Január 2014

bábätká narodené v roku 2014
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Január 2014

Odoslaťod egiginka »

Karoli sa odstavuje sama, mam aj menej mlieka, ale odmieta sa kojit mimo domu,.. myslim si, ze ona sa do 3 urcite odstavi... mne to bude mozno aj luto:)))))),

Nasa karca vola varechu: vajeba:)))))))

Uz chcem v lete uplne odplienkovat

Matusko je ako u nas :) tiez von a boty v ruke

Kuknite si na youtube quiet book... super napady !!!!!

Karoli, tiez je trpezliva... ch.odime na tie sensory, po kazdej lekcii vidim pokrok :)

Inak sme mali nohu v dlahe 2t az jej zacala rana mokvat velmi,.. jej omylom chrastu strhli... jej zbyticne dlho dlahu davali a jej rana v nej nedychala.... tak sme si uzili.... uz sa jej opat chrasta robi... no skoro uz mesiac je to... bolo to tazke sa starat o taku vaznu ranu:(.. ale klop klop uz snad sme zavodou...
egiginka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Jaanka »

No, náš Mati je chorý. :drop: Od večera mal už horúčku, keď to ani cez deň neprešlo, tak sme šli na pohotovosť a prvý krát sme skončili na ATB :mad: Tak uvidím, aký to bude mať priebeh, Keď mu klesla teplota, tak sa aj najedol a snažím sa, aby veľa pil, čo mu ide. No, tak držte palce, nech to nechytí aj Lenka... :no:
Jaanka
pokročilý

Odoslaťod egiginka »

Drzim palce ! Skore uzdravenie.
egiginka
začiatočník

Odoslaťod thelittlecoffeebean »

Ahojte, tak sa hlasime aj my, celkom to ide, len sme posledne tyzdne chori, myslim si, ze to nosi maly zo skolky, ale mozno aj nie. Mozno je to jednoducho pocasim, ktore mi uz ide dokonale na nervy. Ja mam obzvlast super silnu nadchu, ktorej sa neviem zbavit, po tyzdni som cakala, ze uz to prejde, a figu, zacalo to akoby odznova, s este vacsou silou. Mam upchaty nos, dycham cez usta, des.
Tehotenstvo celkom ujde, nevolnosti mierne pokracuju, zacinaju sa menit na riadne palenie zahy, to je pre mna nieco nove, doteraz som o tom len citala... no, tak aspon ze sme uz skoro v polovicke. Len to brusko je stale schovane pod bundou, a to som sa vytesovala, ze bude brusko v lete hahaha. No mozno si nejaky ten slnecny dnik uzijem aj v tricku... a mozno bude pekne az do novembra... za odmenu za tento studeny "zaciatok" roka.
Nasa princeznicka je uplne iny clovek ako napr. pred mesiacom - tak sa jej rozviazal jazycek, samozrejme vascinu z toho nerozumiem, ale par slov viem uz naspamat :-) hlavne "oto" - otvor. Topanky v ruke su aj u nas, ze ideme papa. Miluje brata aj vsetky vylomeniny, co ju uci. Strasne rada vylieva vodu z vane na podlahu v kupelni a skeri sa pri tom. Vsetko, co jej poviem, rozumie. Strasne by uz chcela so mnou konverzovat, ale este jej to nejde, ale ja sa na to uz tesim. Ked telefonuje, to je zazitok, keby sa mi to tak podarilo natocit na video. Chce jest uz len sama, malokedy sa zabudne a necha sa nakrmit. Konecne si cupka sama celkom bezpecne, je to taky malinky chrustik, dost dlho jej to trvalo. A tak, piste obcas, myslim, ze nasa tema je tu asi najaktivnejsia, oktober dokopy nic :-( Majte sa pekne.
thelittlecoffeebean
začiatočník

Odoslaťod egiginka »

To je supet, ze tvoje tehotenstvo uz lepsie..... no ja a brusko:)))), som dosla na predporodne cvicenia v 37 tt a sa ma pytala cvivitelka, ze naco.chodim porodena;)))))

No my tiez mame cinstinu:), ale uz ma prekvapuje, ze doplna slova do pesniciek a si ich aj pospevuje:) sme kulili gatky; tak uz gatkujeme doma:)
egiginka
začiatočník

Odoslaťod thelittlecoffeebean »

Egi, poslala som ti pozvanku na priatelstvo na modrom konovi, prijimas?
thelittlecoffeebean
začiatočník

Odoslaťod egiginka »

Nevidim to tam :(.. aky mas nick..????
egiginka
začiatočník

Odoslaťod egiginka »

Uz ta mam, som nevedela, ze to do spravy chodi, si moja prva kamoska na konikovi:))))
egiginka
začiatočník

Odoslaťod cottoncandy »

čaute baby,

coffeebean, nádcha už lepšie? Aj moje baby mali celý minulý týždeň, ale statočne sa s tým popasovali.
Nemáme nič prekvapivo nové, užívame letné dni, konečne V:)

Inak baby, mne sa až teraz obnovil cyklus...až po vyše 16 mesiacoh od pôrodu a to som aj kojiť prestala a ešte mesiac trvalo, kým mi nabehol...ale aj po prvom pôrode mu to trvalo až rok a pol. Sranda, som si aj odvykla :mrgreen:

Mám zopár otázok.

Natierate deti nejakým opaľovákom? Ja zatiaľ nie, mám doma tridsiatku od Vichy, ale keď má Kiki takú divotvornú pokožku, nechcem jej dávkovať ďalšiu chémiu.
A čo repelenty? Tiež zatiaľ nič, ale sme celé dni vonku, behajú po tráve a mňa strašia kliešte a komáre a iné zverstvo, lenže repelenty sú tiež total chemický koktail. Nemáte odskúané niečo prírodné?
A dávate deckám nejaké vitamíny? Ja viem, vy ešte kojíte, ale napadlo mi, či by nebolo fajn dávať Kike probiotiká. Ide leto, čas hnačiek, žihľavku mala, pokožka ju stále trápi, možno by to bolo fajn na tráviaci trakt, čo poviete?

pozdravujem
cottoncandy
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod egiginka »

Malinovy opalivaci krem, kukni si a sprav so domaci repelent:), .... ja natieram nechikom, na ostrejsie slnko a k vode dominam co mam z Bipa z Rakuska, niaky sun kids, zatial nechodime cez obed von . REPELENT, chcem robit domaci, ale mam sk ely z justu, mi nemame dom, takze nechodime denne do lesa a vysokej travi.
Proniotika nedavam, davam denne bunkobe soli. Sem tam ked nezabudnem Decko... a vela ovocia a zeleniny:)

A musim pochvalit ! UZ nosime Gatky:))))), plienky uz len na cestu, ale aj vobku uz gatkujeme;) .. niektore dni krasne , dnesok jej idu zuby, no nehody boli... v noci mava plienky suche posledne tyzdne, ale este pre istotu davam :)

A ked uz chvalim, uz vie krasne slova pesniciek prsi prsi a kukulienky;).. ostatne len niake frazy, ale tieto dve uz ked spieva aj zmysel davaju:)))) tak mame radost..
egiginka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2014

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.