Apríl 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Apríl 2014

Odoslaťod Daniela138 »

ahojte. aj mne vychadza termin na april 2014. ja som po prvy krat tehu,tak je to pre mňa vsetko nove nepoznane a neviem,co skor, ake informacie mam zhanat. som 9tt, zatial ziadne velke nevolnosti nemavam, len sem tam žaludok štrajkuje, nie je to vsak nic strasne. tak som zvedava,co bude dalej :)
Daniela138

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Evitamk »

:D Ahojte, tak aj ja sa radím k aprílovým. Moje prvé bábätko. Všetko je pre mňa nové. Ináč, prečo sa tie týždne tak blbo počítajú. Moja doktorka to počíta odo dňa, kedy my začala posledná menštruácia. Ale keď som dostala menštruáciu, tak som zaručene ešte nebola tehotná. Vypočítala som si plodné dni a po plodných dňoch asi až o týždeň som si urobila tehotenský test a bola len jedna čiarka. Čiže ani vtedy som ešte nebola tehotná. Ale potom mi akosi neprišla menštruácia, tak ma manžel prinútil urobiť ďalší test - hoci som bola presvedčená, že isto z toho nič nebude, keď cez plodné dni nám to nevyšlo. Ale urobila som si, a bola som tehotná. Čiže od prvého dňa poslednej menštruácie, to bolo niekoľko týždňov potom. Teraz som v 11 týždni podľa doktorky, ale neviem, neviem. Občas si dám vyhľadať na internete, že ako asi vypadá moje bábätko v danom týždni, čo sa mu vyvíja, ako upraviť podľa toho stravu, ale teraz neviem, či mám pozerať 11 týždeň podľa doktorky, alebo cca 8 týždeň. Poraďte. :crazy:
Evitamk

Odoslaťod Levika »

Ahoj. Oficiálne sa tehotenstvo počíta od 1. dňa poslednej menštruácie, aj keď skutočné otehotnenie nastane najčastejšie až na 14. deň, teda v strede cyklu počas ovulácie. Podľa toho prvé 2 týždne tehotná ešte nie si. Skús sa teda riadiť podľa toho že si v pluse o 2 týždne. Inak, na tejto diskusii sa takmer nediskutuje, ak hľadáš niečo aktívnejšie, pridaj sa k nám na Modrom koníku :) Tu je link pre Aprílčatká:
http://www.modrykonik.sk/forum/spolocny ... lapse=true
Levika

Odoslaťod Lucccka »

Ahojte kocky :) my sa nachadzame v 12tt takze nas termin nam nasa MIDWIFE(porodna asistentka kedze byvame v Anglicku) vypocitala na 14.4.2014 ale to nie je definitivny termin kedze cakame na nase prve sono, na kt. sa velmi tesime!!! Je to nase prve babatko takze sa velmi tesime a ja svojim sposobom aj trosku bojim :-P Som velmi rada okrem zvacsenych a plnsich prs, miernej bolesti chrbata nam nic nie je, chutí nam normalne niekedy vecer pri tv aj nenormalne ale vsetko je v poriadku co sa neskutocne tesim!!! :-D takze plna ocakavani a radosti, dufam, ze to takto pekne pojde stale aj ked sme v cudzine, maju tu iny system, na kt, nie som zvyknuta ale vela kamaratok tu porodilo a vsetko je ok, akurat my sme sa rozhodli, ze na sto percent budeme rodit na SK takze budem tlacit po slovensky :lol: Som rada ze taketo forum som nasla a mozem sa radit so vsetkym coho sa budem obavat a z coho budem mat radost!!! :-D a GRATULUJEM vsetkym vam a prajem aby ste sa s babatkami citili co najlepsie a hlavne opatrujte sa!!!!!!!!!!!! :-D :-D ;)x
Lucccka

Odoslaťod Daniela138 »

ahojte tehulky :) len tak zo zaujímavosti som chcela vedieť, či ste a koľko ste pribrali do 12 tt?
Daniela138

Odoslaťod evkajojo »

Ahojte takze aj ja sa pridavam,,,mam termin na 15.4.2014,cakame druhe babo..a velmi sa tesime...pri prvom tehotenstve som velmi vracala,ale pri druhom ani neviem ze som tehotna..sem tam mi je na zaludku tazko..ale nic vazne to nieje.. :D
evkajojo

Odoslaťod miša »

Wow, to je super koľko je tu čakateliek na "dvojku", to som si myslela, že som širokoďaleko sama kto sa na to dal druhý krát, taktiež po dlhej dobe - 7 rokov
miša
začiatočník

Odoslaťod lenkaSKORS. »

ahojte. nebola som na tomto fore uz strasne strasne dlho, uplne som sa odmlcala...prvy krat som sa zeregistrovala, ked som cakala moje prve babetko, ktore bude mat uz 7 rokov :D teraz sme znova v ocakavani, vychadza nam to na 27. April 2014. Vsetky Vas zdravim a zelam vela zdravia a sil.
lenkaSKORS.
začiatočník

Odoslaťod mathe.maria »

Ahojte. Tak čítam,že niesom jediná s vätším vekovím rozdielom. U nas to bude skoro 6 rokov. Ja som teraz v 19 týždni podla pm a v 18 podla usg,tak neviem s akým dátumom mám rátať pri narodení.
Malinké už pekne kope 2 týždne,aj zdravotne sa už cítim lepšie,len nevládzem tolko čo v prvom tehotenstve. Ale aj okrem vracania som preš,a všetkým. pálenie záhy,nevolnosť,zápchy, nevedela som dýchať,tak dúfam,že si odtéaz budem tehotenstvo len užívať.
mathe.maria
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.