Február 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Február 2014

Odoslaťod hana@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce maminy s termínom február 2014!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
hana@redakcia

Skolaaaa

začiatočník

Mood: Tired
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Február 2014

Odoslaťod Popradka »

Nájdu sa tu februárove buduce mamičky? :)
Popradka

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod shamanwitch »

Ahoj Popradka ;--)
Tak sa k tebe pridávam,kedy máš termín?
Ja som bola zatiaľ iba na odbere krvi,sono až o týždeň :DN Tak dúfam,že je fazuľka v poriadku :angel:
Teraz by som mala byť v 8tt.
Ako sa cítiš? :sun
shamanwitch
začiatočník

Obrázky: 0

Odoslaťod vikis5 »

Zdravím, aj ja sa ku vám pripájam. Termín mám na začiatku februára :-)
vikis5

Odoslaťod mimca20 »

Ahojte tehulky,
tak sa pridavam k vam aj ja :-).
Mame prve vysetrenie za sebou a aj sono, koncom jula odber krvi a zaciatkom augusta prva poradna. Co som rada, ze tehulkovanie mi prebieha bez rannych nevolnosti max. by som stale spala a spala. :D :D :D
mimca20

Odoslaťod Popradka »

Super :) takže nas už je viacej :) ja mám termín 19. februára. Prešla som si umelým oplodnením, ktore sa podarilo na druhz pokus, takže niekolko vysetreni mam už za sebou a už nám pekne bije srdiecko a zatiaľ je vsetko vporiadku a verím, že aj tak nadalej bude :) Držím nam vsetkým palčeky :)
Popradka

Odoslaťod woloda112 »

Awojte som zo Spisskej Novej Vsi a pan Doktor mi povedal, ze to vyzera na pravdepodobne dvojvajecne dvojicky! Termín mám 23.februar 2014 .... som z toho hotova, tesím sa ale bol to taký sok :eeek: , ale po dvoch rokoch snazilkovania som stastná :yahoo
teraz sa len modlím, aby vsetko dobre dopadlo. Teraz som vraj v 8 týzdni a 8.8.2013 budem 12.týzden a mam ist na kontrolu, prvý krát s mocom, nalacno doniest výsledky z usg....
Rána mi je strasne zle a este sa mi chce stále a stále len spat ...
Bola som i u zubárky pretoze ma zacali boliet dasná, chcela mi urobit rontgen ale ked som jej povedala, ze som v 8 týzdni tak ma len nechala pit protizápalový cajík - Repíkový .. :tooth:
Som rada ze su aj take fora kde sa daju povimienat zazitky, rady a pocity z tehotenstva :dance:
woloda112

Odoslaťod ajaxik123 »

Ahojte tehuľky... Takže aj nám sa to podarilo po niekolko skoro ročnom skúšaní... Prešla som si aj operáciou a bála som sa, že sa nám to nikdy nepodarí... Teraz som šťastná, ale aj trošku nahnevaná, že to prišlo teraz, pretože som nastúpila do novej roboty, kde sa mi slubovala z´mluva natrvalo... no ale čo už... Budeme mať drobčeka a robota sa potom nejako hádam porieši =) Mávam strašne nízky tlak 80/50... čítala som nejaké fora a ostatné tehuľky radili čo im pomáha... vyskúšala som veľa minerálky, cocacolu, a sucháre... Poobede a navečer už možem všetko :fl:
ajaxik123

Odoslaťod Popradka »

Ahojte,

tak včera som bola v poradni v 10. týždni. Babo je v poriadku a mame sa fajn, dokonca ani ranne nevoľnosti som nemala :D
Na ultrazvuku bolo vidiet ako sa schovava, nechcelo byt videne :( no po chvilke sa zacalo tak velmi mrvit :) pohybovalo ručickami a nožickami, pozeram že to vyzera na hyperaktívne babo :)
Ďalšiu kontrolu mame 15. augusta no dovtedy este absolvejem dovolenku v Chorvatsku. Držím palce :)
Popradka

Odoslaťod Ivusskka »

Ahojte! Aj ja čakám vo februári. Je tu niektorá z Vás z Košíc alebo okolia?
Ivusskka

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.