Júnovčatká

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júnovčatká

Odoslaťod Petra Vanova »

ajka80 píše:
Petra Vanova píše:ahojteeeeeee
aj ja sa hlasim po "tazkom" vikende :lol: :sleep: :sleep:
Balaton 5 bab, cele dni valanie na plazi, kava, papanicko, vecer tri hodiny chystania a potom vyrazame do mesta, bary , diskoteky, tanecky, zabava, party bolo supeeeeeeeeeeeeeeer :)
Od pondelka som nabehla uz na anglinu trikrát do tyzdna pondelok-streda-piatok od 17:00-20:15, plus cvicenie :)b
ozaj vcera mi pisala sefka, tak som za nou doslova letela a od 16. septembra nastupujem do prace, sefka mi este vecer pisala ze sa tesi ze sa vraciam a nastupujem :eeek: :)b tak mam z toho dobry pocit 8)b

jej,tak super, blahozelame k nastupu do prace. a vracias sa do povodnej, ci kam? co budes robit? tak pekne to vsetko do seba zapadlo :)b

hej do povodnej prace, cize idem robit to co som robila ale uz ma sefka ukoluje a este nerobim, a buduci tyzden som v KE na sluzobke, skoda ze ste uz prec :)
Petra Vanova
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Petra Vanova »

ZUZKA LIVKA podte na FB mame tam uzavretu skupinu dohadujeme stretko :)
Petra Vanova
expert

Odoslaťod Petra Vanova »

ajka80 píše:baby, tak ja mam prve popoludnie v novom domove za sebou. prvy dojem z mesta je, ze je veeelmi malickeee. na to si asi budem dlho zvykat. ale domcek v pohodicke, starki si dali tu namahu a doviezli od dcery, ktorej uz odrastli deti, hojdacky a pieskovisko,tak sa decka budu tesit. dnes sme si s jarkom zasli na obed, zasli sme do talianskej restiky - pan original talian, kuchyna vynikajuca, na hosti hovori taliansky :lol: tak som mu aj ja povedala: ďakujem :) treba rozsirovat kulturne znalosti :) vyhodou je, ze hoci je to male, je tu celkom vela moznosti na travenie volneho casu, tak aspon nieco. ked to cele presnorime, tak vas potom cakame na navstevu a povodime vas tu :ax ked to tu doskladame, tak pofotime a poslem foto :wink: no, idem sa venovat jarkovi :ax

pofot ! a uzi si Jarkaaaaaaaaaaaa :D
Petra Vanova
expert

Odoslaťod Petra Vanova »

no dievcata dajte si zavezok do nového roka, nezabudat na "junovcata" :ax :nie: ani na FB ani tu, kde steeee? :wink:
Petra Vanova
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Júnovky 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.