naj pecka pre manzelku

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: naj pecka pre manzelku

Odoslaťod najJulinka »

minulý rok som dostala kavovar... akože fajn dar, ale na kavovare sme sa onekdy pohadali, ked sme zariadvali domácnosť.. on ho chcel a ja, že nie, že ani nahodou........ tak som ho dostala darom.... a pomaly sa urazil, že sa neteším :scared: Ale za ten rok čo ho máme, tak som si už zvykla a kavička je mnamková.. už by som sa nevzdala ho.. .ale... ale vtedy som fakt nevedela ako sa mam tvariť.... dostať darom to čo on chcel a ja nie .... :crazy: :crazy: :crazy:
najJulinka
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod sama »

Nuž pred štyrmi rokmi manžel celej rodine kúpil monitor k počítaču ako vianočný darček. A odvtedy keďže som narodená tesne pred Vianocami spája darček s mojimi narodeninami a tak vlastne nikdy nič nedostanem alebo na narodeniny alebo na Vianoce.
sama
začiatočník

Odoslaťod koza Tina »

Ja vraj dostanem autochladnicku :mlc: Uz sa na to pripravujem ale nejak sa to neda prekusnut.
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod Dádulka °°° »

Možno nebude prázdna :wink:
Dádulka °°°

expert

Odoslaťod Kalea »

koza Tina píše:Ja vraj dostanem autochladnicku :mlc: Uz sa na to pripravujem ale nejak sa to neda prekusnut.

Ja si myslím, že tvoj manžel si z teba len uťahuje :lol: :lol: .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod koza Tina »

Kalea píše:
koza Tina píše:Ja vraj dostanem autochladnicku :mlc: Uz sa na to pripravujem ale nejak sa to neda prekusnut.

Ja si myslím, že tvoj manžel si z teba len uťahuje :lol: :lol: .

No to nemyslim ,zas az taky srandista nie je :no: Vsak on to tak pekne zdovodnil ze ked chodim na SK tak si budem moct kupit viac klobasy ci korbacikov a kontroloval moj Coltik ci ma zastrcku v zadu.Ja som mu vysvetlila ze na toto nepotrebujem chladnicku ale ked zahlasil ze este budem rada tak mi hrca navrela na krku.
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod finesse »

Opacha to je, zaberie pol kufra a nic do nej nevojde, ostava Ti len dufat, ze bude dostatocne prakticky a kupi Ti taku, do ktorej nebudes musiet tu klobasku pokrajat :mrgreen:
finesse

jediny kto ta dokaze vzdy podrzat je tvoja podprsenka

expert

Mood: Sad

Odoslaťod slniecko »

Myslim si, ze najlepsi liek na taketo darceky je darovat mu pod stromcek velke mnozstvo luxusnej damske kozmetiky, okamzite dat rovno do vlastne skrinky a este prehlasit, ze kedze jeho darcek bol velmi drahy, tak kapustnica bude bez klobasky.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.