Júnovčatká

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júnovčatká

Odoslaťod ajka80 »

:ninka :angel: :on:
ajka80
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod 1livca »

ahooojte
tak sa hlásim po ťažkom týždni a víkende
od min. soboty som mala týžden dovolenku, ale hned v tú sobotu som letela poobede na pohotovosť lebo som chytila vysoké horúčky a hrdlo spuchnuté ani premykať som nemohla tak mi nasadila atb že silná angína, preležala som s horúčkami 3dni ale akosi sa nelepšilo tak som v utorok šla na kontrolu, hned mi zmenila atb a tie konečne zabrali tak som od stredy zhánala veci aby sme mali ísť v čom na svadbu, boli to riadne nahánačky ale nakoniec to stálo za to
v sobotu sme sa šli s babami česať, potom som ich zaviezla ocinovi domov a ja šla ku našim zdobiť bránu, altánok a dva stoly popritom sme varovali malého kým sa segra česala a maľovala
rýchlo som sa obliekla, potom prišla fotografka, obliekala som segru do svad. šiat a začala svadba
bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, joooj tak som netancovala ani nepamätám, baby vydržali do pol 2rána :mrgreen: a potom sme ich naložili do auta a šli s ocinom domov lebo on šiel v nedeľu do roboty a ja som ešte ostala do pol 5rána :yu :yahoo

v nedeľu ku našim po 3hodinkách spánku, sme išli poupratovať sálu, povoziť jedlo a všetko odtiaľ a potom u našich dojedačky, dopíjačky :mrgreen: no paráda ale večer ma odvalilo statočne
v pondelok ťažký nástup do práce aj deti do škôlky som ich nemohla zobudiť a po práci zas ku našim lebo mamina mala včera meniny, v altánku všetci aj segriny svokrovci a švagriná s deťmi takže rošambo zas a taaak sa nalievalo že som vypila viac ako na svadbe, domov sme prišli pred 22hod a dnes v robote som doobeda mala nervičky :ham: :jaj: čo mi v hlave dunelo :)b ale čo už

a dnes už konečne po robote domov, pere mi práčka, idem variť a trochu upratať a vysávať lebo to tu vyzerá

no idem paa
1livca

pokročilý

Odoslaťod Petra Vanova »

ajka80 píše:
Petra Vanova píše:
maruska001 píše:ahojte

pozeram ze nikto nema cas sa ozyvat, aspon peta s adou drzia ako tak bez absenciek :D

my sme boli minuly tyzden v chorvatsku - geniaaaaaaaaaaaaaaalneeeeeeee bolo, hotel pre deti ako vysity a tym padom sme sa aj my mali paradne :D ani sme nestihli vsetko co sme chceli a kedze sme boli len na tyzden tak bolo maaaaalooooo ale co narobime

teraz uz realita nastupuje takze treba riesit veci do skoly, skolky, vsetko okolo toho :(

no idem lebo juniorjunior chce "otutik" (jogurtik) :DDDD

ahoj Maji,
tak super takze doporucujes aby sme sli buduci rok :wink: Ivan mi tu akurát pisti " vidis som ti hovoril ze tam bude super" tak ale pri nas rezervovat dovolenku pol roka dopredu to bude umenie :lol:

tak čo,davame spoločnu dovolenku buduci roK???? my mozeme od 1.8. dovtedy ma ninuš školu. ja hlasujem zaaaaaaa :clap:

Ninka bude chodit do skoly aj v july? cize maju len mesiac prázdniny? tak aspon budes mat o nieco menej starost kam dat deti na dva mesiace :wink:
Petra Vanova
expert

Odoslaťod Petra Vanova »

ajka80 píše:
Petra Vanova píše:ahojte
ja balim, Vany ide v sobotu na sustredenie z tanecnej ja idem za hodinu z babami (ide nas 5) na Balaton, ma byt take zmiesane pocasie tak som zvedava ci sa budeme aj slnit :wink:
ten Balaton som sa rozhodla len vcera ze idem a este s Ivanom sme si o dva tyzdne kupili letenky na sardiniu a zabukovali hotel tak sa tesimeeeee :)b
Buduci tyzden sa ozvem, paaa pridem v nedelu :wink:

jeeej peti,tak vy to leto vyuzivate. tak si uzite aj za naaaaaaas. na na jesen planujte stuttgart :)

no ved ked ste tu "blizko" tak ani nemame cas :oops: :oops: :oops:
Petra Vanova
expert

Odoslaťod Petra Vanova »

1livca píše:ahooojte
od min. soboty som mala týžden dovolenku, ale hned v tú sobotu som letela poobede na pohotovosť lebo som chytila vysoké horúčky a hrdlo spuchnuté ani premykať som nemohla tak mi nasadila atb že silná angína, preležala som s horúčkami 3dni ale akosi sa nelepšilo tak som v utorok šla na kontrolu, hned mi zmenila atb a tie konečne zabrali tak som od stredy zhánala veci aby sme mali ísť v čom na svadbu, boli to riadne nahánačky ale nakoniec to stálo za to
v sobotu sme sa šli s babami česať, potom som ich zaviezla ocinovi domov a ja šla ku našim zdobiť bránu, altánok a dva stoly popritom sme varovali malého kým sa segra česala a maľovala
rýchlo som sa obliekla, potom prišla fotografka, obliekala som segru do svad. šiat a začala svadba
bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, joooj tak som netancovala ani nepamätám, baby vydržali do pol 2rána :mrgreen: a potom sme ich naložili do auta a šli s ocinom domov lebo on šiel v nedeľu do roboty a ja som ešte ostala do pol 5rána :yu :yahoo

v nedeľu ku našim po 3hodinkách spánku, sme išli poupratovať sálu, povoziť jedlo a všetko odtiaľ a potom u našich dojedačky, dopíjačky :mrgreen: no paráda ale večer ma odvalilo statočne
v pondelok ťažký nástup do práce aj deti do škôlky som ich nemohla zobudiť a po práci zas ku našim lebo mamina mala včera meniny, v altánku všetci aj segriny svokrovci a švagriná s deťmi takže rošambo zas a taaak sa nalievalo že som vypila viac ako na svadbe, domov sme prišli pred 22hod a dnes v robote som doobeda mala nervičky :ham: :jaj: čo mi v hlave dunelo :)b ale čo už

a dnes už konečne po robote domov, pere mi práčka, idem variť a trochu upratať a vysávať lebo to tu vyzerá

no idem paa

jeeeej tak vy ste mali adrenalinovy a zaroven party vikend ! :)b super, na taku svadbicku by som slaaaa :dance:
Petra Vanova
expert

Odoslaťod Petra Vanova »

ahojteeeeeee
aj ja sa hlasim po "tazkom" vikende :lol: :sleep: :sleep:
Balaton 5 bab, cele dni valanie na plazi, kava, papanicko, vecer tri hodiny chystania a potom vyrazame do mesta, bary , diskoteky, tanecky, zabava, party bolo supeeeeeeeeeeeeeeer :)
Od pondelka som nabehla uz na anglinu trikrát do tyzdna pondelok-streda-piatok od 17:00-20:15, plus cvicenie :)b
ozaj vcera mi pisala sefka, tak som za nou doslova letela a od 16. septembra nastupujem do prace, sefka mi este vecer pisala ze sa tesi ze sa vraciam a nastupujem :eeek: :)b tak mam z toho dobry pocit 8)b
Petra Vanova
expert

Odoslaťod ajka80 »

1livca píše:ahooojte

no idem paa

jej livi,tak to heeej. svadba ako sa patrí a ostatné žúrky :punk: :punk: komu lepsie :clap: :smoke: este stastie, ze si do svadby stihla vyzdraviet a mohla si si to uzit :)b
my sme veru neboli s jarkom tancovat ani nepamatam (naposledy na stefanskej zabave) a veruze by som uz aj niekde sla :dance: ale ja si tu mozem tak akurat zatrsat v novom dome pri vybalovani veci :mrgreen:
decka sme nechali v rakusku na styri dni,ja som dnes dorazila, oprala prvu pracku veci, zacali sme vybalovat a na zajtra si riadne chystame ruky a nadejame sa, ze by sme mohli vacsinu pekne povykladat.
v pondelok ideme dokupit veci, co by sme este chceli mat, polozime podlahu a ide sa do rakuska.
prenajimatel nam tu urobila dve hojdacky pre dievcata a pieskovisko - ako prekvapenie na privitanie pre nich :) tak sa obavam,ze v dome uz ani nebudem. odteraz uz budem iba vonku sediet a hojdat :D skoda,ze pozemok nie je ohradeny, lebo inak by si mohli baby vybehnut same na dvor, ale stela nam uz uspesne uteka,takze bez dozoru nehrozi.
ajka80
expert

Odoslaťod ajka80 »

Petra Vanova píše: Ninka bude chodit do skoly aj v july? cize maju len mesiac prázdniny? tak aspon budes mat o nieco menej starost kam dat deti na dva mesiace :wink:

tu maju deti prazdniny rozkuskovane - 1tyzden koncom oktobra, 3tyzdne vianocne prazdniny, 2 tyzdne velkonocne, 2tyzdne v maji, 2 tyzdne v juli a 6 tyzdnov v lete (zacinaju az v polovici septembra) takze volna tiez nad hlavu, akurat v inom termine ako na slovensku.
ajka80
expert

Odoslaťod ajka80 »

Petra Vanova píše:ahojteeeeeee
aj ja sa hlasim po "tazkom" vikende :lol: :sleep: :sleep:
Balaton 5 bab, cele dni valanie na plazi, kava, papanicko, vecer tri hodiny chystania a potom vyrazame do mesta, bary , diskoteky, tanecky, zabava, party bolo supeeeeeeeeeeeeeeer :)
Od pondelka som nabehla uz na anglinu trikrát do tyzdna pondelok-streda-piatok od 17:00-20:15, plus cvicenie :)b
ozaj vcera mi pisala sefka, tak som za nou doslova letela a od 16. septembra nastupujem do prace, sefka mi este vecer pisala ze sa tesi ze sa vraciam a nastupujem :eeek: :)b tak mam z toho dobry pocit 8)b

jej,tak super, blahozelame k nastupu do prace. a vracias sa do povodnej, ci kam? co budes robit? tak pekne to vsetko do seba zapadlo :)b
ajka80
expert

Odoslaťod ajka80 »

baby, tak ja mam prve popoludnie v novom domove za sebou. prvy dojem z mesta je, ze je veeelmi malickeee. na to si asi budem dlho zvykat. ale domcek v pohodicke, starki si dali tu namahu a doviezli od dcery, ktorej uz odrastli deti, hojdacky a pieskovisko,tak sa decka budu tesit. dnes sme si s jarkom zasli na obed, zasli sme do talianskej restiky - pan original talian, kuchyna vynikajuca, na hosti hovori taliansky :lol: tak som mu aj ja povedala: ďakujem :) treba rozsirovat kulturne znalosti :) vyhodou je, ze hoci je to male, je tu celkom vela moznosti na travenie volneho casu, tak aspon nieco. ked to cele presnorime, tak vas potom cakame na navstevu a povodime vas tu :ax ked to tu doskladame, tak pofotime a poslem foto :wink: no, idem sa venovat jarkovi :ax
ajka80
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Júnovky 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.