Pre mna (ženu) matku ;-)

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pre mna (ženu) matku ;-)

Odoslaťod Sisika »

Nepijem alkohol(okrem pohara pivka v horucom lete niekde vonku na terase),nefajcim-to vobec,ani som nikdy nefajcila;kojim-este stale a intenzivne....
Minule Vianoce som dostala zapalovac v tvare nahej zeny;keramicku supravu likerovych stamperlikov v tvare ryby s otvorenou papulou do ktorej sa mal nalievat liker z dzbanika v tvare obrovskej ryby s otvorenou papulou. Ta suprava bol ohavne zelena a ryby mali pozlatene papule. Doteraz ma ten obraz máta :-) :-)
Sisika

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod meggie »

Ja sa teším na to, keď mi budú darčeky vymýšľať deti. V spojení s mojím chlapom to bude dokonalé :)) Minilý rok ma zložili na zem smaragdovo-zelené šaty, skladaná sukňa, obvod hrudníka na 80D aspoň a to na tých mojích odkojených 70B nejak nesedelo. :)) Pri skúšaní to chla len okomentoval tým, že stačí si dať podprdu...hmm, tá tam bola, ešte aj vystužená.

Dostali ste niekedy pod stromček prací prášok? Moj prvý darček mojej mame, ako dieťa som takto dokonale obdarovala svoju mamu...
meggie

koniec niečoho je začiatkom iného...ale čoho?

expert

Mood: Tired

Odoslaťod adaf »

ja som manzela vopred varovala, ze nech ho ani nenapadne, aby mi daroval pod stromcek nejaku vec do domacnosti (ako hrnce, panvice, zehlicku....), ze to nie je darcek (ak to daruje svokra, tak to beriem ako ok). A pred 2 rokmi som si tu zehlicku sama vybrala (hoci by sme ju kupili tak ci tak, ale vyslo to zrovna 1 den pred Vianocami :)). A momentalne sa budeme stahovat a zariadovat si domacnost, takze by sa teraz take veci hodili :)) Ale kupim si ich radsej sama a take, ake potrebujem :)).
adaf

Odoslaťod Astika »

meggie píše:Ja sa teším na to, keď mi budú darčeky vymýšľať deti. V spojení s mojím chlapom to bude dokonalé :)) Minilý rok ma zložili na zem smaragdovo-zelené šaty, skladaná sukňa, obvod hrudníka na 80D aspoň a to na tých mojích odkojených 70B nejak nesedelo. :)) Pri skúšaní to chla len okomentoval tým, že stačí si dať podprdu...hmm, tá tam bola, ešte aj vystužená.

Dostali ste niekedy pod stromček prací prášok? Moj prvý darček mojej mame, ako dieťa som takto dokonale obdarovala svoju mamu...

Moja najlepšia kamarátka zo ZŠ pravidelne obdarúvala maminu na Vianoce 2kg práškom a mletou kávou- takou na tom strojčeku, čo bolo kedysi v obchode pri vchode. :lol:
Astika

Odoslaťod Kukulienka007 »

Pýtam sa sestry. Kúpim ti na vianoce členskú kartu do fitka?
Ona: Nie, radšej sťahovacie pančuchy.
:lol: :clap: :)b
Kukulienka007

Odoslaťod Džusa »

ja som od mojej babky dostala noseny zupan o tri cisla vacsi :D
zatial caka v skrini na roztrihanie, mozno raz budu deti potrebovat kus vacsej latky na kostymi na karneval ci divadielko, do bunkra a pod. snad nejake vyuzitie casom najdeme :D
Džusa
pokročilý

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Druhé kolo vianočnej súťaže v roku 2011 je je už vyhodnotené http://babetko.rodinka.sk/novinky-na-tr ... i-darceky/

Ďakujeme za všetky príspevky!

Pozrite si výsledky naj darčekov:
Poprosíme výhercov, aby nám pre urýchlenie distribúcie cien poslali mail na eva@babetko.sk
Predmet: vianočná súťaž 2. kolo
Informácie:
- váš nick,
- vaša poštová adresa
- váš telefón
Ďakujeme a blahoželáme!

redakcia rodinka.sk
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod mmonika »

moj manzel si to nechal raz tak na poslednu chvilu,ze na stedry den zbehol do potravin a kupil mi coca-colu a cokoladu :G , dnes si darcek kupujem radsej sama :(
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.