Júnovčatká

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júnovčatká

Odoslaťod ajka80 »

1livca píše:ahooojky
tak sa aj ja zas konečne ozývam, od nedele do nedele sme boli v štúrove, bolo vynikajúúúco, počasie na jednotku, pochodili sme madarsko, kúpaliská, veľkolepý cirkus takže sme spokojný a hlavne deti
ja hned od pondelka do práce takže som každý den po kúsku po večeroch niečo vybaľovala, prala a tak
deti boli s ocinom, potom pri svokre a od dnes sú u našich lebo robím aj zajtra a ocino šiel od dnes na 9dní znova na stolnotenisový kamp
dnes mám voľno kedže deti sú u našich tak klud doma, som si dala sprchu, večeru a za hodku ideme ku kámoške na terasu urobíme si dámsku jazdu :yahoo :yahoo
za dva týždne máme tú svadbu, segra sa vydáva takže už začínajú nervičky, lebo nič nemám len deti majú topánočky, šaty som im objednala a to je všetko ja nemám nič ani ocino takže môžem behať po obchodoch a niečo zhánať

linduš zas čosi uštiplo takže má spuchnuté očko a líce :jaj: , nejaké divné muchy tu máme lebo tam v štúrove tiež ju doštípalo ale nič jej tak extrém nespuchlo ako tu

dnes som bola v tescu a majú akcie na školské veci tak som jej všetko pokúpila čo bude asi treba a ked nie hned tak ju to počká, stoly a stoličky už majú, kupovali sme dva stoly a dve stoličky lebo šárka by to neprežila keby mala len linda

no idem urobiť toustíky na dnešnú párty takže zatííím paa

tak to uz hej,takýto vegetík bez detí :)b :)b to je uz výhoda dvoch odrastených. ja uz tiez cakam na stelkine tretie narodky :mrgreen: :mrgreen:
jarko dnes beha po nabytkoch v nemecku. povyberali sme si cez net, spisali aj objednavacie cisla a ide vybavovat. nieco chceme z lutzu, nieco z ikea,tak si to musel rozvrhnut na 2 dni, lebo kazdy obchodak v inom meste a on ma popoludnajsiu smenu, navyse chce aj nieco kuk, nielen rovno objednavat,tak som zvedava,ako to dopadne.

inak baby, stela ma hysaky zo špinky :o hocijaka špina je pre nu katastrofa. mali ste niekto take nieco? preslo to? lebo je to dost vesele,kedze spinke sa velmi vyhnut neda.

livi,potom cakame fotockyyyyyyy zo svadbicky :ax
ajka80
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ajka80 »

fiha,tak tu cely tyzden nikoho :o vsetci asi uzivaju teplo a rodinku. :wink: ja sa teraz chystam ist uspat stelku - lebo doma mi uz nezaspi ani keby co bolo.ak chcem nejaky poobedny spanok,tak jedine v kociku :| a ked pride mamka z roboty,beriem ninku a ideme na kupalisko.
na bud.tyzden v pondelok mam tu v st.poltene volat na jeden intenzivny kurz nemciny pre ninku,tak som zvedava.chcela by som nejako vyuzit ten volny cas,co mame do zac.skoly.
dnes som bola viac ako 2hodky s babami na ihrisku. maju tu dobre ihrisko,nina sa tam hrala s jednym dievcatkom, my so stelou klasika - hajdacky a smykacka :D a koncili sme tak,ze stela sa vystverala na najvyssiu smykacku a s ninkou,ktorej sedela na kolenach,sa smykli dole :D :D ani odist nechcela :D cez vik. tu predpovedaju dazde, ale 30stupnov,tak snad nejake kupko stihenme , lebo na to,ze su prazdniny sme boli vo vode brutalne malo - asi 5x. tak uzivajte vikend :ax :ax
ajka80
expert

Odoslaťod Petra Vanova »

ahojte
no Adi ako kukam len my dve sem nakukneme :wink:
No Adi mas pravdu toto leto je velmi slabe my sme sa tu ani neboli kupat. Vcera sme boli na oslave detska party, tak na zahrade nafukali bazen a deti sa aspon vyblbli :wink:
Dneska ideme na vecer zase mojej mamine zagratulovat :-) zajtra ma meniny.
Cez tyzden sme sa premotali po ihriskách :wink:
Buducu sobotu ide Vany na sustrednie s tanecnej tak aspon ona bude mat vylet a my nieco vymyslime z Riskom :wink: :wink:
Petra Vanova
expert

Odoslaťod maruska001 »

ahojte

pozeram ze nikto nema cas sa ozyvat, aspon peta s adou drzia ako tak bez absenciek :D

my sme boli minuly tyzden v chorvatsku - geniaaaaaaaaaaaaaaalneeeeeeee bolo, hotel pre deti ako vysity a tym padom sme sa aj my mali paradne :D ani sme nestihli vsetko co sme chceli a kedze sme boli len na tyzden tak bolo maaaaalooooo ale co narobime

teraz uz realita nastupuje takze treba riesit veci do skoly, skolky, vsetko okolo toho :(

no idem lebo juniorjunior chce "otutik" (jogurtik) :DDDD
maruska001
začiatočník

Odoslaťod Petra Vanova »

maruska001 píše:ahojte

pozeram ze nikto nema cas sa ozyvat, aspon peta s adou drzia ako tak bez absenciek :D

my sme boli minuly tyzden v chorvatsku - geniaaaaaaaaaaaaaaalneeeeeeee bolo, hotel pre deti ako vysity a tym padom sme sa aj my mali paradne :D ani sme nestihli vsetko co sme chceli a kedze sme boli len na tyzden tak bolo maaaaalooooo ale co narobime

teraz uz realita nastupuje takze treba riesit veci do skoly, skolky, vsetko okolo toho :(

ahoj Maji,
tak super takze doporucujes aby sme sli buduci rok :wink: Ivan mi tu akurát pisti " vidis som ti hovoril ze tam bude super" tak ale pri nas rezervovat dovolenku pol roka dopredu to bude umenie :lol:
Petra Vanova
expert

Odoslaťod Petra Vanova »

ahojte
ja balim, Vany ide v sobotu na sustredenie z tanecnej ja idem za hodinu z babami (ide nas 5) na Balaton, ma byt take zmiesane pocasie tak som zvedava ci sa budeme aj slnit :wink:
ten Balaton som sa rozhodla len vcera ze idem a este s Ivanom sme si o dva tyzdne kupili letenky na sardiniu a zabukovali hotel tak sa tesimeeeee :)b
Buduci tyzden sa ozvem, paaa pridem v nedelu :wink:
Petra Vanova
expert

Odoslaťod ajka80 »

Petra Vanova píše:ahojte
no Adi ako kukam len my dve sem nakukneme :wink:
No Adi mas pravdu toto leto je velmi slabe my sme sa tu ani neboli kupat. Vcera sme boli na oslave detska party, tak na zahrade nafukali bazen a deti sa aspon vyblbli :wink:
Dneska ideme na vecer zase mojej mamine zagratulovat :-) zajtra ma meniny.
Cez tyzden sme sa premotali po ihriskách :wink:
Buducu sobotu ide Vany na sustrednie s tanecnej tak aspon ona bude mat vylet a my nieco vymyslime z Riskom :wink: :wink:

joj peti,tak tie detske party zavidiiim. na nas uz ide ponorka. pocasie za vela nestoji,teraz nas na 2dni odrezalo od vonkajsieho sveta. aspon ze vcera sme stihli vytiahnut gumaky, ist von do parku a trochu sa prejst, lebo predvcerom cely den prsalo a dnes taky brutalny fucak,ze sme akurat zmakli trh, billu a podho domov. dievcatam tu dnu uz hrabe - aj hracky maju len tie dve dozy, co od zaciatku, aj kamosov ziadnych, tak uz po tom mesiaci,co sme z domu prec, veru citime, ako fajn by nam bolo v nasich starych partiach. ale snad sa to so zaciatkom skolskeho roka utrasie a ninus si najde kamosky v skole a na kruzkoch. teraz omiela plavanie a balet,tak sa skusim ozvat, ci nerobia skusobnu hodinu,nech si ide vyskusat a jeden z nich si vyberie. lebo myslim,ze pri tolkych novinkach davat viac ako 1 kruzok by bolo privela.
ajka80
expert

Odoslaťod ajka80 »

jej,tak super maji. my tento rok definitivne bez dovolenky. dom nam zhltol kompletne vsetky uspory,takze najblizsie nas caka az lyzovacka a snad na buduci rok. posli link na hotel, ulozime si na bud. rok,ked budeme nieco hladat :wink:
ja do skoly ani nic moc nekupujem,kedze nevieme,co budeme potrebovat (zosity,farby,etc.)
akurat som ninke kupila na telesnu adidasky take platenkove a v s.oliveri som vyuzila zlavy a nakupila jej take teplejsie leginy a trika na telesnu (a,samozrejme,aj nejake nie na telesnu. lebo, nekup,ked je to take pekne :lol: )
ajka80
expert

Odoslaťod ajka80 »

Petra Vanova píše:

ahoj Maji,
tak super takze doporucujes aby sme sli buduci rok :wink: Ivan mi tu akurát pisti " vidis som ti hovoril ze tam bude super" tak ale pri nas rezervovat dovolenku pol roka dopredu to bude umenie :lol:

tak čo,davame spoločnu dovolenku buduci roK???? my mozeme od 1.8. dovtedy ma ninuš školu. ja hlasujem zaaaaaaa :clap:
ajka80
expert

Odoslaťod ajka80 »

Petra Vanova píše:ahojte
ja balim, Vany ide v sobotu na sustredenie z tanecnej ja idem za hodinu z babami (ide nas 5) na Balaton, ma byt take zmiesane pocasie tak som zvedava ci sa budeme aj slnit :wink:
ten Balaton som sa rozhodla len vcera ze idem a este s Ivanom sme si o dva tyzdne kupili letenky na sardiniu a zabukovali hotel tak sa tesimeeeee :)b
Buduci tyzden sa ozvem, paaa pridem v nedelu :wink:

jeeej peti,tak vy to leto vyuzivate. tak si uzite aj za naaaaaaas. na na jesen planujte stuttgart :)
ajka80
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Júnovky 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.