Február 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Február 2014

Odoslaťod woloda112 »

cavky cavky no ja sa tak nemozem dockat 8.8. mam ist k lekarovi, ktorý mi potvrdí ci to budu ozaj dvojvajcne dvojicky joooj nemozem sa dockat a premýslam lebo mi je dost zle a som unavena ci nemam ist na pnku.... nezvraciam ale hocikedy sa nemozem sustredit v praci.... robim veducu pred kasami a to je dost stresujuca praca s ludmi... uvidime co mi povie doktor, len dufam , ze bude vsetko ok.... ja som zo spisskej novej vsi... :D 8s:
woloda112

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod elka82 »

Ahojte,
tiez mam termin vo Februari, presnejsie 19. Feb. Som po KET a cakame dvojvajecne dvojicky.
Zatial vyzera vsetko fain, drobcekovia sa vyvijaju v poriadku. Trosku mam obavy, ale velmi sa tesim. Zatial som nemala ziadne nevolnosti, citim sa len trosku unavena a skor ako velkymi chutami do jedla trpim nechutenstvom.
Zelam vsetkym prijemny "horuci" letny den a pekne tehulkovanie :)
e.
elka82

Mood: Happy

Odoslaťod woloda112 »

Awojte.... mam smutnu aj dobru spravicku ....
smutná :( ze som vcera bola u doktora a zistil mi, ze 1 babatko z dvojvajecných dvojiciek odislo..... tak trochu ma to vzalo, lebo sme sa s priatelom a rodinkou aj tak troska tesili .... Priatelovi dokonca vysli slzy :skuli: ,
ale ja to prekonávam dobrou, ze to druhe babtko, ktoré som videla na monitore vraj ma tu spravnu velkost 8 cm, trepotalo rucickami, nozickami, dokonca i urobilo kotrmelec.... :D :babo:
teraz sa len modlím a ozaj budem sa snazit davat pozor, aby som neprisla aj o to... :nie:
Uz 4 dni hnackujem a najradsej by som spapala konecne nieco normalne a nemozem :/ uz neviem co mam robit papam iba dietne... ale bojím sa aby to neuskodilo bambulku ked sa poriadne nestravujem .... aj ked beriem vitaminy Materna, ale vitaminy zo stravy su nieco ine....
Drzte palce, ak mi viete nieco poradit na hnacku co mozem ked som tehotna budem rada, zatial som skusala, cierne uhlie, smectu,banány. papam suche rozky a vodu, kuracie maso varene bez korenín a soli, taktiez ryzu .... a uz mi to lezie na nervy :blink:
Prajem vsetkým pekne tehulkovanie :D ak niekto poradi Dakujem Vopred :)b
woloda112

Odoslaťod magdik »

Ahoj chili, neboj sa, zavrate aj bolesti hlavy su uplne normalnym znakom tehotenstva. Raz som sa zobudila rano a cela izba sa so mnou tocila. Nepreslo to cely den, musela som sa pridrziavat nabytku, ked som chodila po byte. Potom to postupne preslo. Moja sestra je tiez tehotna a mala na zaciatku 2. trimestra neznesitelne bolesti hlavy, a vsetko je v poriadku, uz zacina 3. trimester. Ak mozem poradit, necitaj toho moc na internete. Su aj take stranky, kde si ludia vymyslaju blbosti a bavia sa tym, ze vystrasia druhych. Myslim to vazne. Aj ja som uz na vselico naletela. Drzim palce.
magdik

Odoslaťod Feroxa »

Ahojte
pridavam sa opatovne k februarovkam:) termin mam 4.2.:)jednu malu slecnu mame a ta sa narodila 22.2.2012 tak uvidime ci vyjde datum 2.2. :)
Drzte sa!
Feroxa

Odoslaťod Feroxa »

chilli ja mam tiez v kuse migrenu...normalne sa cudujem ak ma jeden den neboli hlava:( je pravda ze pri prvm tehotenstve ma pobolievala hlava a migrenu som mala len par krat ale teraz ma stale mota... je to jeden z priznakov tehotenstva. na najblizsej poradni to ale poviem dokimu a uvidim co mi povie. uz som si raz dala polku paralenu a raz acylpirin tak ako mi poradili v lekarni, ale samozrejme az po ukoncen 3m. aj ked ma trosku zmiatli lebo v jednej mi povedali ze paralen mozem a v druhej ze nie ze radsej acylpirin tak neviem ale fakt som to uz nemohla vydrzat.
Feroxa

Odoslaťod Feroxa »

chilli drzime paste!!!
Feroxa

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.