Február 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Február 2014

Odoslaťod Popradka »

Ahojte tehulky, pozeram ako sa nam tu vsetkym dari. Celkom to ide, už aj na mne vidno že som tehotna. Bruško mi už rastie a o týžden máme ist do poradne, tak som zvedava co mi tam pani doktorka povie. Držím nám všetkým palčeky. :)
Popradka

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Feroxa »

ahojte
dnes sme boli na 3D:) tak sme sa s drobcekom videli:) som zvedava co to bude lebo zacinam mat problem s vyberom mien? uz mate nejake tipy?

co sa tyka cvicenia tak ja som tento tyzden bola 3x vo fitku a tesim sa zo svalovice:)cvicim viac opakovani s mensimi vahami a citim sa skvele!!!

a ako sa mate vy? este ma napalo odkial ste maminky, nedame stretko?

feroxa;)
Feroxa

Odoslaťod Popradka »

Ahojte vospolok,

ako sa máme? Počítam, už sme za polkou nášho tehotenstva. Ja som bola v piatok v poradni. Zatial sme ok a mali by sme mat dievcatko tak na 80% uvidime ako sa nám este nabuduce otoci mala :) teraz sa nám moc ukazat nechcela a doktorka si nebola uplne ista tak si dala rezervu 20% :) Inak v piatok som sa dost zlakla pretože som zacala trochu krvácat - bolo to akurat ked som mala ist k doktorke tak som jej hned povedala co sa deje. Vraj to mám bežnu infeciu, ktoru možem chytit kedykolvek. Dala mi taký vaginalny gel na preliečenie. Este v daný den som prestala krvacat. Babatko nastastie je v poriadku a ma sa k svetu. Mimochodom ja som z Handlovej.

Pekný deň.
Popradka

Odoslaťod lenny331 »

Ahojte :) Ja mam termín 7.2 2014 :) ..V 24 týždni tehotenstva pani doktorka našla dieťatku v tenkom čreve - s dilatovanými črevnými kľučkami v pravom mezogastriu do 30mm. Bola som na poradni v 26 týždni a nezmyzlo to.Bola som na genetickom vyšetrení a nikto mi nevie povedať či je to vážne.Kto mi vie poradiť čo to znamená? :( Ďakujem
lenny331

Odoslaťod jeessie »

ahojte, ja som bola vcera na monitore a objavili sa mi tam mierne kontrakcie. Zatial sa neotvaram, ale bojim sa, aby sa to nezhorsovalo. Mate s tym niekto skusenost? Ja som teraz na zaciatku 30tt.
jeessie

Odoslaťod Feroxa »

Ahojte

tak uz to mame a par tyzdnov a musim Vam povedat ze sa zacinam trosku bat.Pevne verim ze ste vsetky ok a vsetko dobre zvladneme. drzte sa

Feroxa
Feroxa

Odoslaťod Popradka »

Ahojte,

presne tak. Už sa nám to kráti. Minulý týždeň som brala jeden den antibiotiká a radšej som ich vysadila, keď ma nastrašili žeby som mohla aj potratit. Lekár sa vyjadril že su to najbezpešnejsie antibiotika pre tehotne ale aj tak. Bol to penicilin, no už mi je dobre. Drzim nám všetkým palčeky aby sme to zvladli a bolo bsetko v poriadku.

Pa pa Janka

[ img ]
Popradka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.