Od svokry pre nevestu

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Od svokry pre nevestu

Odoslaťod Mysenka »

No tak za odveci darcek od svokry doteraz povazujem zasteru do kuchyne. Celkom ma to zarazilo a rozladilo. Najma po tom, co sa na adresu svojho syna, ked sa siel zenit, vyjadrila, ze chudacik...no tou zasterou mi asi chcela dat najavo kam patrim. :?
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Adrika1 »

Mne sa raz podarilo v svokrinej kuchyni na manzelovu otazku, ci by som nechcela nejaky pekny zupan zahlasit: "A naco by mi bol? Na tie tri kroky, co prejdem z kupelne do spalne?" A co cert nechcel, v svokrinom balicku som si este v ten vecer nasla pekny modrucky zupan. no niekedy sa to moje, co na srdci, to na jazyku, az tak nevyplaca. Zupan este stale sedi v skrini a caka na svoju prilezitost. a mozno sa mi predsa len este raz do porodnice zide...
Adrika1

Odoslaťod siskatan »

ja pravidelne od svokry dostavam same prakticke veci do kuchyne, na upratovanie a podobne... co ja osobne za darceky nepovazujem... viac by ma kniha potesila, ale neriesim... k tomu vsak pribali vzdy aj nieco vlastnej vyroby, robi krasny patchwork, avsak uz to nemam kde davat :scared: takze som nevdacna, kedze sa pri 50tom vankusiku, 20tom prehoze netvarim prekvapene a nadsene...

avsak ako top nevhodny darcek pre nevestu uvediem jeden specialny (dostala ho kamoska od svokry) a sice bola to teleshopingova suprava na pedikuru (pedeg sa to tuším volá) a najlepšie na tom bolo to, že už bola použitá :crazy:
siskatan
expert

Odoslaťod nea »

ja som od svojej "svokry" za tri roky zatial nedostala na Vianoce nic. Ale ako tak citam prispevky vyssie, dakedy lepsie nic, ako blbe nieco :rol8:
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Odoslaťod MaťkaŠ »

Ja som minule Vianoce dostala od svokry nieco, co ani netusim, co je...
Zo skatulky som vytiahla asi 1,5m dlhy spagatik, na ktorom boli pripevnene sisky zo stromu tvariace sa ako vtaciky :crazy:
Co to je a k comu to sluzi, sa mi doteraz nepodarilo zistit...
MaťkaŠ

LiStOVáNí- prežite knihu všetkými zmyslami...

expert

Mood: Happy

Odoslaťod kajca »

Moja "svokra" dostala od svojej svokry raz zabalenú skatulku od zápaliek a v nej bol nejaky vyrok v style,ze sa má nad sebou zamysliet :?!?: :eeek:
kajca
začiatočník

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod Oriona »

Ja som od svokry na Vianoce dostala knihu s krásnym názvom Ženy, milujte svojich mužov a to kvôli tomu, že som si dovolila upozorniť manžela na fakt, že jeho záujmy sú prednejšie ako ja a dnaše dieťa. Dorazila ma aj nádej mojej svokry, že kniha ma dokáže zmeniť (nie manžela :no: ) a že problém budem riešiť prostredníctvom knihy. Tento darček ma neskutočne potešil ... :uh:
Oriona

Odoslaťod mimulik »

Tak ja som hneď na začiatku nášho vzťahu s manželom uviedla svokru do reality a povedala jej, že ak chce niečo dať, nech dá peniaze. Od určitého veku to tak robili aj naši, lebo nechceli kúpiť hlúposť alebo sme si dopredu presne vybrali, čo chceme. Hoci svokru nemusím, tak toto našťastie rešpektuje a na Vianoce aj ostatné sviatky dostávame od nej peniaze a tie potom putujú dcérke na účet.

Ja proste zo srdca neznášam darčeky, ktoré mi niekto kúpi zo slušnosti alebo úplne mimo môjho vkusu. Sú to vyhodené peniaze, pretože buď to vyhodím alebo založím. Možno je to nevďačnosť, ale keď niekomu niečo kupujem, tak mám veľmi dobre zistené, čo by to malo byť. V opačnom prípade radšej dám peniaze.
mimulik

Nemožné je len to, čo nikdy neskúsiš.

expert

Mood: Tired

Odoslaťod cottoncandy »

ja som od svokry cca štyri roky dozadu dostala ako darček príbor, práve sme sa presťahovali do nového bytu, tak si myslela, že urobí radosť, ale... po rozbalení som veľmi rýchlo zistila, že je vyrobený z takého mäkkého materiálu, že ho človek môže ľubovolne ohýbať do želaného tvaru bez veľkej námahy... no a po chvíli sme so zúfalstvom zistili aj to, že modré plastové súčasti príboru púšťajú farbu, všetci sme mali ruky ako šmoulovia...ešte v ten slávnostný večer putoval do koša, zobrali sme to s humorom, len svokra sa zrejme cítila veľmi trápne, čo už, dala sa nachytať na cenu :D
cottoncandy
začiatočník

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.