Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod lajlina »

Oni vám zabezpečovali catering? Túto spoločnosť poznám, veď keď chodím do Prievidze, tak chodím cez dedinku Oslany. Oni majú aj bilboard tam:-):-) Oni ma ani nenapadli ale super, že si mi to napísala. Ďakujem ti. Koľko ste za osobu platili?
lajlina

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod simuliatko »

Áno oni nám navarili na svadbu a ohľadom jedla sa o všetko postarali :-) Aj mne sa zdá, že tam majú, to máš pravdu ;.-) Vidíš, máš ich takmer pod nosom a zabudla si na nich :-D:-D Na osobu sme platili 28€, plus 4€ výzdoba - tú ale keď nechceš, tak si nemusíš zajednávať. To je už na tvojom rozhodnutí. Viem, že niektoré nevesty si aj samé vyzdobujú sály. No ja som vôbec na to neni :-/ :-/ A preto som si zaplatila :-)
simuliatko
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod zuzincek »

patrissianka presne a to sme si nemohli, kedze sme uz v nedelu mali nieco ine. ale ako vravis, mozno nabuduce ;-):-)
zuzincek

Odoslaťod pauzi »

Lajlina a Simuliatko my sme mali svadbu pred tromi rokmi a už vtedy bola táto spoločnosť dosť dobrá. Teraz sa ešte viac rozrástli. Nám tiež varili na svadbe a to jedlo bolo veľmi chutné. Teraz sme po dvoch rokoch konečne boli na plese a tiež na ich a tam to bolo veľmi dobre. Lajlina ak ešte váhaš, tak nemáš nad čím :-) :-)
pauzi

Odoslaťod patrissianka »

zuzincek píše:patrissianka presne a to sme si nemohli, kedze sme uz v nedelu mali nieco ine. ale ako vravis, mozno nabuduce ;-):-)

Zuzka je to skoda, ale cas uz aj tak nevratime spat a snad teda nabuduce sa tam vidime :wink: :D Kedze mi na josip ples znovu jednoznacne pojdeme. Nam sa tento ples najviac paci so vsetkych a to sme ich uz fakt vela pobehali :wink: :D Kazdy rok sme na nejakom a dokonca niekedy aj na dvoch do roka :D :D My sme plesovy maniaci :lol: :lol:
patrissianka
začiatočník

Odoslaťod patrissianka »

pauzi píše:Lajlina a Simuliatko my sme mali svadbu pred tromi rokmi a už vtedy bola táto spoločnosť dosť dobrá. Teraz sa ešte viac rozrástli. Nám tiež varili na svadbe a to jedlo bolo veľmi chutné. Teraz sme po dvoch rokoch konečne boli na plese a tiež na ich a tam to bolo veľmi dobre. Lajlina ak ešte váhaš, tak nemáš nad čím :-) :-)

Pauzi ty si bola na ich plese? Co si nedala skor vediet? Mohli sme sa tam stretnut a zoznamit sa:-) Z kade pochadzas?
patrissianka
začiatočník

Odoslaťod pauzi »

Patrissianka áno, boli sme na ich plese. Vieš čo, vôbec by som nepovedala, že to tu budete rozoberať. Nevšimla som si to predtým až teraz a preto som ani nepísala :-( Keby som to vedela, tak sa isto ozvem, to mi ver! Bývame v Partizánskom. A ty?
pauzi

Odoslaťod patrissianka »

pauzi píše:Patrissianka áno, boli sme na ich plese. Vieš čo, vôbec by som nepovedala, že to tu budete rozoberať. Nevšimla som si to predtým až teraz a preto som ani nepísala :-( Keby som to vedela, tak sa isto ozvem, to mi ver! Bývame v Partizánskom. A ty?

Pauzi no mas pravdu, bolo to taka dost nahoda, ze sme sa tu o tom zacali bavit. Po pravde uz neviem ani ako sme sa dostali k teme ples :lol: :D Ty byvas v Partizanskom? Tak to ich mas pod nosom :lol: :D Musis vediet o kazdej ich akcii, ci? My momentalne byvame v Trencine ale taktiez pochadzam z okolia Prievidze
patrissianka
začiatočník

Odoslaťod lajlina »

To sa dosť často stáva, že to, čo ženy majú najbližšie na to zabudnú. A teraz verím, že to tak je, keďže aj ja som pozabudla :-D :-D Iba tak málo ste u nich platili? Myslela som, že majú vyššie ceny. To by bolo super, keby ešte stále mali takéto ceny, to by sme aj ušetrili :-) Počítala som okolo 35 - 40€ na osobu. A vo výzdobe si čo všetko mala? Čo všetko vedia zabezpečiť?
lajlina

Odoslaťod simuliatko »

No oni nemajú vysoké ceny ale samozrejme, že to záleží aj od toho aké menu budete chcieť. Ak budete chcieť nejakého lososa tak cena bude isto vyššia. S tým treba rátať. Ale taká klasika nás vyšla takto. Vo výzdobe sme mali to, čo sme si povedali a rozkázali. Josip spolupracuje s aranžérkou a s tou sme mali tiež stretnutie a presne sme jej povedali, ako si to predstavujeme mať vyzdobené a tak aj spravila. Bola veľmi šikovná:-) Ale tak v skratke sme mali návleky na stoličkách, kvety a svietiacu stenu (či ako sa tomu nadáva).
simuliatko
začiatočník

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...