Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod pauzi »

Patrissianka áno, áno v baťovke bývame ;-) No mala by som vedieť ale niekedy mi niečo újde, keďže moc akcie nesledujem. Tak preto ste mali svadbu v Prievidzi, čo? :-) :-)
pauzi

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lajlina »

Nepotrpíme si na nejakom výberovom jedle, taktiež by sme chceli len nejakú klasiku, lebo tá najviac chutí všetkým! To je fajn, že ste si mohli povedať. A vy ste mali tiež aj čokoládovú fontánu? Lebo to som videla, že oni to ponúkajú, že?
lajlina

Odoslaťod simuliatko »

To máš pravdu, klasikou nič nepokazíš :-) Áno, mali sme aj čokoládovú fontánu s ovocím a bolo to super. Hostia si to pochvaľovali a bolo to aj také osviežujúce. Len počítaj s tým, že je z toho bordel, takže dosť ľudí sa aj ušpinilo, keď to jedli:-D :-D Tak si dávaj bacha, ak by si dostala aj ty chuť, aby si si neušpinili šaty ;-)
simuliatko
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod patrissianka »

pauzi píše:Patrissianka áno, áno v baťovke bývame ;-) No mala by som vedieť ale niekedy mi niečo újde, keďže moc akcie nesledujem. Tak preto ste mali svadbu v Prievidzi, čo? :-) :-)

Verim ti, neda sa uplne vsetko sledovat. A aj keby si to sledovala, tak aj tak by si nemohla ist na kazdu ich akciu, lebo by to islo dost do financii. Presne preto sme mali tam svadbu, dobre si napisala ;-) :-)
patrissianka
začiatočník

Odoslaťod misiacinka »

Vseobecny nazor na cateringove spolocnosti sa tu rozoberaju? Podla mna su to dost dobre spolocnosti, ktore vedia nevestam dost ulahcit pripravy. My ked sme mali svadbu, tak som si zaplatila jednu firmu, ktora mi navarila vsetko jedlo, ktore sa podavalo na svadobnej hostine, spravili mi vyzdobu a este aj cokoladovu fontanu s ovocim sme mali gratis :-) Osobne nedam dopustit na tuto firmu, ktora mi to vsetko sprostredkovala!
misiacinka

Odoslaťod klarissa »

@misiacinka a ktora firma ti to vsetko zabezpecovala? To najdolezitejsie co nas zaujima si nam nenapisala :-) ;-)
klarissa

Odoslaťod misiacinka »

Klarissa prepac, som si to vobec neuvedomila, ze som sem ich nazov nenapisala. Ale spravila som to aj schvalne lebo som nevedela, ci to niekoho vobec bude zaujimat. No nemam problem ti to napisat. My sme spolupracovali s firmou Josip, ktoru som si vsimla, ze tu zopar bab uz spomenulo. Takze nie som ocividne sama, ktora ma s nimi skusenost:-) A ty sa preco pytas? Budes mat svadbu alebo len tak zo zaujimavosti??? :-);-)
misiacinka

Odoslaťod pauzi »

Patrissianka to máš pravdu, veď aj lístok na ples nie je najlacnejší u nich ale zase oplatí sa, lebo človek taký ples nikde inde nezažije! Tak logicky som na to už prišla :-D :-D
pauzi

Odoslaťod klarissa »

@misiacinka v pohode, no myslela som si, ze si to sem naschval nenapisala ale ked si zabudla, tak to beriem. To sa sem tam stava :-) :-) Ale poviem ti pravdu, ze som necakala ze napises tuto spolocnost. Oni aj nam varili na svadbe :-) My sme ju mali uz davnejsie, pred 5-timi rokmi. Len tak zo zvedavosti som sa ta na to opytala :-)
klarissa

Odoslaťod misiacinka »

Klarissa vobec to nebolo naschval!! Vypadlo mi to a je mi to luto :-( :-( Neblazni, to vazne?? Ale to je uz aj dost rokov, ty si mala taka mlada svadbu, ci kolko mas rokov ak smiem vediet? :-)
misiacinka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...