Apríl 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Apríl 2014

Odoslaťod hana@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce maminy s termínom apríl 2014!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
hana@redakcia

Skolaaaa

začiatočník

Mood: Tired
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Apríl 2014

Odoslaťod janderka »

Este to nie iste, len moj pocit, ale.... :ashamed: Nase druhe babo mozno bude aprilove :fl:
Uvidim, ci tu neprispievam predcasne.
janderka
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod janderka »

Tak to blahozelam. Mne prisla dnes mrcha, po tyzdni meskania :ZZ: Takze skusame dalej
janderka
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod Nadka612 »

Ahojte aprilovky. ;) Cakame druhe vytuzene bababtko a sme v 6+4tt (2 lunarny mesiac). Velmi sa tesime. Ako sa citite? Moja prva dcera ma 9 rokov, tak si uz moc tie pocity nepamatam. Teraz mam nevolnosti (priserne). Jest mi chuti az prilis. Pytala som sa lekarky, ci sa s tym neda nieco robit, vraj si to treba vytrpiet.. :( Neviete nejako poradit, ako to lahsie zvladat? Je mi na zvracanie, ale vracat sa mi neda.. :(
Nadka612

Odoslaťod LiaHS »

Ahojte. Dufam,ze tu zostanem i ja..este som nebola u Dr. ,ale testy pozitivne,tak uvidim. Kazdopadne uzasny pocit po 13 rokoch.
LiaHS

Odoslaťod pinklady »

Ahojte :)

My čakáme naše prvé bábo, svadbu máme 5.10. a začali sme sa pokúšať hneď začiatkom júla. Vyzerá to tak, že už prvé pokusy boli úspešné :) Čo nás strašne teší :)
Malé ňuňu by sa malo podľa poslednej menštruácie narodiť 2.apríla, tak uvidíme :)
pinklady

Odoslaťod pinklady »

Nadka612 píše:Ahojte aprilovky. ;) Cakame druhe vytuzene bababtko a sme v 6+4tt (2 lunarny mesiac). Velmi sa tesime. Ako sa citite? Moja prva dcera ma 9 rokov, tak si uz moc tie pocity nepamatam. Teraz mam nevolnosti (priserne). Jest mi chuti az prilis. Pytala som sa lekarky, ci sa s tym neda nieco robit, vraj si to treba vytrpiet.. :( Neviete nejako poradit, ako to lahsie zvladat? Je mi na zvracanie, ale vracat sa mi neda.. :(

Naďka, ja som v 7+2 tt, a mám také isté pocity.. tiež mi je posledné dni na vracanie, a vracať nie a nie. Neviem čo s tým, tiež som bezradná. Skúsim niečo vygoogliť, ak niečo nájdem, napíšem :)
pinklady

Odoslaťod Nadka612 »

pinklady píše:
Nadka612 píše:Ahojte aprilovky. ;) Cakame druhe vytuzene bababtko a sme v 6+4tt (2 lunarny mesiac). Velmi sa tesime. Ako sa citite? Moja prva dcera ma 9 rokov, tak si uz moc tie pocity nepamatam. Teraz mam nevolnosti (priserne). Jest mi chuti az prilis. Pytala som sa lekarky, ci sa s tym neda nieco robit, vraj si to treba vytrpiet.. :( Neviete nejako poradit, ako to lahsie zvladat? Je mi na zvracanie, ale vracat sa mi neda.. :(

Naďka, ja som v 7+2 tt, a mám také isté pocity.. tiež mi je posledné dni na vracanie, a vracať nie a nie. Neviem čo s tým, tiež som bezradná. Skúsim niečo vygoogliť, ak niečo nájdem, napíšem :)

Ahoj, nasla som a teda aj kupila zazvorove lizatka... ( http://www.magister.sk/produkt/detail/p ... atka-12ks/ ) Od vcera ich skusam, ale mam pocit, ze nezaberaju.. Mojim svagrinam zabrali.. :wink: Tak mozes skusit.. :wink:
Nadka612

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.