Február 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Február 2014

Odoslaťod Feroxa »

supeeeeeer :)b
Feroxa

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod woloda112 »

Awojte, dakujem za radu s cokoladou, ale tolko som sa jej najedla a nic... :( , ale nevadí, som stastná, lebo uz druhý den po dlhých dvoch týzdnoch nehnackujem, dufam, ze to uz skoncilo, bol to nekonecný príbeh :rol8:
Zajtra idem na prehliadku k doktorovy dufam, ze bude vsetko ok a taktiez vam drzím palceky :wink:

chcem sa opytat, mensiu radu... som prvorodicka a este vela o tom neviem len z netu a rád dookola.... 14.septembra mame svadbu a to budem uz po 4 mesiaci, vlasy mam zafarbené, ale uz dost odrastené a vyzera to den, co den horsie, mozem v tehotenstve melír? na nete je to take diskutabilne, viete mi poradit ?
Vopred dakujem, skusim sa tiez opytat zajtra doktora .... :4: :D
woloda112

Odoslaťod barbora.filusova.9 »

ahojte mam termin 21.2.14 som s tn ... neni tu nejaka s ktorou sa stretnem v porodnici? :)
barbora.filusova.9

Odoslaťod magdik »

Chili, tesim sa s tebou V:)
Woloda, ja myslim, ze melir by mal byt v pohode, obzvlast, ak si uz po prvom trimestri. Skus poprosit kadernicku, nech ti to nedava moc na pokozku hlavy, ak sa da, ale len na vlasy. Skodlivejsie su hlavne tmave farby, hlavne cierna, ale to si asi nejdes davat, nie? A riadne vetrat, nech to nedychas, ako pisala aj chili.
magdik

Odoslaťod Feroxa »

woloda112 ja som teraz druhorodicka.ja asom si v tehotenstve nedavala robit ani gelove nechty a ani hlavu som si nefarbila . vyzeralo to priserne ale vydrzal som. je to predsa len chemia. ale v kazdom pripade si myslim ze ak zvolis farbu bez amoniaku tak by to malo byt v pohode :) a tak ako bolo spominane vyssie vetrat vetrat vetrat :)na tu jednu udalost sa to zvladnut da aj pre teba aj pre piskotika :)
Feroxa

Odoslaťod woloda112 »

Awojky chili, dakujem :D 5.septembra idem ku kadernícke, dufam,ze naozaj ako hovorite to by nemalo nic porusit, a 14.septembra sa vydávam, tak troska chcem vyzerat k svetu :D
woloda112

Odoslaťod Popradka »

Ahojte tehulky, ako sa Vam dari? Nam je celkom fajn, akurat koncom jula som bola na 4 dni v nemocnici ale vsetko je v poriadku. A v piatok ma caka test na tehotensku cukrovku, tak uvidime ako dopadneme :) Pekny den vsetkym :)
Popradka

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.