Pre mna (ženu) matku ;-)

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pre mna (ženu) matku ;-)

Odoslaťod marianicka »

Od vtedy este len priatela som dostala prisernu satenovu koselu velkost 46. Nosila som a nosim taku 46. Vraj mu velkost poradila predavacka. Asi sa chcel v noci vyspat, lebo ja sa v syntetike potim
marianicka

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Mysenka »

Ked si vybavujem este jedno total faux pas v podobe darceka, tak to bola flasa Becherovky (pre mlade dievca este vtedy, cerstvo promovane) s kriklavo oranzovou nalepkou AKCIA,TONIK ZADARMO. Akurat, ze ten tonik k tomu nebol. :rolll: No a dostala som to na Vianoce akoze dodatocne k promociam. :rolll: Mala som dost a nielen ja. Jo, obcas rodinka zaexceluje... :jaj:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod kravka »

Mysenka píše:Ked si vybavujem este jedno total faux pas v podobe darceka, tak to bola flasa Becherovky (pre mlade dievca este vtedy, cerstvo promovane) s kriklavo oranzovou nalepkou AKCIA,TONIK ZADARMO. Akurat, ze ten tonik k tomu nebol. :rolll: No a dostala som to na Vianoce akoze dodatocne k promociam. :rolll: Mala som dost a nielen ja. Jo, obcas rodinka zaexceluje... :jaj:

katastrofa! :uh: (: to mi pripomenulo, že muž na svoje posledné narodky dostal od brata fľašu MALIBU. Môj muž, širokoznámy pivár a vinár ale rozhodne nie hubolep! A že to jeho brat musí vedieť, keďže spolu trávia pivné a vinné piatky, niekedy aj stredy ak sa zadarí. No nič, Malibu nám tu tróni, muž otravuje, aby som našla nejaký recept na koláč do ktorého by sa hodilo, že by ho aj on sám upiekol :jaj: kokteily nemusíme ani jeden z nás... asi nám tu bude ešte dlho sedieť.. Ale napadlo mi aj, že sa k nám hotuje jeho brat predstaviť novú frajerku, tak žeby som rozliala :whist:
(tak to tú becherovku by som si skôr dala povedať (: )
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod Eni :-) »

Nie nie Kravka, nic nerozlievaj, daj do skrine a v prihodnej chvili dalej darujes :mrgreen:
To je kategoria tzv skrinovych darcekov - tak som ja prisla k sade kremov na zrelu plet po 50-tke (mam 27 (: ), kozusinovym papuciam vel. 38 (mam vel. 40 a papuce nenosim), klasika pyzamo, samozrejme blbej velkosti, vonajuce ako pripravok proti moliam v 30 rocnej skrini, 5-pack umelohmotnych cinskych ponoziek a tak dale a tak dale...
Eni :-)

expert

Odoslaťod kravka »

Eni :-) píše:Nie nie Kravka, nic nerozlievaj, daj do skrine a v prihodnej chvili dalej darujes :mrgreen:
To je kategoria tzv skrinovych darcekov - tak som ja prisla k sade kremov na zrelu plet po 50-tke (mam 27 (: ), kozusinovym papuciam vel. 38 (mam vel. 40 a papuce nenosim), klasika pyzamo, samozrejme blbej velkosti, vonajuce ako pripravok proti moliam v 30 rocnej skrini, 5-pack umelohmotnych cinskych ponoziek a tak dale a tak dale...

keď ja nepoznám nikoho, komu by som chcela tak zle :whist:
pyzamo je aspoň v tej skrini užitočné :yes:
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod Mysenka »

kravka píše:
Mysenka píše:Ked si vybavujem este jedno total faux pas v podobe darceka, tak to bola flasa Becherovky (pre mlade dievca este vtedy, cerstvo promovane) s kriklavo oranzovou nalepkou AKCIA,TONIK ZADARMO. Akurat, ze ten tonik k tomu nebol. :rolll: No a dostala som to na Vianoce akoze dodatocne k promociam. :rolll: Mala som dost a nielen ja. Jo, obcas rodinka zaexceluje... :jaj:

katastrofa! :uh: (: to mi pripomenulo, že muž na svoje posledné narodky dostal od brata fľašu MALIBU. Môj muž, širokoznámy pivár a vinár ale rozhodne nie hubolep! A že to jeho brat musí vedieť, keďže spolu trávia pivné a vinné piatky, niekedy aj stredy ak sa zadarí. No nič, Malibu nám tu tróni, muž otravuje, aby som našla nejaký recept na koláč do ktorého by sa hodilo, že by ho aj on sám upiekol :jaj: kokteily nemusíme ani jeden z nás... asi nám tu bude ešte dlho sedieť.. Ale napadlo mi aj, že sa k nám hotuje jeho brat predstaviť novú frajerku, tak žeby som rozliala :whist:
(tak to tú becherovku by som si skôr dala povedať (: )

no vidim, ze mate podobne "radostnu" skusenost. Sak to, ze ani vlastny brat nevie, to uz je jo smutne. V tom mojom pripade velice dobre rodinka vedela, ze ja nepijem, tvrde uz vobec nie, darmo je to bylina. No a fakt ten trapas, ze kupia nieco v akcii, nechaju tam nalepku a tonik si vychlemcu pravdepodobne sami. No jo, to bol velmi vhodny darcek pre zenu. :rolll: Ale aspon som to nedostala opacne, Tonik, ktory uz vobec nepijem, namiesto tej Bechere. Ta aspon sla o dum dal, inym, co si radi naleju sem tam.
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Odoslaťod Mysenka »

Eni :-) píše:Nie nie Kravka, nic nerozlievaj, daj do skrine a v prihodnej chvili dalej darujes :mrgreen:
:lol:
:lol: no jo, niekto sa "vyzna". Ja toto asi nikdy nepochopim, ako moze niekto darovat tak totalne kraviny...ja ked si vybavim od svokry pulovrik na jedny Vianoce, este kedysi davno, ked si to nezlahcovala vypytovanim sa co nam ma kupit, tak sa skriabem este teraz. Doteraz nepochopim ako moze niekto vybrat pre niekoho rolak tak pichlavy, ze sklenna vata je suvix. To akoze omakavala v azbezt rukaviciach ci co, ked to vyberala? No siel po roku valania sa v skrini rovno do kosa, vsak to by som bola za zaskodnika posunut to dalej. :drop:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Tretie a teda posledné kolo vianočnej súťaže v roku 2011 v kategorii ODVECI DARCEK je je už ukončené a vyhodnotené
http://babetko.rodinka.sk/novinky-na-tr ... i-darceky/

Ďakujeme za všetky príspevky!

Pozrite si výsledky naj darčekov:
Poprosíme výhercov, aby nám pre urýchlenie distribúcie cien poslali mail na eva@babetko.sk
Predmet: vianočná súťaž 3. kolo
Informácie:
- váš nick,
- vaša poštová adresa
- váš telefón
Ďakujeme a blahoželáme!
A - nenechajte sa rušiť, kľudne sa na tému darčekov bavme ďalej:)
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 1

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.