Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod krasotinka » St 06.Sep. 2017 7:08

Lia oki, dohodnute sme teda:-):-) Ano vazne, nenapisala by som ti to keby to nebola pravda. Bola som rada, ze mali este volne a ze mi ju zabezpecia. Neviem koho by som ineho hladala. Dufam, ze vsetko dobre dopadne. Uz len s nimi dohodnut podrobnosti a oslava sa moze zacat:-)
Obrázok používateľa
krasotinka

Založený: Št 23.Mar. 2017 14:54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nassica » Št 07.Sep. 2017 11:26

Katka im stale len o svadbe rozravas, ze?..ale je to pochopitelne, ja som bola presne taka ista..a doma by ta mali tiez pochopit a hlavne podporovat v tom:-)..to budeme mat dobre jedlo, taku klasiku ale tym aspon nic nepokazis..jej to je krasna farba ;-)
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod lia25 » Pi 08.Sep. 2017 8:53

krasotinka píše:Lia oki, dohodnute sme teda:-):-) Ano vazne, nenapisala by som ti to keby to nebola pravda. Bola som rada, ze mali este volne a ze mi ju zabezpecia. Neviem koho by som ineho hladala. Dufam, ze vsetko dobre dopadne. Uz len s nimi dohodnut podrobnosti a oslava sa moze zacat:-)

Chápem, že to pre teba bola dobrá správa a pre mňa tak isto, lebo aspoň viem, že som ti dobre poradila. Potom daj aj vedieť ako oslava dopadla, dobre? Či všetko dobre navarili a ostatné veci:-)
Keď je dieťa ticho, tak je zle.
Obrázok používateľa
lia25

Mood: Happy
Založený: Ut 18.Apr. 2017 10:33

Odoslaťod krasotinka » Po 11.Sep. 2017 10:01

Lia ja verim, ze si mi dobre poradila a ze nam budu maximalne vyhovovat. Vyzeraju byt v pohode a taky ochotny:-) Potom budem pisat:-);-)
Obrázok používateľa
krasotinka

Založený: Št 23.Mar. 2017 14:54

Odoslaťod katalinaa » Ut 12.Sep. 2017 14:51

@nassica-dosť často ale tak mamka a sestra je v pohode len ocino a brat sú taký,že to už počúvať nemôžu.Ale tak to sú typický chlapi,beriem ich s rezervou:-)Presne také jedlo som chcela.Myslím,že bude všetkým chutiť.A potom vo švédskych si budú môcť dať rôzne jedlá,tam bude toho kopu
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Odoslaťod nassica » St 13.Sep. 2017 8:55

Katka nad chlapmi by som sa ani nerozculovala..moji ked som mala svadbu tak nic nepripravovali a bracho este den pred svadbou isiel vecer na diskoteku..ale tak je to jeho vec, ja som mu nic na to nepovedala..a co ste take dali do svedskych?
nassica
začiatočník

Odoslaťod katalinaa » Št 14.Sep. 2017 8:21

@nassica-ani ja sa nerozčuľujem len ma to tak trochu mrzí lebo som myslela,že všetci budeme chystať svadbu a nie len ja a mamka.Do švedských sme dali rezne,ryžu,opekané zemiaky,také kuracie soté,syrové misy,šunkové misy,pečivo a zeleninové šaláty
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Odoslaťod nnani » Ut 19.Sep. 2017 7:32

Dobry den, je tu nejaka zena, ktora mala malu svadbu a vsetko jej zabezpecovala a organizovala nejaka firma?
.....ked nieco velmi chces tak si to vezmes bez ohladu na vsetko....
nnani

Mood: Tired
Založený: St 10.Aug. 2016 10:35

Odoslaťod simuliatko » Št 21.Sep. 2017 15:39

Nnani my sme mali len malú svadbu a aj napriek tomu sme si zaplatili cateringovú agentúru lebo sme chceli mať zo všetkým pokoj. Oni nám zohnali aj čašníkov, zabezpečili výzdobu, jedno hlavné a aj vo švédskych stolov. No proste všetko! A bolo super!
Obrázok používateľa
simuliatko

Mood: Happy
Založený: Pi 24.Jún. 2016 6:20

Odoslaťod nassica » Pi 22.Sep. 2017 8:27

Katka to asi vsetky nevesty ocakavaju takyto pristup ale neboj nie si sama aj u nas to takto prebiehalo..no mne este pomahali s pripravami sestry, kedze mam dve, tak som bola trochu vo vyhode ale ocino a bratia nic nespravili iba ked bolo nieco treba prenasat tak na to boli dobry:-)..tak svedske budete mat riadne bohate:-)
nassica
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.