Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod klarissa »

@misiacinka fakt ti to hovorim, nemam dovod si nieco vymyslat :-) :-) No mala som 25 rokov ked som sa vydavala. Ci je to malo alebo nie, tak to neviem. Mne to prisiel taky idealny cas a teraz som oslavovala 30tku :-) Ty mas kolko rokov a kedy planujete mat svadbu? Uz v blizkej dobe ked zistujes cateringovky, ci?
klarissa

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod misiacinka »

Klarissa to je tak akurat vek podla mna na svadbu pre zenu. Lebo predsa len zena musi este odrodit a to sa zase neda, ked uz ma vela rokov. Teda da, ale je to uz rizikovejsie. Ja mam 29 rokov a svadbu som uz mala:-D:-D Ved som pisala, ze ked som mala svadbu, tak mi na nu varila ta agentura. Co si zabudla? :-D:-D :-D Normalne si ma tym pobavila :-D:-D:-D:-D
misiacinka

Odoslaťod klarissa »

@misiacinka presne tak ako si napisala!!! Jezisinko prepac, tvoju prvu spravu som si len raz precitala a pozabudla som, co si tam pisala. Ach sa citim teraz trapne pred tebou :-/:-/
klarissa

Odoslaťod patrissianka »

pauzi píše:Patrissianka to máš pravdu, veď aj lístok na ples nie je najlacnejší u nich ale zase oplatí sa, lebo človek taký ples nikde inde nezažije! Tak logicky som na to už prišla :-D :-D

Ved toto, ze niekedy sa oplati investovat. Vies ako sa hovori, ze clovek nie je az taky bohaty, aby si kupoval lacne veci a tak to plati aj o zabavach a plesoch. Radsej si viacej zaplatit a zazit poriadnu zabavu, ako malo a nic!
patrissianka
začiatočník

Odoslaťod misiacinka »

Klarissa v pohodicke, nic sa nestalo. Nemusis sa citit trapne, poznam to. Clovek jednoducho teraz vela veci drzi v hlave a taketo nepodstatne veci mu vyfucia. Fakt sa nic nestalo :-);-)
misiacinka

Odoslaťod miladia »

Som rada, ze o firme, ktora aj nam varila na svadbe sa pisu len dobre slova:-) Mohla by som len prispiet k nim, kedze sa nam postarali o vyborne jedla a dezerty. No nebudem tu zbytocne vela toho vypisovat, kedze vsetko podstatne tu uz napisane je!:-)
miladia
začiatočník

Odoslaťod kovalicka »

@miladia: a ktorá firma vám varila na svadbe? V tejto téme je spomenutá agentúra Josip, oni to boli? My sa plánujeme s mojím drahým zobrať budúci rok v máji, asi 25-tého (to je taký pekný dátum) no ešte nemáme nič zarezervované. Ešte ani len termín v kostole. Vy ste to ako dopredu toto všetko riešili? Môžem to už začať alebo to budeš ešte skoro?
kovalicka

Odoslaťod pauzi »

Patrissianka presne!! To si super vystihla! A už dosť dlho sa toho držím, lebo kedysi som len lacno všetko kupovala a stálo to za nič! :-( Tak sa vidíme na ďalšom plese ;-) Ahoj zatiaľ ;-) :-)
pauzi

Odoslaťod miladia »

Kovalicka mozem ti povedat, ze presne oni nam varili na nasej svadbe. Preto som ju tu uz ani nespominala, lebo som si vsimla, ze sa tu o nej baby bavia:-) 25.5.2019 vychadza na sobotu? Krasny datum;-) Fuha, to by si si uz mala aspon termin v kostole a v sale zajednat, aby neskor nebolo uz neskoro. Kde planujete mat svadbu, z kade pochadzas? My sme si zajednavali uz rok a pol dopredu, hned ako sme sa zhodli na termine:-)
miladia
začiatočník

Odoslaťod klarissa »

@misiacinka som rada, ze si taka v pohode baba a hned si mi za to nevynadala ale ze to beries uplne normalne:-) Lebo v dnesnej dobe sa stretavam s roznymi ludmi:-/:-(
klarissa

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...