Jún 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Jún 2014

Odoslaťod zuzkasen »

Peknú nedeľu, dievčatá :)

Ja som sa dnes ráno riadne vyplašila, mala som pocit, že ma prestali bolieť prsia a tak to vždy začalo, keď som potratila... no čistá panika. Ale už som sa ukludnila, musím, mám diagnózu, kde nesmiem byť v strese a dvíhať si adreanalín, tak som si povedala že sme len s bublinkou hrali schovky :lol:

A čo sa týka vyšetrení, ja mám o týždeň 35, budem prvorodička, ale amnio si nedám urobiť, ani keby sa na hlavu postavil celá nemocnica.
Povinné veci, OK, to nemôže, odmietnuť, ale nič iné ma nezaujíma.
Držím palce, tehulky, nech sa je všetko vporiadku, a peknú slnečnú nedeľu vám :haha
zuzkasen

Mood: Tired
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Rona001 »

Kľud Zuzkasen, mňa tiež ráno prsia nebolievajú ... ale počas dňa to príde :lol:
Rona001

Odoslaťod mamalu »

zuzkasen píše:Čaute dievčatá, s obrovskou radosťou sa k vám pridávam, mám za sebou náročné obdobie snaženia a neúspešných tehotenstiev, potratila som už 4x.
Ale je to za nami a teraz všetko dobre dopade, občas sa trochu zľaknem, ale stále sa snažím byť pozitívna, aby to cítilo aj bábätko. Aj keď som ešte len v 4tt, tehu už mám potvrdené od lekára, bola som dnes na krvi, musela som byť sledovaná, aby a všetko podchytilo v začiatkoch. Hcg bolo 226, čo je na 14 DPO veľmi fajn, na UZV som objednaná až na 31.10., tak snáď to dovtedy nejako vydržím :lol: Termín mi vychádza na 21.6.
Teším sa na debatky s vami, takže šup sem, nech môžme debatovať o všetkých radostiach a starostiach :yes:

Pekné dni vám prajem 8)b

Zuzka,ani neviem co ma trklo,kuknut sem pospominat,ako bolo pred rokom a nazriet ci niekto nenapisal do maja 2013.Anakuknem sem a co moje oci nevidia ZUZKASEN pise.Moja drzim palce nech to po vsetkom cim si presla dopadne najlepsie ako sa len da a vlete nech drzis v naruci krasne vonave babatko a aj dve :D drzim ti palce
mamalu
začiatočník

Odoslaťod Zusaninka »

Ahojte dievčatá!
Pridávam sa k Vám :clap:
Ja som bola minulý týždeň na gynde vo štvrtok to som bola 6+3 a dr. videla na ultrazvuku aj pohyby srdcovej cievy. Ale zatiaľ nepociťujem skoro žiadne príznaky tehu, akurát dnes som si do roboty obliekala nohavice a sú mi fakt že len len, a to mi v lete ešte padali :D :D :D takže fazuľka začína vystrkovať rožky :D, len dúfam že ostane tam kde má a všetko dobre dopadne :4: .
Držte sa :pa
Zusaninka

Odoslaťod dolce77 »

Ahojte, tak sa k vam pipajam aj ja termin by som mala mat 27.6.2013, Mam uz jedno dievcatko ktore oslavilo prave 6 narodeniny, uz sme s mamzelom ani nedufali po tolkych rokoch :adore:
dolce77
začiatočník

Odoslaťod Rona001 »

Tak ja sa s Vami lúčim dievčence a všetkým Vám držím palce, nech máte krásne a zdravé bábence bez problémov v tehotenstve. Ja sa môžem začať snažiť od znova. Práve som prišla z nemocnice a bábatko je fuč :( Držte sa!!!
Rona001

Odoslaťod Zusaninka »

Tak to mi je veľmi ľúto Rona, veľmi, zažila som to isté pred 5 rokmi. Príroda vie čo robí..... Veľa síl a nech to ďalšie snažilkovanie dopadne tak ako má :4:
Zusaninka

Odoslaťod LuciaS. »

Ahojte dievcata,

ja sa k Vam tiez s radostou pripajam. Termin mam koncom juna a na babatko sa velmi tesim. Mam doma uz jednu slecnu, ktora za chvilu bude mat 5 rockov.
Neverila som ze to pojde tak lahko, este som u dr. nebola, chystam sa buduci tyzden a dufam ze vsetko bude ok. Mam myomy na maternici, zatial sice male ale aj tak som sa bala ze budem mat problem otehotniet.... Tak dufam, ze ma necaka ziadne nemile prekvapenie...

Pekny dnik Vam prajem :wink:
LuciaS.

Odoslaťod severanka »

Ahojte :D
Tiež sa k vám pridávam,termín mám 4.6. Takže začínam 10tt,na začiatku som mala problémy,krvácala som a neskôr špinila,zistili mi hematóm,nasadili liečbu a vďakabohu sa to dalo do poriadku,tak verím,že už bude všetko ok..Už mám za sebou 3 sona,aj včera som bola,krpček rastie,má niečo cez 2 cm,srdiečko bije.. :adore:
A doma už máme 27.mesačné dievčatko :fl:

Zuzkasen,
ja som tiež prišla v júli o bábätko,mala som missed,tak mám aj ja obavy,ale ako si písala,musíme byť pozitívne! :yes:

Takže vám prajem všetkým krásne tehotenstvo,verím,že to všetky dotiahneme do úspešného konca a v júni v teplúčku už budeme hrdo kočíkovať :dudel: Teším sa na ďalšie príspevky,pa 8)b
severanka

Odoslaťod petruskaa »

ahojte, mozems a k vam pridat? Dnes som sa dozvedela ze cakame druhe mimi. Termin sice vychadza na jul a to asi 6-teho ale ja viem ze to bude urcite v juni nakolko pojdem druhe tiez cisarkym :D
petruskaa
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.