Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod klarissa »

Tie som si uz pozerala Zajka:-) Aj ked sa malokedy nudim ale na tie fotky som si cas nasla, kedze som chcela vediet ako to tam bolo vyzdobene a aky ludia tam boli:-):-) No prave jedlo si mi sem dala, aby mi slinky takto hned zrana tiekli :-D:-D Ale parada, musel to byt super ples!!!
klarissa

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod patrissianka »

zajka257 píše:Ano, skor som nestihala ist ku krajcirke tak na poslednu chvilu som to riesila ale ona je velmi sikovna a tak mi to stihla spravit:-) Ved sme sa tam videli, bol to super ples, ze? Mne sa tam velmi pacilo a tolko jedla co tam bolo v ponuke, som este snad na ziadnej akcii nevidela:-) Super sme sa zabavili;-)

Ked si vedela, ze ti to stihne tak to potom ano :wink: Ano videli, konecne sa pozname aj osobne :wink: :wink: Bol to perfektny ples, vobec nelutujem tie peniaze, ktore sme dali za vstupenky. Super sme sa zabavili. Konecne sa aj drahemu pacil aspon jeden ples. Hned mi hovoril, ze pojdeme aj na buduci rok V:) V:)
patrissianka
začiatočník

Odoslaťod zajka257 »

Klarissa ved som vedela, co ta potyri a preto som ti pridala jedlo aby si banovala a na buduci rok aby si isla aj ty na ich ples :-D :-D Bol veru!!
Patrissianka to iste povedal aj moj muz, takze buduci rok mozme dat repete :-):-)
zajka257
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod tamiria »

Zienky vidim, ze v plnom prude rozoberate ples, ktory sa konal v Novakoch. Pochadzam z tade a poznam cateringovu agenturu josip uz dlhe roky. Oni nam zabezpecovali aj svadbu a pan Mokran bol starejsim na nasej svadbe. Tento rok som bohuzial ale nemohla ist na ten ples, co mi je dost luto ked vidim, ako bolo super. Ale som rada, ze ste sa super zabavili. On teraz poriadal aj druhy ples, kedze vsetci sa na prvy nepomestili:-) O tom ste tiez vedeli?
tamiria

Odoslaťod zajka257 »

Tamiria tak vies, aki su, kedze ti zabezpecovali svadbu;-);-) Mozno na buduci rok ti to vyjde ist aj na ples:-) A videla som, ze aj druhy usporiadal. A dobre spravil, aspon aj ostatny ludia sa mohli zabavit:-):-)
zajka257
začiatočník

Odoslaťod airana »

tamiria píše:Zienky vidim, ze v plnom prude rozoberate ples, ktory sa konal v Novakoch. Pochadzam z tade a poznam cateringovu agenturu josip uz dlhe roky. Oni nam zabezpecovali aj svadbu a pan Mokran bol starejsim na nasej svadbe. Tento rok som bohuzial ale nemohla ist na ten ples, co mi je dost luto ked vidim, ako bolo super. Ale som rada, ze ste sa super zabavili. On teraz poriadal aj druhy ples, kedze vsetci sa na prvy nepomestili:-) O tom ste tiez vedeli?

to vazne usporiadavali aj druhy ples? och, to keby viem, tak nahovorim mojho muza aby sme isli. teraz ma to normalne hneva. myslela som, ze maju iba ten jeden a v ten datum sme akurat mali rodinnu oslavu, tak sme nemohli ist:(:(
airana

Odoslaťod tamiria »

Zajka samozrejme, viem. Ale ples je cosi ine ako svadba. Tam on vybera jedla, ktore ponuka ludom a na svadbe si ho vyberas sama. No buduci rok uz to musi vyjst!:-):-) Verim tomu;-):-)
Airana ano, spravili aj druhy. No aj ja som sa to dozvedela az po plese. To je smola, ze ste nemohli. No buduci rok snad pojdete, snad vam to vyjde:-) Vy s nimi mate aj nejaku skusenost?
tamiria

Odoslaťod airana »

tamiria píše:Zajka samozrejme, viem. Ale ples je cosi ine ako svadba. Tam on vybera jedla, ktore ponuka ludom a na svadbe si ho vyberas sama. No buduci rok uz to musi vyjst!:-):-) Verim tomu;-):-)
Airana ano, spravili aj druhy. No aj ja som sa to dozvedela az po plese. To je smola, ze ste nemohli. No buduci rok snad pojdete, snad vam to vyjde:-) Vy s nimi mate aj nejaku skusenost?

buduci rok to budeme musiet lepsie sledovat, aby sme to neprepasli. ano mam. nam pred dvoma rokmi zabezpecovali catering na svadbe a pan Mokran nam robil aj starejsieho. presne viem, ako super si svoju pracu robia a dokonca som pocula, ze sa z roka na rok vylepsuju;):)
airana

Odoslaťod tamiria »

Airana to si pis, ze budem!!! Jaaaj, tak ty velmi dobre vies, co su oni za firmu. Ani sa necudujem, ze sa lepsia. Ved vsetko ide dopredu, tak musia aj oni;-):-)
tamiria

Odoslaťod zajka257 »

Tamiria ved ano, s casti mas pravdu ale celkovo vies a to je dobre. Mala si moznost vidiet ich pracu a chutnat jedlo, ktore vam navarili. Ozaj a ake jedlo ste mali na svadbe? Ake sa podavalo, ake si si vybrala? Povedz nam cosi viac o vasej svadbicke :-)
zajka257
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...