Od svokry pre nevestu

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Od svokry pre nevestu

Odoslaťod Mysenka »

Eni :-) píše:Ja dostavam kazde Vianoce od svokry sady roznych uzatvaracich misticiek, krajacov cibule, miesacov salatu, formiciek a podobne vysoko potrebne veci od "tupej tvare"(rozumej zn. Tupperware, nie moja svokra :mrgreen: ), ktore dostava svokra zadarmo k svojim objednavkam od tejto firmy. Cize mne staci kazdy rok popozerat ich stranku, ake darceky davaju zadarmo k nakupu a hned viem, co budem mat pod stromom :rol8:

:lol: :lol: ja umrem. To uz je ake prekvapco. :lol: Ale tak aj ja viem uz niekolke Vianoce co dostanem, vyberam si totiz na svokrine naliehanie sama. :mrgreen:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Mysenka »

Ludkaaa píše:Ja som po svadbe začala od svokry dostávať oblečenie, raz som odbalila pulover, neurčitej farby, neurčitého vzoru, mne bol minimálne o 2 čísla veľký, tak som ho podsunula manželovi že to je asi jemu, jemu bol zase malý, tak muž zavolal mamičke, že pre koho je ten pulover, a ona že pre mňa. Nakoniec ho aj tak musela vrátiť, keďže nebol nikomu dobrý. Vždy som nosila veľkosť 38-40 maximálne. Keď som bola tehotná, pribrala som iba 8 kg ale dostala som blúzku XXL. Nakoniec som ju musela darovať, keďže aj v deviatom mesiaci mi bola vééééľká.

:lol: no sak aj ja som dostala od svagra a jeho priatelky maxi velkost pyzama, navyse takej hrubky, ze ani na Aljaske by som nemusela mat okna zatvorene v noci. Bezne nosim velkost 36 az 38. No a pyzo bolo XL. Este s mega zltou zirafou na hrudi. :mrgreen:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Odoslaťod Eni :-) »

Mysenka píše: :lol: :lol: ja umrem. To uz je ake prekvapco. :lol: Ale tak aj ja viem uz niekolke Vianoce co dostanem, vyberam si totiz na svokrine naliehanie sama. :mrgreen:

No, prekvapco :rol8: Ale inac mam svokru rada :D
Inak na dnesne narodky som od svokry dostala telefonat, ze mi na ucet poslala peniaze, ze si mam nieco kupit a potom jej mam zavolat, co som si kupila o) No mam dnes hotove Vianoce na sposob Tvojej svokry (:
Eni :-)

expert

Odoslaťod marianicka »

Mysenka píše:
Ludkaaa píše:Ja som po svadbe začala od svokry dostávať oblečenie, raz som odbalila pulover, neurčitej farby, neurčitého vzoru, mne bol minimálne o 2 čísla veľký, tak som ho podsunula manželovi že to je asi jemu, jemu bol zase malý, tak muž zavolal mamičke, že pre koho je ten pulover, a ona že pre mňa. Nakoniec ho aj tak musela vrátiť, keďže nebol nikomu dobrý. Vždy som nosila veľkosť 38-40 maximálne. Keď som bola tehotná, pribrala som iba 8 kg ale dostala som blúzku XXL. Nakoniec som ju musela darovať, keďže aj v deviatom mesiaci mi bola vééééľká.

:lol: no sak aj ja som dostala od svagra a jeho priatelky maxi velkost pyzama, navyse takej hrubky, ze ani na Aljaske by som nemusela mat okna zatvorene v noci. Bezne nosim velkost 36 az 38. No a pyzo bolo XL. Este s mega zltou zirafou na hrudi. :mrgreen:

Jej, asi mas moju svokru. Ja som tiez raz dostala pyzamo, resp, letne saty??? velkosti L - nosievam tak S, s vetou, ak ti nebude sediet, mam ho komu dat. K tomu potesi nejaka sladkost kava par dni po zaruke. A svokra je vytazena este na jednu vec - asi 4 krat som od nej dostala utierky. Ani nevie, ze u nas sa velmi riad neutiera
marianicka

Mood: Happy

Odoslaťod pepe321 »

Síce nie od svokry pre nevestu, ale od svokry pre zaťa :D :D

Ja som od mojej svokričky dostal, to ešte keď som bol prvý rok ženatý s manželkou, tak jej matka mi kúpila trenírky :-D, také tie dedkovské pásikové modré z nepoddajnej látky, navyše boli asi tak pre 150 kg chlapa. :D :D ale taký vrchol - univerzálny dialkový ovládač - ktorý nebol kompatibilný s prijímačmi :whist: :whist: vlastne dodnes nechápem ako ju také niečo napadlo :nie:
pepe321

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Tretie a teda posledné kolo vianočnej súťaže v roku 2011 v kategorii ODVECI DARCEK je je už ukončené a vyhodnotené
http://babetko.rodinka.sk/novinky-na-tr ... i-darceky/

Ďakujeme za všetky príspevky!

Pozrite si výsledky naj darčekov:
Poprosíme výhercov, aby nám pre urýchlenie distribúcie cien poslali mail na eva@babetko.sk
Predmet: vianočná súťaž 3. kolo
Informácie:
- váš nick,
- vaša poštová adresa
- váš telefón
Ďakujeme a blahoželáme!
A - nenechajte sa rušiť, kľudne sa na tému darčekov bavme ďalej:)
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod mirocka »

ja bezen dostavam flasu vina, aj ked vsetci vedia, ze alkohol nemusim.... :D
mirocka
začiatočník

Odoslaťod pencak.simona »

ja pravidelne dostávam veci o ktoré si poviem. Napríklad koreničky, sadu hrnčekov, ale mám aj kopu zbytočností, sviečky a kahančeky. Predtým sme ich odkladali, ale potom som mojmu drahému vysvetlila, že sviečky sú na pálenie a tak ich využivame a neskladujeme v skrini, že akože na pamiatku. Nemám rada sošky a podobné lapače prachu, takéto darčeky vždy posúvam ďalej.
pencak.simona

Odoslaťod Michaela Mima »

Ahojte :D ja dostavam teda stale len napriklad - prachovky, mopy, odkvapkavac na riad... pride mi to ako nieze prakticky darcek, ale trappppny ... ja jej vzdy dam vonavku, kozmetiku a ona toto :( Aj vy ste niektore z toho smutne?
Michaela Mima

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.