Apríl 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Apríl 2014

Odoslaťod lenkaSKORS. »

Ahojte maminy.
Vsetkym Vam, ktore sem zavitate, aj Vasim rodinam zelam vsetko dobře do Nového roku a nech to do aprila stastlivo a v zdravi dotiahneme :4:
Stále mrkam, ci niektora napíšete nejake tie pocity, nalady ako vam to tehotenstvo ide, ale veru je tu tichucko :sleep:

U nas je to tak, ze ja som skoro od zaciatku na PN, lebo si to v 11 tt nase babetko takmer rozmyslelo a tiez pre koliky rozneho typu, ktore ma po vsemoznych vysetreniach neprestavaju trapit.
No bojujeme a velmi sa tesime na nase druhé babetko. Doma mame uz velkého chalana, ktory 3.jan oslavil svoje 7 narodeniny. Z roka na rok to viac a viac preziva, tento rok sa citil jak 'prezident' :rol8:

Zatial som pribrala 6.5 kg, sono vyzeralo v poriadku a doktorko povedal, ze plod ma "muzske indicie" V:)
lenkaSKORS.
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mathe.maria »

Ahojte. Ako sa máte? Baby my už čoskoro finišujeme véíte tomu? Ja ešte stále neviem čo to bude,moc sa hanbí. Ale je ovela živšie a nezbednejšie než bol syn.
mathe.maria
začiatočník

Odoslaťod lenkaSKORS. »

NO konecne sa aspoň jedna maminka ozvala. Uz to bolo také smutne, ze sa sem od januara nikto nepridal :no:
My mame este mesiac pred sebou, zajtra ideme na prietoky. Tak som zvedava na priblezne konkretnu vahu a polohu, ci budeme musiet riesit další cisarsky. Uz dlhsie vieme, potvrdene 2x, ze to bude chlapcek. Tesim sa velmi!
lenkaSKORS.
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.