naj pecka pre manzelku

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: naj pecka pre manzelku

Odoslaťod Oli1 »

Ja som minulé Vianoce dostala od manžela čajové lyžičky :adore:
Oli1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod myer »

No ja som jeden rok dostala, nie od vlastneho manzela, ale od sestrinho manzela, plynovu pripojku k sporaku, nevedela som co na to povedat, po ich odchode som sa rozplakala...trvalo mi potom dost dlho kym som to rozchodila...
myer

Odoslaťod haluji »

moja kamoška raz dostala od muža ako darček fľašu rumu...!!!ešte sa aj urazil, keď sa nahnevala, vraj to bol nejaký značkový a veľmi drahý :)b
haluji

Odoslaťod vrbka »

vyfasovane tenisky, tak to bolo super prekvapko!!!!
vrbka
začiatočník

Odoslaťod Kedicik »

baby, sorry, ale fakt sa bavim :) pripojka na plynovy sporak ma dostala :) tusim by som to nevydzala a vybuchla do rehotu, nech sa aj urazia, ale taketo voloviny, to normalneho cloveka nenapadne...

moj naj darcek, od teraz uz nastastie byvaleho bol, resp. bola nahradna baterka do mobilu. Vraj ked sa mi vybije mobil a nebudem mat nabijacku, tak nech mam nahradnu baterku, aby som mu mohla zavolat :)) ale inac daval fajn darceky, len toto bolo nejake zatmenie mozgu :)))
Kedicik

Odoslaťod finesse »

Ja nie som narocna, radsej obdaruvam, ako dostavam darceky,tesim sa s obdarovanym, dokonca mozno aj viac, ale moj muz maval vzdy predvianocne zatmenie. Po niekolko rokov mi vzdy daroval plastove hluposti, asi podla toho, co prave kolegyne ponukali v podomovom predaji :mrgreen: :rolll: Kazdy rok nieco ine: dvojsada plastovych krabiciek, plastovy chlebnik :scared: :drop: , taka akasi plastova derava kachlicka na neviem aky ucel... Tak bolo niekolko vianoc v znameni plastu a to velmi jasne som povedala, ze neznasam plastove naŕadie do kuchyne, zvlast nie chlebnik. No a tie plasty nie a nie sa znicit, nakoniec skoncili ako misky pre macky...Teraz od neho dostavame reklamne predmety zo sluzobiek. 8)b
Po niekolkych rokoch som postupne zaviedla, ze si kupim cez rok, co potrebujem, alebo sa mi paci a potom si to pribalim, aby som sa samotesila (: a hlavne aby deti neboli smutne , ze maminka nic nedostala. :fl:
finesse

jediny kto ta dokaze vzdy podrzat je tvoja podprsenka

expert

Mood: Sad

Odoslaťod Effka »

Nahodou ze pripojka na plyn je pecka darcek, najma ako ju potrebujes a mas laveho muza. Mne zasa svokor daroval dvierka do hajzlovej stupacky: kupil, namontoval, a ked som prisla z prace ( strazil malu) tak prekvapenie. Som sa tesila jak mala. Niekto by sa urazil mna potesilo.
Nie ze by som mala muza laveho ale sme nemali ani cas a ani tych par eur navyse na taku somarinu tak sme tam mali dieru. :lol:
Effka
expert

Odoslaťod nea »

u nas trochu smutne - otec kupil vcera pre mamu elektronicku citacku knih, ktoru mu vcera zobrali spolu s osobnymi vecami, ked mu vykradli auto :( :no:
a to je teda cele dost od veci :ham:
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Odoslaťod adaf »

takto schuti som sa uz davno nezasmiala :)) az mi slzy tecu a skoro nic nevidim :)) zasnem, ake rozne nezmysly dokazu muzi zenam kupit (teda v niektorych pripadoch ani nie kupit). Tak rozmyslam, ze to manzelove "kup si sama co chces" je asi ozaj lepsie ako dostat nejaku hlupost. Ja mam skusenost s tou nespravnou velkostou - manzel mi kupil nohavicky, ktore boli velmi pekne, ale zial velkostou sa hodili skor pre moju mamu, tak u nej aj skoncili (samozrejme nie ako vianocny darcek :)). Si ho doteraz za to doberam, ze ci este vtedy nemal mierku v rukach a myslel si, ze mam vacsi zadok :))
adaf

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.