Od svokry pre nevestu

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Od svokry pre nevestu

Odoslaťod arabellla »

Svoje vlastne hruzy ani moc nemam, nejak to moj muz vacsinou diplomaticky vyriesil, ale vy nemate?
Ja si pamata na svetrik, biely, tesco 100% syntetika, rolacik (brrr este teraz ma skriabe v krku z neho;-) S velkost (evidentne sa svokre nepacil) ja som vyzerala s mojimi D-cami ako bambino v nom;-)))
arabellla

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Od svokry pre nevestu

Odoslaťod Mysenka »

no tak ja od svokry, resp. svokrovcov, aj ked hovorca za Vianoce je svokra, dostavam presne to co si poviem. Uz par rokov sa ma svokra vopred vypytuje co si prajem, ja zasadne neviem, ked sa naliehanie zintenzivni rezignujem a polopatisticky si poviem tuto a tuto knizku, este aj kde ju maju. :rolll: No, prekvapenie ako hrom. :mrgreen: Jedine co sa jej zadarilo jedny vianoce je sal, aj to som si sice povedala, ze potrebujem, cize vedela som, ze pod stromom bude salik, ale je pekny, rada ho nosim.
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod Mysenka »

Alenka z rise Divov píše:JA od svokry dostávam na vianoce zásadne pyžamo. Ale to sú iné výberovky, to musí určite velmi dlho hladat v obchodoch, netuším, kde k takým chodí. Každé to pyžame nesie so sebou vždy posolstvo - odpudiť odo mňa v noci môjho manžela, jej syna, aby sme pre pána jána nemali ešte nejaké ďalšie dieťa... lebo teda čo je moc, to je moc, a v dnešnej dobe mať viac ako 1-2 deti je úplne nevhodné! :))
Myslím, že ani násilník by ma neznásilnil v týchto vianočných pyžamách..., funkciu určite plnia:)))

:lol: pre boha, rozmyslam ako asi vyzeraju, nejak mi fantazia nefunguje. :lol: :lol:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod sykorka.7 »

Akože ked nevesta nevie variť :no: , alebo piecť a dostane od svokry kuchársku knihu, prípadne, ak má nejaké to kilo navyše :oops: a svokra jej daruje digitálnu váhu, či nejaký prístroj na cvičenie :drop: , tak to je sila... :guns:
sykorka.7

Obrázky: 1

Odoslaťod gombicek »

ja som tusim vyhrala, mam doma aj pyzamko do svokry ako alenka-super handra na ok, vleksot XXXl-nech to mas take volnejsie ked aj priberies,aj tri kucharkse knihy-tie sa mi kupodivu zisli..
a najzabavnejsi darcek bola suprava zufaniek / naberaciek pre muza.

ale vzdy nam super napecie, tak ma odpustene. :punk: :punk: :punk:
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert

Mood: Happy

Odoslaťod maja.maSa »

Šampón na farbené vlasy (vlasy som si nikdy nefarbila), stredne tvrdá kefka (používam extra jemné), zubná pasta, kuchynské pomôcky, šperky (ktoré sa mi vôbec nehodia). Krém pre mňa + dva krémy Nivea - extra veľké balenie (za dva roky sa neminul ani jeden). Ale je pravda, že väčšinu vecí som nejako upotrebila a napríklad jednému náhrdelníku som sa potešila neskôr, keď som si kúpila tričko, ktoré si presne taký žiadalo.
maja.maSa

Odoslaťod zlaticko »

za tych viac ako 10 rokov som od svojej svokry dostala len jediny darcek pulover od cinana ... co ako ok beriem... ale v tom case som bola v 7 mesiaci tehotenstva a ten pulover bol takej velkosti ze ho vtedy neobliekla ani moja 12 rocna vychudnuta sestra.
svokra mi ho davala s dovetkom ze si ho mam setrit len na poradne alebo do porodnice :lool:

na oplatku dostala na najblizsi sviatok bikiny s poukazou do solaria /bikiny boli nevhodny darcek mojej 12 rocnej sestry nepacila sa jej farba a podotykam ze svokra ma 100 kg +/
zlaticko
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.