August 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: August 2014

Odoslaťod kadlin »

No co dievcence ktore ste mali ist k dr. ako ste dopadli? My sa chystame v stredu uz to neviem vydrzat.

KUBKAL- dvojicky to je dvojnasobna radost... :-) My tiez cakame ci dr. nepotvrdi dvojicky, v rodine ich mame dost.
kadlin

Obrázky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod hynuska »

Ahojte dievcata, tak my sme bohuzial nedopadli dobre - spontanny potrat v 8.tyzdni :-(((
Uz je to za nami, pobudla som na peenke zopar dni, telo sa dava postupne dokopy, hlava este celkom nie, ale sme pozitivni. Zelam vam vsetkym bezproblemove tehulkovanie, setrite sa!!! My zaciname onedlho odznova a verime, ze tentoraz so stastnejsim koncom. Drzte sa a opatrujte sa.
hynuska

Odoslaťod Veve1986 »

Ahojte dievčatá!Chcem sa k Vám pridať i já,moje meno je Veronika a čakáme prvé bábetko s drahým mjím a termín mám určený 5.8.2014 zatial všetko v poriadečku a v piatok na Valentína ideme na genetické testy krvy,aj na sono,kedže som v 16 týždni tak by sa už aj dalo učiť pohlavie,,,snád bude bábetko otočené tk ako má a uvidíme čo treba,,,,,,Babeny držme sa všetky a želám krásné dníčky tehotnosti :-*
Veve1986

Odoslaťod pavlina.thomasova »

Ahoj mamičky nám vychádza termín pôrodu 3.8 a podla ultrazvuku 15.8.Všetka vyšetrenia máme za sebou babatko je v poriadku a zdravé a už vieme,že to bude chlapec-Filípko.
pavlina.thomasova

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.