pre manžela

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

pre manžela

Odoslaťod renettka »

A je tu ten čas,čas krásny,čas vianočný. Milujem toto obdobie..tú vôňu čo sa vznáša všade naokolo..to naháňanie za darčekmi,upratovanie,pečenie..Proste vianočná hektika. Milujem obdarovávanie svojich blízkych,veď nie je nič krajšie ako vidieť radosť v očiach svojej rodinky.Ale je to aj kameň úrazu..odrazu netuším ,čím by som potešila svojho milovaného manžela..oblečenie? voňavka? hodinky? Všetko má a ja fakt začínam mať pocit,že tento rok to nezvládnem..V noci sa budím s desivou predstavou nezvládnutého darčeka..No ale verím,predsa je ešte nejaký čas do vianoc..Možno ma niečo osvieti..a možno mi niekto poradí..Veď Vianoce sú o prekvapení :D Držte palce... :hard:
renettka
 
Príspevky: 7

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pre manžela

Odoslaťod haluji »

Na vianoce sa každý rok teším, čím som však staršia, tým radšej darčeky dávam ako dostávam. Pamätám si, keď som mala asi 6 rokov a chcela som ocinovi kúpiť penu na holenie tzv. Barbus. Kto si ho pamätá, tak vie, že balenie bolo takmer totožné s balením zubnej pasty, ktorú som vlastne aj ja nevedomky kúpila. Bola som veľmi pyšná, že som si sama našetrila a zaobstarala darčeky, otca som potom nútila, nech pri holení použije ten môj darček a on chudák aby ma nesklamal a nebola som smutná, natrepal na seba tú mentolovú pastu, ktorá ho asi riadne pálila, len aby som mala radosť:)
Tento príbeh mi rodičia porozprávali, až, keď som bola staršia, ešte aj teraz si na to spomeniem, keď kupujem zubnú pastu :lol:
haluji
 
Príspevky: 42

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pre manžela

Odoslaťod meggie »

Najprv som sa s tým nechcela priveľmi ,,chváliť", no jeden nepekný darček dostal odo mňa môj bývalý muž a ako som zistila neskôr, je to dedičné...

Na Štedrú večeru sme pozvali svokra aj švagrinu. Vypekala a upratovala som už týždne predtým, však si nemôžem urobiť hanbu pred svokrom, no nie? Hlavne keď druhá švagriná, čiže svokrova nevesta žiari dokonalosťou.
Tak som vtedy s 1,5 ročným synom robila od rána do večera koláče, ozdoby...

Prišiel Štedrý večer, vo mne sa hromadila nervozita, stres... Podľahla som tomu vianočnému stresu, vtedy asi prvý a aj posledný krát, dúfam.

Večera prebiehala v pohode, no keď švagrina so svokrom dojedli, už sa aj chceli od stolu postaviť a ísť rozbaľovať darčeky. Ja ešte len kapustnicu naloženú, druhé som ešte ani nezakusla, krpca som kŕmila na kolenách a žiaden ohľad na to, že som nedojedla ja ani dieťa. Dieťa nalákali do izby a bolo. Tak som odišla od stolu, aby som stihla aspoň krpca odfotiť, ako rozbaľuje darčeky...

A večer bol v háji, stresy pribudli, nálada nikde a skončilo to darčekom pre môjho vtedy ešte manžela. Dostal to, čo nečakal, ROZVOD. Samozrejme jedna večera nebola dôvodom, ale všetko to v ten večer na mňa padlo a išlo to samo.

Ako som sa neskôr dozvedela, je to dedičné, moja mama dala podpísať rozvodové papiere tatkovi tiež v tento nevšedný deň. City si nevyberajú dátum, deň, či noc alebo to, či je na to ten druhý pripravený. A na takýto vianočný ,,darček" nebol pripravený určite ani jeden chlap v našej rodine. Dúfam, že to nebude dedičné ďalej...
meggie

koniec niečoho je začiatkom iného...ale čoho?

expert
 
Príspevky: 2756
Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pre manžela

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Druhé kolo vianočnej súťaže v roku 2011 je je už vyhodnotené http://babetko.rodinka.sk/novinky-na-tr ... i-darceky/

Ďakujeme za všetky príspevky!

Pozrite si výsledky naj darčekov:
Poprosíme výhercov, aby nám pre urýchlenie distribúcie cien poslali mail na eva@babetko.sk
Predmet: vianočná súťaž 2. kolo
Informácie:
- váš nick,
- vaša poštová adresa
- váš telefón
Ďakujeme a blahoželáme!

redakcia rodinka.sk
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin
 
Príspevky: 754
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: pre manžela

Odoslaťod Kristii »

Ja uz na Vianoce nestresujem a basta... Každý rok chodíme k moji babicke do Olomouca... Deti sa hraju a drhy sedi pri TV a dopujemeho ho jedlom a sladkym... A stromček zdobia spolu... Ja uz mám nákupné darky skoro pre všetky deti... A aj pre draheho... A drahy ani tento rok nic nechce,len sa nevie dočkať kedy si bude druhy syn rozbalovat darky. Lebo pred rokom to nebolo ono,bola som tesne pred tretím pôrodom... A druhy dostane svoje naj,naj oblubenejsie hračky ktoré videl naživo u babičky... Čakáme na jeho reakciu..
Kristii
expert
 
Príspevky: 1158
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pre manžela

Odoslaťod Vladulienka »

Ahoj ja som manželovi na vianoce kúpila kvalitný alkohol. Kamarát mi poradil, že je super Rum Diplomatico. Kúpila som to cez [url]topnapoje.sk[/url] a bol naozaj rád. Chutil mu a dokonca dal aj mne okoštovať.Odporúčam.
Vladulienka
 
Príspevky: 9

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.