August 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

August 2014

Odoslaťod hana@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce maminy s termínom august 2014!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
hana@redakcia

Skolaaaa

začiatočník

Mood: Tired
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: August 2014

Odoslaťod filipka »

Ahojte, tak ako sa dari? Mne je uz asi tyzden dost zle od zaludka a nic mi nechuti... :ashamed: Ale tesim sa! Termin by mal byt 5.8. podla teh. kalkulacky, uz sa neviem dockat kontroly u gynekologicky, ci bude vsetko v poriadku!
filipka

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod LucianaL »

Ahojte, nieje nás tu viac? Ja čakám prvé bábätko, termín mám podľa kalkulačky na 26. augusta, no uvidíme :D
čo sa týka príznakov, tak pravdupovediac, nebyť bolestivých prsníkov, ktoré sa teda aj značne zväčšili :lol: a väčšej únave, tak nič. Vôbec mi nieje zle, nemám chute, ani mi nič nevadí. V pondelok - 30.12. idem na sono, zvedavá som :)

Budem rada, ak sa tu niekto ozve :wink:
LucianaL

Odoslaťod hynuska »

Ahojte, cakam prve dietatko a odhadovany termin je 31.8.2014. U lekara som zatial nebola kvoli sviatkom, ale chystam sa na kontrolu 2.1. tak budem mudrejsia ;-)
hynuska

Odoslaťod KubkaL »

Ahojte buduce maminky, tiez som prvorodicka, miminko cakame cca 31.8.2014....chcela som sa vas len opytat - chodia vam tiemailiky pre brusko? Pretoze osobne si myslim, ze som v 5 tyzdni, ale mailik mi dosiel na siesty...co si o tom myslite, pripadne, da sa to nejak posunut? Dakujem :haha
KubkaL

Odoslaťod hynuska »

Ahojte maminy! Tak ako ste dopadli u lekara? My po prvom sone mame zatial len vacok 6mm. 8.1.2014 ideme na druhy, uz by malo byt vidno viac, ale hlavne, ze mame potvrdene vnutromaternicove tehotenstvo :-) Priznaky okrem bolestivych prsnikov a obcas bolesti v podbrusku zatial ziadne. A ako sa mate vy? Budem rada, ak popiseme.
hynuska

Odoslaťod kadlin »

Ahojky dievcence. Pravdepodobne budem patrit k vam augustovkam, i ked to este nemam potvrdene lekarom... Ale tak moja zenska intuicia a najma to, ze jedno dietatko uz mam (Emku) a citim sa presne tak ako ked som bola tehotna s nou, mi hovori, ze sa nam to podarilo... K lekarovi sa chystam okolo 20.1. Tak potom vam napisem viac. Ale tak ja teda mam ale riadne chutky... uz od Vianoc jem kazdy den zavinace alebo kyslu kapustu (aj viackrat do dna)... :-D Ked vidim ze zatial tu prevladaju prvorodicky tak spominam na moje prve tehotenstvo... Bolo to nieco neskutocne krasne... :-) Dufam ze aj druhe bude take pohodove. Krasny den kocky... :-)
kadlin

Obrázky: 1

Odoslaťod leiluska89 »

Ahojte baby :-)
Pridávam sa k Vám augustovým babám :) máme termín 24.08.2014 :-) zatiaľ je všetko ok,nebýva mi vôbec zle a ako aj jedna baba napísala,keby ma prsia neboleli a nezväčšili sa,tak ani o tom neviem :D
leiluska89

Odoslaťod johanka2011 »

ahojte, ja ma termín 3.8.2014 cakam prve babatko a velmi sa tesim :)na rozdiel od niekolkych stastnych tehuliek mne je dost zle uz asi 4tyzden cakam kym to ustupi dufam ze to bude do 12 tyzdna(do konca toho tyzdna,co by bolo super)a konecne by som zacala normalne jest. Babatko je uz akurat (4cm) mam za sebou prvu poradnu a uz aj tehotensku knizku :)
johanka2011

Odoslaťod KubkaL »

AHojte tehuľky, tak nám sa dnes potvrdili dvojičky....čakáte niektorá z Vás tiež dvojičky či viac? Prípadne, už máte dvojičky :))
KubkaL

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.