Júl 2013

bábätká narodené v roku 2013
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júl 2013

Odoslaťod tinacarina »

Elen74 píše:ahojte kocky, vitam vsetky nove mamicky @mamabella, @rinduska, @simonaerik, @ daninka23 dlho predlho tu nic nepribudalo, teraz pozriem a uz sa to rozbehlo :) gratulujem vsetkym a prajem prijemne tehulkovanie :)
Tiez som uz absolvovala sono, termin aj velkost sedia presne podla mojho teminu 13.7., srdiecko bije a ja sa citim fajn, tiez som bola pred dvomi tyzdnami chora, nic okrem homeopatik a babskych receptom som nemohla, tak to trvalo dlhsie ako zvycajne. Ktore ste chore, alebo vas nieco trapi pozrite si http://bylinky.biz/bylinkaren_liecitel.htm , mozno nieco zaberie.
@tinacarina, @brigite8 aj mna pri poslednom strasili s amnio, ale ostatne vysledky som mala dobre, preto ma nezlomili a nesla som, predsa len je to zasah a ani nejaku infekciu by som si nepriala...


Dakujem za nazor aj link :) a prajem vsetko dobre tebe aj drobatenku :wink:
tinacarina

 
Príspevky: 32

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2013

Odoslaťod elina221 »

ahojte vsetky cakatelky :) aj ja uz sa mozem hrdo radit medzi tehulky :yes: som v 5tt a zatial mam sice zmiesane pocity ale dufam ze to uz co skoro prejde. chcem sa vas opytat ako sa citite??? ja som tak stasne unavena? pridem domov z prace a nic sa mi nechce len by som lezkala a odpocivala :sleepy:, na kontrolu idem az buduci tyzden tak dufam ze vsetko bude v poriadku a tesim sa ako uvidim ako to malinke rastie :haha
elina221
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2013

Odoslaťod elina221 »

rinduska píše:Dobry den buduce mamicky ja sa tiez ku vam pripajam a zaroven vam blahozela...ja som v siedmoIm tyzdny a chcem sa opytat mavam bolesti v podbrusku ako keby som mala kazdu chvilku dostat kramy mate to aj daktora zvas?dakujem


ahoj rinduska, tak ja mam sem tam krce nie kramovo ale citim akoby taky tlak a sem tam ma aj tak pichni ale citala som ye by to malo byt v poriadku ze tomoze byt tym ze sa uz meni maternica. myslim ze ak by sa stalo nieco vazne tak b y sme krvacali co dufam ze sa nestane :wink: , buduci tyzden idem na kontrolu tak sa uz neviem dockat... :yes:
elina221
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2013

Odoslaťod rinduska »

No ja idem 13.decembra na moje meniny tak dufam ze dostanem najkrajsi darcek:-) ja som tiez raz potratila a nekrvacala som preto mam obavy ale tiez som potom citala ze sa maternica roztahu a sposobuje to krce a stahy tak dufam tiez ze je vsedko v poriadku:-) vracala som len raz ale tiez by som len spinkala a spinkala:-) :sleepy:
rinduska
 
Príspevky: 9

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2013

Odoslaťod elina221 »

rinduska píše:No ja idem 13.decembra na moje meniny tak dufam ze dostanem najkrajsi darcek:-) ja som tiez raz potratila a nekrvacala som preto mam obavy ale tiez som potom citala ze sa maternica roztahu a sposobuje to krce a stahy tak dufam tiez ze je vsedko v poriadku:-) vracala som len raz ale tiez by som len spinkala a spinkala:-) :sleepy:



ja idem tiez 13.dec. zajtra ma caka ten glukozovy test .... si ma aj trocha vyplasila ze si nekrvacala... dufam ze bude vsetko v poriadku :crazy: , ja zatial vobec nevraciam V:) len sa mi zo vsetko grga a mam neskutocnu kyselinu :unsure:
elina221
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2013

Odoslaťod rinduska »

no ved nemusi to mat kazdy rovnake ale tak dufam ze je vsedko ok uz mi aj tie bolesti trosku ustupili tak som rada asi preto ze mi prisiel drahy domov po dvoch tyzdnoch :lol: tak drzim palceky aby nam to vsedko dobre dopadlo uz sa tesim ked uvidim ako vo mne naraslo za ten mesiac :adore:
rinduska
 
Príspevky: 9

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2013

Odoslaťod evka6 »

Ahojte kocky, aj ja sa k vam pripajam, ja som v 10.tyzdni a termin mame na 15.7. Mame sa dobre okrem celodennych nevolnosti a zvysenej kyseliny :( S tymi pocitmi ako na menstruaciu je to normalne, stale ked drobec v brusku narasta roztahuje sa aj maternica a preto ten pocit. Aj ja som sa na zaciatku zlakla ale potom ma moja Dr. Ukludnila ze je to uplne normalne. Prajem vsekym prijemne tehulkovanie a drzim palce aby vsetky v july porodili krasne a hlavne zdrave babatka, drzte sa kocky a nevzdavajte sa :wink:
evka6
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2013

Odoslaťod tinacarina »

evka6 píše:Ahojte kocky, aj ja sa k vam pripajam, ja som v 10.tyzdni a termin mame na 15.7. Mame sa dobre okrem celodennych nevolnosti a zvysenej kyseliny :( S tymi pocitmi ako na menstruaciu je to normalne, stale ked drobec v brusku narasta roztahuje sa aj maternica a preto ten pocit. Aj ja som sa na zaciatku zlakla ale potom ma moja Dr. Ukludnila ze je to uplne normalne. Prajem vsekym prijemne tehulkovanie a drzim palce aby vsetky v july porodili krasne a hlavne zdrave babatka, drzte sa kocky a nevzdavajte sa :wink:


vitaj a aj tebe krasne a bezproblenove tehulkovanie :wink:
tinacarina

 
Príspevky: 32

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2013

Odoslaťod Nada »

evka6 píše:Ahojte kocky, aj ja sa k vam pripajam, ja som v 10.tyzdni a termin mame na 15.7. Mame sa dobre okrem celodennych nevolnosti a zvysenej kyseliny :( S tymi pocitmi ako na menstruaciu je to normalne, stale ked drobec v brusku narasta roztahuje sa aj maternica a preto ten pocit. Aj ja som sa na zaciatku zlakla ale potom ma moja Dr. Ukludnila ze je to uplne normalne. Prajem vsekym prijemne tehulkovanie a drzim palce aby vsetky v july porodili krasne a hlavne zdrave babatka, drzte sa kocky a nevzdavajte sa :wink:



Ahoj Evka, ja mám termín na 17.7. :)
My sa tiež máme dobre, taktiež nás trápia celodenné nevolnosti a neskutočná kyselina.
Už si želám, nech už je konečne po tých strašných nevolnostiach. Inak mám doma vďaka partnerovi neskutočnú pohodu.
Do práce zatiaľ stále chodím a chcela by som čo najdlhšie.
čakáš prvé bábätko?

Všetkým tehulkám želám samozrejme, aby tehotenstvo statočne zvládali :)
Nada
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2013

Odoslaťod Elen74 »

Ahojte mamulky, dufam,ze prezivate vianocne sviatky v zdravi, prisla som Vam popriat krasne a pokojne vianoce v kruhu najblizsich :)
Elen74
začiatočník
 
Príspevky: 125
Obrázky: 20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2013

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.