Júl 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Júl 2014

Odoslaťod hana@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce maminy s termínom júl 2014!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
hana@redakcia

Skolaaaa

začiatočník

Mood: Tired
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2014

Odoslaťod zemcakova »

Takže niekto musí začať. Teda pozdravujem všetky žienky, ktoré majú termín v júli 2014. Mne to vychádza podľa kalkulačky 29.7. Celkom sa tešíme, lebo sme bábätko chceli (aj keď v rámci nestresovania sa sme sa tvárili, že keď to bude mať prísť, tak príde). :-) Zatiaľ sa cítim fajn, aj keď tehotenstvo som zistila, keď som ochorela a pre istotu som si spravila test, aby som mohla v kľude brať antibiotiká, keby mi ich doktorka predpísala. A .... bolo to tam, dve čiarky ako vyšité. Trošku stresu (zrazu nemyslíte na seba, len na toho človiečika o ktorom ste sa práve dozvedeli), aby zvýšené teploty neublížili babätku. No teraz vyliečená, zle mi nebýva, možno viac spím, ale strašne sa tešííííím. V piatok idem na druhú prehliadku k doktorke, tak dúfam, že bude všetko v poriadku. Je to prvé, tak neviem, čo ma čaká, ale chcem si to všetko vychutnať a užiť. Manžel je úžasný, volá ma moja tehuľa :-) a ja mám chuť hovoriť to všetkým dookola. Len nesmiem čítať info čo smiem a nesmiem na nete (po prvom takomto večernom štúdiu na nete som mala strašné sny o všetkom zlom, čo sa môže stať, tak som si povedala, že stačilo a nebudem sa zbytočne stresovať).
zemcakova

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod petrucha2 »

takže ja takto. termín mám 24.7.2014. Toto je moje druhé dieťatko, prvý syn sa mi narodil 23.7.2010 (zhoda termínu čisto náhodná :))
musím sa priznať že to prvé tehotenstvo som prežívala omnoho viac a intenzívnejšie, ale pravdou je že teraz na to ani nemám príliš času na to myslieť, práca, školkar atď.
Ale tá večerná únava, katastrofa!!!
držme si teda palce! :pa
petrucha2

Odoslaťod Lubka Z. »

Milé zienky.
Mne vychádza termín 14.7.2013.
Doma mam už dvoch krásnych synov, 9 a 8 ročných a veľmi sa tešia na súrodenca. Prirodzene, túžia po bratovi :)
Toto tehotenstvo je pre mňa asi najťažšie, možno je to tým, ze mam o 10 rokov viac, ako ked som čakala prvého synka... Neviem.
No verím, ze všetko dobre dopadne. A uvidím, ci mojim rodičom pribudne 1. vnučka alebo 7. vnuk :)
Lubka Z.

Odoslaťod Renata6 »

Ahojte,
pridavam sa k Vam,termin mam 29.7.2014.Cakam asi dievcatko,aj ked to nie je celkom iste :-)Doma mame 4 rocneho synceka,takze dievcatko by bolo fajn,ale hlavne je,ze to bude zdrave.Prve tehu bolo v pohode,bezproblemove,toto je trocha tazsie,nakolko mam troska problemy,ale verim,ze to bude ok a zvladneme to.Tak sa drzkajme,je to to najkrajsie a najvzacnejsie v zivote :-)
Renata6

stastna mamina :-)

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.