Od svokry pre nevestu

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Od svokry pre nevestu

Odoslaťod františka »

cottoncandy píše:ja som od svokry cca štyri roky dozadu dostala ako darček príbor, práve sme sa presťahovali do nového bytu, tak si myslela, že urobí radosť, ale... po rozbalení som veľmi rýchlo zistila, že je vyrobený z takého mäkkého materiálu, že ho človek môže ľubovolne ohýbať do želaného tvaru bez veľkej námahy... no a po chvíli sme so zúfalstvom zistili aj to, že modré plastové súčasti príboru púšťajú farbu, všetci sme mali ruky ako šmoulovia..

:lol: Kdepak asi udelali soudruzi z NDR (alebo Číny?) chybu?
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod koza Tina »

Ja som od svokruse dostavala pravidelne konzervu broskyn :rol8: Nuz nastastie som uz svokru zrusila uplne takze konecne to uz nemusim riesit.
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod Ina »

Ked sme sa s manzelom nastahovali do naseho domu, svokra nam na vianoce podarovala cely mechveci, ktore potrebujeme. Hucickove doplnky, hodinky a dalsie nezmysly. Moj manzel ten mech vratil svokre spat. Povedal jej, ze nech nam da peniaze,a my sami kupime co potrebujeme. Tak ze kupujeme nieco do domacnosti.
Ja ked tu citam, co vsetko ste podostavali, tak mam zlatu svokru.
Ina
expert

Obrázky: 0

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Druhé kolo vianočnej súťaže v roku 2011 je je už vyhodnotené http://babetko.rodinka.sk/novinky-na-tr ... i-darceky/

Ďakujeme za všetky príspevky!

Pozrite si výsledky naj darčekov:
Poprosíme výhercov, aby nám pre urýchlenie distribúcie cien poslali mail na eva@babetko.sk
Predmet: vianočná súťaž 2. kolo
Informácie:
- váš nick,
- vaša poštová adresa
- váš telefón
Ďakujeme a blahoželáme!

redakcia rodinka.sk
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod Ludkaaa »

Ja som po svadbe začala od svokry dostávať oblečenie, raz som odbalila pulover, neurčitej farby, neurčitého vzoru, mne bol minimálne o 2 čísla veľký, tak som ho podsunula manželovi že to je asi jemu, jemu bol zase malý, tak muž zavolal mamičke, že pre koho je ten pulover, a ona že pre mňa. Nakoniec ho aj tak musela vrátiť, keďže nebol nikomu dobrý. Vždy som nosila veľkosť 38-40 maximálne. Keď som bola tehotná, pribrala som iba 8 kg ale dostala som blúzku XXL. Nakoniec som ju musela darovať, keďže aj v deviatom mesiaci mi bola vééééľká.
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod Zuzaba »

Ja od svokry tiež zväčša dostanem niečo praktické do domácnosti :rol8: ... rada skúša všetky možné vychytávky z TopShopu a podobných relácií :jaj: , tak som si minulé Vianoce našla pod stromčekom Guľu na pranie - hneď v počte 2ks, lebo bola v akcii a k tomu Skladač prádla/bielizne (vid. http://www.harshop.sk/www-harshop-sk/es ... c-bielizne).
Guľu na pranie som použila asi 5x (hoci má vydržať až 1000 praní), nakoľko mi prádlo prestalo voňať a manželove biele košele chytali šedastý nádych. Druhú, ešte nepoužitú som podarovala švagrinej, ona je ekologicky založená.
A skladač na prádlo - ten stojí poctivo za dverami, niekedy sa s ním bavia moje dcérky, keď im kážem poskladať si veci do skrine. 8s:
Zuzaba

Mood: Happy

Odoslaťod Eni :-) »

Ja dostavam kazde Vianoce od svokry sady roznych uzatvaracich misticiek, krajacov cibule, miesacov salatu, formiciek a podobne vysoko potrebne veci od "tupej tvare"(rozumej zn. Tupperware, nie moja svokra :mrgreen: ), ktore dostava svokra zadarmo k svojim objednavkam od tejto firmy. Cize mne staci kazdy rok popozerat ich stranku, ake darceky davaju zadarmo k nakupu a hned viem, co budem mat pod stromom :rol8:
Eni :-)

expert

Odoslaťod Eni :-) »

Jo a este pred par rokmi sme so svagrinou dostali od svokry rovnake manikurove sady z obchodu "Vsetko za 30 Sk", v mojej sade boli krive nestrihajuce noznicky, v svagrininej zase pilnik a palicky, ktorym drziak odpadol po prvom pouziti, tak sme dali sady dokopy a z pouzitelnych veci vznikla celkom schopna manikura, tusim ju mam niekde doteraz, aj s odlepujucim sa striebornym obalom (:
Eni :-)

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.