Jún 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Jún 2014

Odoslaťod dolce77 »

Ahojte, vcera som bola u gyn. A robil mi aj ultrazvuk no a vravel ze tehotna som o tom niet pochyb, ale zatial tam nevidel babetko. Ze mam prist o tyzden ze to bude uz sto percentne ak to bude. som podla tych kalkulaciek 6t.-3 .Tak sme s muzikom sklamani a deprimovani. A este mi doki napisal aj Duphaston,kedze uz mam 35 rokov.Dufam ze bude vsetko ok a to babo tam bude. Drzte sa zatial. :wink:
dolce77
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod severanka »

Dolce,

držím palce,mysli pozitívne!( sama dobre viem,že to nie je ľahké)
Ja som bola na prvom sone ešte v 5tt ale tiež bol iba vačok,o 2tt už bolo mimi aj srdiečko,takže verím,že to bude tak aj u teba :4: Ja som tiež vyľakaná z každého sona,nakoľko som v lete o mimi prišla,ale verím,že to teraz výjde,iná možnosť proste nie je a hotovo :sun
Potom napíš,ako si dopadla.
severanka

Odoslaťod dolce77 »

Caute baby, tak mam dobre spravy. Bola som na kontrole a ukazalo sa tam uz aj babetko :D A vychadza to skoro presne ako ukazuje kalkulacka takze som 7t+4 . krasne bolo vidiet ako bije srdiecko ... Teraz mame cakat a objednal ma na 10. decemba a zevraj uz dostanem knizku :wink: a potom ma hned posle na nejaky speci ultrazvuk a podla toho potom uvidime ci mi bude odporucat amniocentezu. Tak good luck
a inak je mi strasne zle ,sice nevraciam ale nemam od toho daleko je mi zle rano naobed vecer ble vsetko mi smrdi ,dufam ze to coskoro prejde. drzte sa :pa
dolce77
začiatočník

Odoslaťod gilmoregirl »

Ahojte viete už aj pohlavie čo čakáte? Ja som bola včera na poradni 19tt a zatiaľ neviem. Už som verila, že sa ukáže a nič. Musím čakať do 4.2. hádam sa nám už ukáže. Ja som taká zvedavá. Ja by som chcela dievčatko, ale aj keď bude ďaľší chlap nevadí, hlavne nech sme zdraví.
gilmoregirl

Odoslaťod siskatan »

ahojte... tuto je fórum nejaké zatíchnuté... voľakedy keď sme si písali tu bolo oveľa živšie... sledujem aj fórum júnoviek na MK, ale je na mňa veľmi rýchle a nestíham čítať, keďže mám dve deti a chodím aj do práce :yes:

ale rada sa sem pridám, možno sa to tu rozbehne ;)x my čakáme naše tretie bábätko 27.6.2014 - pohlavie ešte nevieme, morfologický ultrazvuk je ešte len predo mnou a teraz čakám na výsledky AFP...
siskatan
expert

Odoslaťod katka79s »

ahoj, tiež čakám bábätko, termín mám 27.6. Je síce neplánované, ale hádam to nejako zvládneme. Doma mám prváčku a manžela ktorý nieje moc nadšený že bude druhý krát otcom. Mám náročnú prácu, a problematickú rodinu. Na jeseň budem mať 35 rokov, takže môžem len dúfať že to dopadne dobre.Svoje tehotenstvo som poctivo tajila. Ale už je čas priznať sa. Už to začína byť na mne vidno. Konečne mám výsledky testov a našťastie je všetko v poriadku.
Dúfam že v júni bude všetky hrdo kočíkovať svoje ratolesti. Želám pekný deň.
katka79s

Odoslaťod siskatan »

ahoj, tak to máme rovnaký termín :-) ja mám doma druháka a nastávajúcu prváčku. Naše bábo je plánované, ešte sme si to chceli raz zopakovať, hoci ja budem mať v lete 39... v práci som to tiež už oznámila a veruže sa na leto a kočíkovanie celkom teším. Verím, že aj u vás sa to narodeniním bábätka zmení k lepšiemu, všetko dobré.
siskatan
expert

Odoslaťod katka79s »

ahojte, ako sa Vám darí? Mne už lepšie. krvné testy, aj sono dopadlo dobre. Našťastie. Manžel sa konečne zmieril s tým že bude 2x otcom a mne sa konečne uľavilo. Jedine čo ma trápi je nízky tlak a tvrdnutie brucha. Ale to som mala aj pri prvom tehotenstve. Tak sa napchávam magnéziom.
Ako reagujete keď Vám niekto chce hladkať brucho? Mne to vadí. Ani neviem prečo. Asi si len chránim svoj poklad.
katka79s

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.