april

bábätká narodené v roku 2013
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

april

Odoslaťod jafa »

Zdravim vsetky tehulky ktore maju termin v april :dudel:
Ja sama som zistila ze som tehotna len pred par dnami a moja prva reakcia bola ze som sa hrozne rozplakala od radosti.Pretoze to bolo dlho planovane a ked to konecne prislo nemohla som tomu uverit.

Gratulujem Nam Vsetkym. :yahoo
jafa
 
Príspevky: 4

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: april

Odoslaťod evka1704 »

ahoooooooooooj,aj ja by osm mala mat podla M termin v aprili,no podla ovulky asi skor,uvidim,co mi povie v piatok,ci uz babatku bije srdiecko :)
evka1704
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: april

Odoslaťod Marcelik »

Ahojte,aprilovky 2013! Takto pred rokom som uz aj ja mala potvrdene tehu,aj ked mala kvoli sekcii spadla na koniec marca(inak by si este bacovalaa bohvie dokedy-vraj som bola strasne uzavreta). Zelam vam vsetkym pekne tehulkovanie a neskor radost z uzasnych malych drobcekov!
Marcelik
začiatočník
 
Príspevky: 149

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: april

Odoslaťod evka1704 »

dakujem :)
evka1704
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: april

Odoslaťod budiska111 »

ahojte aprilovky :) iba pred par dnami som i ja zistila, ze ten nadherny spolocny zazrak, ktory sme si s manzelom priali, by mal prist na svet prave v aprili buduceho roku. bude to nadherny darcek na 1.vyrocie nasho manzelstva. babatko sme chceli, hoci termin nebol nejaky dolezity, ved kedy ma prist, vtedy pride. sme velmi stastni, hoci je pred nami tolko otaznikov (nase prve babatko). ale urcite je maly silnucky, stihli sme uz prekonat jeden poriadny zapal na antibiotikach, a vydrzime to spolu. nasim malym bojovnikom prajem vela zdravicka a nam maminkam tiez. a nech sme stale vysmiate a stastne :an:
budiska111
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: april

Odoslaťod jafa »

evka1704 píše:ahoooooooooooj,aj ja by osm mala mat podla M termin v aprili,no podla ovulky asi skor,uvidim,co mi povie v piatok,ci uz babatku bije srdiecko :)



ahoj evka

ja zijem v anglicku a tu to funguje tak ze musis pockat az do 7 tyzdna a az potom sa mozes skontaktovat s porodnou babou.V tomto ohlade mi chyba slovensko pretoze na slovensku ta hned zoberie do parady gynekolog a hned sa zacne s vysetrovanim.Ja ti to vysetrenie kde budes pocut babetku srdiecko len tisko mozem zavidiet.
jafa
 
Príspevky: 4

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: april

Odoslaťod Bubka16 »

Ahojte, zatial iba velmi nesmelo sa k vam pridavam. Za posledne 3 dni som si urobila 3 testy a na vsetkych som mala slabeho ducha :-) . Termin by som mala mat 28.4., tak snad to bude pravda a ta druha ciarka sa nestrati. :babo:
Bubka16
začiatočník
 
Príspevky: 199

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: april

Odoslaťod Janka84 »

ahoj Bubka16,


ja som si dnes robila test a objavila sa tam druha palicka. A podla vypoctov by som mala mat tiez termin 28.4. Este v nedelu si to potvrdim a buduci tyzden by som isla na krv. :-) A asi v septembri k doktorke.
Drzim palce nech palicky silneju!
Janka84
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: april

Odoslaťod Bubka16 »

Ahoj Janka,

tesim sa, ze tu pribudla dalsia tehulka, aj ked ostatne sa nejako odmlcali. Co sa deje? Dnes rano sa mi zdalo, ze som tu palicku mala trochu slabsiu, ako predosle 3 dni. Uz si hovorim, ze ze by som nemala testovat kazde rano, ale pockat nejake 2-3 dni, ale nikdy to rano nevydrzim a vyskusam dalsi test :-) Ja rozmyslam, ze pojdem ku gynde az v nejakom 8-9. tyzdni.
Bubka16
začiatočník
 
Príspevky: 199

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: april

Odoslaťod medka »

ahojte tehulky.tiez by som sa rada pridala.moje tehotenstvo preslo cestu umeleho oplodnenia,ale nastastie sa hned na prvy krat podarilo,teda veli dufame ze bude vsetko v poriadku.sme este len v 6 tyzdni,tehotenstvo potvrdene krvou a uz aj ultrazvukom. v 5 tyzdni som zacala spinit tak som sme sa velmi zlakli a isli na druhy den k doktorke.dusicku som mala velmi malu, bala som sa co mi doktorka povie.uprimne som celu oc preplakala..no a prvy ultrazvuk ukazal ze su tam dve dutinky,dva embrya:)
od zaciatku celeho procesu umeleho oplodnenia mi doktorka hovorila ze mi budu urcite davat iba jedno embryo; kedze som mlada. podotykam ze mam 31, coz mi na prvorodicku malo nepride... doktorom v tychto centach asistovanej reprodukcie ano...
no ale ked prisiel den transferu tak nas embryolog informoval ze boli rozmrazene dva embrya a oba sa chytili velmi pekne,takze ako to mame vymyslene. ci budeme davat jedno alebo dve... takze rychle rozhodovanie,vacsinou ked sa uz takto rozmrazene embryo nepouzije tak sa znovu zamrazi a moc velka sanca na prezitie sa nedava...predsa ked sa vlozia dva, je vacsia sanca ze jedno z nich sa uchyti.. tak to nas presvedcilo ze budeme transferovat oba..vieme cim som si presla a kvoli vacsim sancam uspechu nas to presvedcilo....cela diskusia bola v humornej naladicke ze predsa je to malinka sanca ze sa chytia oba:) no ale vyzera ze je to veru tak,bojuju oba...v stvrtok ideme na uktrazvuk, to budeme v 7 tyzdni a to by uz mala doktorka poznat ako sme na tom lepsie...sama verim a dufam velmi ze budu oba v poriadku, aj ked obavy su velke ako to vsetko zvladneme. zijeme s manzelom kusok za prahou uz niekolko rokov a rodicov mame 650 km druhych 450 km...takze tam velka pomoc asi moct nebude...ale aj cez tieto obavy sme nesmierne stastni...:) :angel:
medka
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2013

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.