Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod katalinaa » Pi 11.Aug. 2017 12:48

@nassica-ježišinko prepáč,úplne som si pomýlila mená.Lebo pána Mičegu som chcela poradiť inej babule a napísala som to sem.Samozrejme,že som to dohadovala s pánom Mokránom.Och moja hlava deravá a vidíš,ja by som si to ani len nevšimla,že som sa takto pomýlila.Dobre,že si ma opravila.Ďakujem ti;-)Už to máme ale ujasnené,s pánom Mokránom sme mali stretnutie a s nim sme všetko dohadovali;-)
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lia25 » Po 14.Aug. 2017 9:14

krasotinka píše:Lia co som si pisala zoznam ludi, tak ak vsetci pridu, mala by som mat okolo 40 ludi. Co si myslim, ze je uz dost a neviem si predstavit pre taky pocet ludi varit:-/ Moja mamina sice vari velmi chutne ale nechcem ju tymto zatazovat. Chcem, aby si oslavu kazdy poriadne uzil a nie aby boli na nej unaveny. Preto rozmyslam nad tou cateringovou agenturou. A kde sidli ta agentura? To je fajn cena, to by som brala.

Máš pravdu, to je už vcelku dosť hostí. To je pomaly ako malá svadba :lol: A verím aj tomu, že nechceš nikoho tým zaťažovať a že si radšej za všetko zaplatíš ale ľudia budú oddýchnutý a budú sa dobre zabávať na tvojej oslave. A miesto už máš vybraté? Budeš mať oslavu v nejakom kúlturnom dome alebo v reštaurácií? Vieš čo oni sú z Oslian. To je dedina pri Prievidzi alebo Partizanskom, podľa toho z ktorej strany ideš. Kde inak ty bývaš?
Keď je dieťa ticho, tak je zle.
Obrázok používateľa
lia25

Mood: Happy
Založený: Ut 18.Apr. 2017 10:33

Odoslaťod krasotinka » St 16.Aug. 2017 7:40

Lia to mas pravdu, je to dost hosti a preto som sa rozhodla, ze by som to chcela takto riesit. Presne ako si napisala, chcem aby hostia boli oddychnuty a aby sa zabavali a nie aby tam zaspavali a podobne. My byvame v Prievidzi a uvazovala som, ze by som oslavu spravili v dome kultury v Necpaloch. Neviem ci si tam uz niekedy bola, ale tam to je vcelku take schopne. Bola som tam raz na plese a pacilo sa mi to tam. No poznam tu dedinu ale vobec neviem aka agentura tam je:-/
Obrázok používateľa
krasotinka

Založený: Št 23.Mar. 2017 14:54

Odoslaťod nassica » Pi 18.Aug. 2017 6:38

Katka no ved preto, lebo hned sa mi to meno nepozdavalo..predsa viem, kto vlastni ich agenturu a hento prve meno to veru nie je..a co ste vsetko podohadovali?..ako dopadlo stretnutie?..uz mate vsetko ujasnene?
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod lia25 » Po 21.Aug. 2017 7:54

krasotinka píše:Lia to mas pravdu, je to dost hosti a preto som sa rozhodla, ze by som to chcela takto riesit. Presne ako si napisala, chcem aby hostia boli oddychnuty a aby sa zabavali a nie aby tam zaspavali a podobne. My byvame v Prievidzi a uvazovala som, ze by som oslavu spravili v dome kultury v Necpaloch. Neviem ci si tam uz niekedy bola, ale tam to je vcelku take schopne. Bola som tam raz na plese a pacilo sa mi to tam. No poznam tu dedinu ale vobec neviem aka agentura tam je:-/

Presne, dobre uvažuješ.Hostia majú byť oddýchnutý a nie unavení ako kone. Poviem ti pravdu, že Prievidzu poznám ale tento kultúrny dom ani neviem kde sa nachádza, keďže ja bývam v Banskej Bystrici. Cez Prievidzu sme len prechádzali, keď sme išli do Bojníc a ešte keď sme išli dohadovať veci s Josipom. Inak moc Prievidzu nepoznám. Ale pokiaľ tam je dosť miesta a zmestíte sa tam, tak to bude fajn. Kultúrne domy na takéto akcie sú najlepšie:-)
Obrázok používateľa
lia25

Odoslaťod katalinaa » Ut 22.Aug. 2017 7:59

@nassica-aj ja viem,toho sa báť nemusíš ale keďže som popri tom riešila ešte jednu vec tak sa mi tie mená úplne poplietli.No je to už jedno a nemusíme to rozoberať.Dohodli sme menu,ktoré sa bude podávať.Presný počet ešte upresníme týždeň pred akciou a dohodli sme už aj výzdobu.Takže v podstate všetko.Už len malé kozmetické úpravy ale to tak za jazdy budeme riešiť.Ale inak super dopadlo stretnutie.Bola som z neho nadšená:-)
Obrázok používateľa
katalinaa

Odoslaťod nassica » St 23.Aug. 2017 9:41

Katka jasne, uz sa k tomu teda nevracajme, je to uz nepodstatne..dolezite je, ze sme sa pochopili:-)..a na akom menu ste sa dohodli?..vybrali ste z ich ponuky?..alebo ste si len rozkazali ake chcete?..a vyzdobu budete mat aku?..myslim farebne prevedenie..sorry za to, aka som zvedava ale ja si velmi rada o takychto veciach pisem:-):-)
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod katalinaa » St 30.Aug. 2017 8:28

@nassica-v pohode,mne to nevadí,že sa pýtaš.U mňa je to teraz horúca téma,takže ja som rada,keď sa môžem s niekým o tom porozprávať.Lebo doma už toho majú všetci plné zuby:-DJedlo sme si vybrali z ich ponuky.Takú klasiku sme dali,slepačiu polievku a ako druhé sa bude podávať kuracia rolka plnená mozzarelou a sušenými paradajkami a príloha bude 1/2 opekané zemiaky a 1/2 ryža.Výzdobu chceme takú lososovo-bielu:-)
Obrázok používateľa
katalinaa

Odoslaťod krasotinka » Št 31.Aug. 2017 7:31

Lia to ti teda nebudem ani vysvetlovat, kde sa ten kulturny dom nachadza, nevedela by si, ked nepoznas Prievidzu a je to v podstate aj jedno. Ano su najlepsie a preto som ho aj zajednala. A uz ti mozem aj napisat, ze aj mne budu zabezpecovat oslavu. Mali este volne a som cela stastna z toho, lebo vyzeraju byt fakt super a taky ochotni
Obrázok používateľa
krasotinka

Založený: Št 23.Mar. 2017 14:54

Odoslaťod lia25 » Ut 05.Sep. 2017 17:12

krasotinka píše:Lia to ti teda nebudem ani vysvetlovat, kde sa ten kulturny dom nachadza, nevedela by si, ked nepoznas Prievidzu a je to v podstate aj jedno. Ano su najlepsie a preto som ho aj zajednala. A uz ti mozem aj napisat, ze aj mne budu zabezpecovat oslavu. Mali este volne a som cela stastna z toho, lebo vyzeraju byt fakt super a taky ochotni

Asi by to veru bolo zbytočné. Možno keď tam niekedy pôjdem tak ti napíšem aby si mi to vysvetlila ale teraz je to úplne bezpredmetné. Vážne? Tak to je super informácia!Teším sa s tebou;-)
Obrázok používateľa
lia25

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.