Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod julca214 »

@bodina45 ani sa nečudujem že ti odľahlo. Lebo pokiaľ máš prenajatú miestnosť, kde sa ani variť nedá, tak nemáš na výber a musíš si zabezpečiť catering a už oni ti tam jedlo dodajú. Teraz momentálne neviem o žiadnej akcií, ale sleduj ich FB a možno tam nejakú vyhodia. Ale neboj sa, oni varia chutne. Myslím, že sa nebudeš sťažovať :-)
julca214
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Belusa »

Čaute ženuše, všetky ste riešili stravu na svadbe len cez cateringovú agentúru alebo sú tu aj také, ktoré si najali len nejaké kuchárky a samé si kupovali všetky potrebné potraviny? Rozmýšľam ako to spraviť. Či sa babrať s tým, že všetko si nakúpiť a oni by mi len uvarili alebo to celkovo nechať na nejakú firmu. Čo by ste poradili?
Belusa

Odoslaťod riammami »

bibusenka píše:"riammami" na ten festival chodievame aj my, ten byva dobry az na tych ludi, ze sa tam dlho caka v rade ale vzdy si vystojime tu radu:-) Stoji to za to;-) No spomenula som jej tu jednu firmu, ktora je v Oslanoch. Ved ta aj nam zabezpecovala catering, tak aspon som jej vedela povedat aj osobne skusenosti. No rozhodnutie je uz na nej, ale ze sa ma aj s panom Mokranom stretnut tak uvidim potom ze co bude hovorit. Uz vies aj kde presne, som ti to napisala, budes aspon o cosi mudrejsia;-):-)

Stojí to zato si ju vystáť, poznám to veľmi dobre:-) :-) To aj viem, ktorú myslíš. Raz som bola na ich plese, keď organizovali a veľmi chutné jedlo mali a aj celková výzdoba bola veľmi pekná. Tak uvidíš, ako sa s ním dohodne ale myslím, že ich by mali fajn. Už len aby mali aj oni voľný termín
riammami

Mood: Happy

Odoslaťod Belusa »

Myslíš, že by som tým veľa neušetrila? Je pravda, že jedine by som mala s tým starosti a keď nie ja, tak moja celá rodina a hlavne mamka a to nechcem:/ Koľko tvoja sestra platila cateringovej agentúre za jedlo? To sa asi na osobu počíta, že?
Belusa

Odoslaťod julca214 »

@bodina45 to si dobre spravila, aspoň budeš aj vidieť za každým fotky ktoré tam oni pridávajú z ich svadieb ktoré organizujú a podobne. Niektoré tie obložené misy sú fakt pekné. Sem-tam sa aj trošku inšpirujem od nich:-) :-) Veď uvidíš, možno ešte niečo budú organizovať. A nemáš začo, rado sa stalo;-) ;-)
julca214
začiatočník

Odoslaťod Belusa »

Už si to aj zvažujem veru. Spisovala som si viac menej tak pre a proti a mala si v tomto pravdu. Tých cca 23€ nie je až tak veľa a keď si vezmem, že to budem mať bez starosti tak to je super cena. A ktorá cateringová agentúra jej zastrešovala svadbu? Môžeš mi to do správy prosím napísať? Budeme mat cca do 80 ľudí na svadbe
Belusa

Odoslaťod bibusenka »

"riammami" ano ved to vsetko u na nej zalezi ako sa rychlo rozhybe a ako im rychlo zavola a popyta sa na veci. Stale ju tlacim do toho aby si to cim skor zajednala. Je pravda, ze som s nou uz dlhsie nebola, lebo som bola odcestovana. Budem musiet za nou skocit a popytat sa ako postupila a ci si ich stihla zajednat, ci mali volne este
bibusenka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.