Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod pauzi » Pi 06.Apr. 2018 8:35

Patrissianka áno, áno v baťovke bývame ;-) No mala by som vedieť ale niekedy mi niečo újde, keďže moc akcie nesledujem. Tak preto ste mali svadbu v Prievidzi, čo? :-) :-)
pauzi

Založený: Št 20.Júl. 2017 10:03

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lajlina » Ut 10.Apr. 2018 10:18

Nepotrpíme si na nejakom výberovom jedle, taktiež by sme chceli len nejakú klasiku, lebo tá najviac chutí všetkým! To je fajn, že ste si mohli povedať. A vy ste mali tiež aj čokoládovú fontánu? Lebo to som videla, že oni to ponúkajú, že?
lajlina

Založený: So 10.Feb. 2018 11:50

Odoslaťod simuliatko » Po 16.Apr. 2018 10:29

To máš pravdu, klasikou nič nepokazíš :-) Áno, mali sme aj čokoládovú fontánu s ovocím a bolo to super. Hostia si to pochvaľovali a bolo to aj také osviežujúce. Len počítaj s tým, že je z toho bordel, takže dosť ľudí sa aj ušpinilo, keď to jedli:-D :-D Tak si dávaj bacha, ak by si dostala aj ty chuť, aby si si neušpinili šaty ;-)
Obrázok používateľa
simuliatko
začiatočník

Mood: Happy
Založený: Pi 24.Jún. 2016 7:20

Odoslaťod patrissianka » Ut 17.Apr. 2018 15:46

pauzi píše:Patrissianka áno, áno v baťovke bývame ;-) No mala by som vedieť ale niekedy mi niečo újde, keďže moc akcie nesledujem. Tak preto ste mali svadbu v Prievidzi, čo? :-) :-)

Verim ti, neda sa uplne vsetko sledovat. A aj keby si to sledovala, tak aj tak by si nemohla ist na kazdu ich akciu, lebo by to islo dost do financii. Presne preto sme mali tam svadbu, dobre si napisala ;-) :-)
Obrázok používateľa
patrissianka
začiatočník

Založený: St 28.Jún. 2017 13:38

Odoslaťod misiacinka » St 18.Apr. 2018 11:35

Vseobecny nazor na cateringove spolocnosti sa tu rozoberaju? Podla mna su to dost dobre spolocnosti, ktore vedia nevestam dost ulahcit pripravy. My ked sme mali svadbu, tak som si zaplatila jednu firmu, ktora mi navarila vsetko jedlo, ktore sa podavalo na svadobnej hostine, spravili mi vyzdobu a este aj cokoladovu fontanu s ovocim sme mali gratis :-) Osobne nedam dopustit na tuto firmu, ktora mi to vsetko sprostredkovala!
Obrázok používateľa
misiacinka

Založený: Po 12.Mar. 2018 14:06

Odoslaťod klarissa » Št 19.Apr. 2018 13:20

@misiacinka a ktora firma ti to vsetko zabezpecovala? To najdolezitejsie co nas zaujima si nam nenapisala :-) ;-)
Obrázok používateľa
klarissa

Založený: Pi 17.Mar. 2017 0:05

Odoslaťod misiacinka » Pi 20.Apr. 2018 8:34

Klarissa prepac, som si to vobec neuvedomila, ze som sem ich nazov nenapisala. Ale spravila som to aj schvalne lebo som nevedela, ci to niekoho vobec bude zaujimat. No nemam problem ti to napisat. My sme spolupracovali s firmou Josip, ktoru som si vsimla, ze tu zopar bab uz spomenulo. Takze nie som ocividne sama, ktora ma s nimi skusenost:-) A ty sa preco pytas? Budes mat svadbu alebo len tak zo zaujimavosti??? :-);-)
Obrázok používateľa
misiacinka

Založený: Po 12.Mar. 2018 14:06

Odoslaťod pauzi » Po 23.Apr. 2018 10:32

Patrissianka to máš pravdu, veď aj lístok na ples nie je najlacnejší u nich ale zase oplatí sa, lebo človek taký ples nikde inde nezažije! Tak logicky som na to už prišla :-D :-D
pauzi

Založený: Št 20.Júl. 2017 10:03

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.