Vysušená pokožka na prstoch

O detských chorobách, neduhoch a problémoch s ostatnými rodičmi.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vysušená pokožka na prstoch

Odoslaťod DanicaRo »

Moja 3-rocna dcerka ma na palci a ukazovaku na ruke uplne vysusenu, az takmer zodratu pokozku na "poduske" prsta. Najskor som si myslela, ze to ma z toho, ze si stale dava prsty do pusy, ale dnes som objavila, ze to ma aj na palcekoch na nohach a o nich viem, ze si ich to pusy nedava :D Vyzera to ako vysusena, popraskana koza, mozno az trochu ekzematozna. Ale na ekzem to nevyzera. Manzel ma predsviedca, ze ma nedostatok vitaminu B, ze sa mu nieco zda, ze on tym tiez trpel, ked bol dieta. Nemate s tym nahodou niektora skusenosti????
DanicaRo
začiatočník
 
Príspevky: 142

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vysušená pokožka na prstoch

Odoslaťod zlostnypopolnik »

Môj syn má presne ten istý problém. Stalo sa mu to po návšteve miestnej plavárne. Kožná lekárka mu predpísala mastičku, ale ako on sám hovorí, nepomáha mu to. Zobrali mu vzorku a teraz čakáme na výsledok. A vám sa ako darí? Dúfam, že sa to už Vašej dcérke zlepšilo. Ozaj, môj syn má 11 rokov a hryzie si nechty V:) .
zlostnypopolnik
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vysušená pokožka na prstoch

Odoslaťod katinka »

mne sa pravidelne supu prsty, ked si nedam pozor. mam alergiu na bakterie a ked napriklad niekde pouzijem na umyvanie riadu hubku, ktoru pouziva niekto iny, tak sa mi zosupu prsty. to iste ked som este ucila a pouzila hubu na umyvanie tabule. takze moze to byt aj nieco podobne. tiez sa mi to stava, ked niekde pouzijem klasicke mydlo (nie tekute), ktore pouzival niekto iny. po par dnoch to vacsinou zmizne. treba len dezinfikovat a premastovat.
katinka
expert
 
Príspevky: 2216

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vysušená pokožka na prstoch

Odoslaťod lencika »

teraz som sa dostala k tejto teme aj mojej dcerke sa supe kosticka ale na nohach ale ma to od narodenia raz je to v poriadku a potom zase kozna povedala ze jej to prejde ale neprechadza len ze jej to mam natierat mastou tak ja jej to natieram bepanthenom ten mam odskusany ale asi pojdem aj ja s nou na testy ako tu pisete tie bakterie
lencika
 
Príspevky: 12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Detské choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron