Marec 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Marec 2014

Odoslaťod Petra9 »

ahoj ja som z Pustych Ulan par km od Galanty ;)
Petra9

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod macik525 »

ahojte, my máme termín 25.3.2014 :) a tiež sa veľmi tešíme... idem v piatok na vyšetrenie, kde by som mala dostať už tehu knižku... dúfam, že bude všetko v poriadku...
držte sa babuľky...
macik525

Odoslaťod jankasc »

Ahojte, ako sa mate? Ja som bola v utorok na kontrole a zatial vsetko v poriadku tak som rada, trochu som sa obavala lebo som bola chorá. nevolnosti uz nemavam (konecne) preslo to asi pred týždnom :D oficial termin mam 10.3. piste co nové ako sa citite. zatial sa majte
jankasc

Odoslaťod Bells »

Zdravím, chcem sa len spýtať, či je normálne, ak som v 13.t. a lekárka mi povedala, že naše dieťatko má zatiaľ 6 cm. Ale všade v knihách, teda aspoň v tých, ktoré som čítala sa píše, že by malo byť veľké už nejakých 9-12 cm. Či sa mám nejak znepokojovať alebo je to v poriadku. Mne je jasné, že nie sú všetky deti rovnaké, len sa chcem spýtať, či to nevadí nejak veľmi. Ďakujem a pekný deň želám.
Bells

Odoslaťod Meritka »

Ahojte ,tak aj ja sa k vám pridávam, čakáme bábätko 9.3. :D
Meritka

Odoslaťod magdik »

Bells píše:Zdravím, chcem sa len spýtať, či je normálne, ak som v 13.t. a lekárka mi povedala, že naše dieťatko má zatiaľ 6 cm. Ale všade v knihách, teda aspoň v tých, ktoré som čítala sa píše, že by malo byť veľké už nejakých 9-12 cm. Či sa mám nejak znepokojovať alebo je to v poriadku. Mne je jasné, že nie sú všetky deti rovnaké, len sa chcem spýtať, či to nevadí nejak veľmi. Ďakujem a pekný deň želám.

Ahoj Bells, nič sa neboj, je to primeraná veľkosť bábätka. Ja som mala v predchádzajúcom tehotenstve v 13t+1d veľkosť bábätka 6,7cm. A ultrazvuk nie je až taký presný, určuje len približnú veľkosť. Stačí, že je bábätko trošku ináč natočené, a už meria menej. Uvidíš, že na ďalšej kontrole bude zase "príliš veľké". (A nebude). Drž sa.
magdik

Odoslaťod Bells »

Ďakujem:)
Bells

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.