecko :-)
Toto je nase prve babatko a uz sa nan velmi tesime :D
evka111

Odoslaťod kadlin »

Ahojte zienky :-) Takze po dnesnej navsteve lekara preskakujem z augusta k vam do septembra... :-D Sme v 6+1. Termin mam 16.9. takze presne podla nasich planov... A ked to pojde ako pri prvom dietatku tak to mozno potiahneme az na oktober... chichichi... Inac krasne sme poculi srdiecko... uzasny pocit... :-)
kadlin

Obrázky: 1

Odoslaťod Zuan »

Ahojte mamičky :pa ,
idem sa k Vám pridať. V pondelok idem ku gynekológovi, prvé vyšetrenie, zatiaľ som si robila len tehotenský test, ale aj z mojích pocitov viem, že som tehotná :dance: Veľmi sa tomu s manželom tešíme. Neviem sa dočkať a zároveň sa obávam prvej prehliadky, dúfam že bude bábo v poriadku :? Tak Vám držím palce aby ste boli zdravé a stále šťastné :)
V pondelok sa ozvem ako všetko dopadlo :)
pa
Zuan

Odoslaťod karin_33 »

ahojteee babyy tak zdravim vas a pripajam sa k vam :)) tak termin mam 27.9. je to nase prve babatko :) je to celkom zaujimave citit tie zmeny na svojom tele hlavne ta nevolnost no hroza nic mi nechuti!! :( ako ste natom vy?
karin_33

Odoslaťod Paris »

Ahoj tehulky ;) Ja som v 8 tyzdni,mimino sme planovali :rol8: je to zvlastne byt opät tehotna po 14 tich rokoch :lol:
Tak sa drzte..
Paris

Odoslaťod Nikitta144 »

Čaute kočky :D bábenko síce plánované nebolo, ale už sa s tou správou začínam pomaly stotožňovať... :yes: som v 11 tt a 24.3. idem na moju prvú poradňu - som veľmi zvedavá ako to bude celé prebiehať :rol8: (: už som absolvovala dve prvotné vyšetrenia, aj fotečku už máme :) no uvidím ako mi podrástlo pri ďalšej návšteve :wink: Krásny nedelný dník prajem všetkým :4: :sun
Nikitta144

Odoslaťod JanKarty »

Čaute, tak my to tiež čakáme v septembri a veľmi sa tešíme. My prvýkrát. Tak je to úžasné a trošku strach dohromady. Ale snáď to bude ok. Majte sa, holky :-)
JanKarty

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.