naj pecka pre manzelku

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: naj pecka pre manzelku

Odoslaťod Ina »

Davno som tu nebola :D ale som sa narehotala, to moj obcas mava zachvaty romantiky. Raz, ked sa vratil z Amsterdamu, doniesol mi 50 tulipanov, ze tam sa nedalo kupit v mensom mnozstve, bol na burze kvetov :D
A bezne pod stromcek lyziarske rukavice( nelyzujem),leizerovu depilaciu. Inac aj on spominal tabletky na prsia, ale neriesim.

Na vianoce kupujem si darceky sama, on mi ich zaplati a dcera prekruca ocami, ale aspon mam co sa mi paci. On inac nema rad povinne kupovanie darcekov. Ja som mu kupila sekeru :lool: prakticky darcek.

Trosku odveci. Manzelova krstna dostala od svojej nevestky k narodeninam knihu " Vtipy o svokrach" - Typu:" Najlapsia svokra - mrtva svokra" :lool: Ukazala mi ju a sme sa narehotali s nou, co uz.
Ina
expert

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mariangela »

Od môjho terajšieho manžela som dostala kým bol ešte môj priateľ sadu škaredých sivých misiek na cesto.To je taký osobný darček že až..ale máme ich dones...len ich nemám rada...
mariangela

Odoslaťod corky »

ja som raz dostala od mojho manžela pod stromček ... kilo múky! :lol: Moja reakcia bol obrovský vybuch smiechu, ked som to odbalila, myslela som si, že je to zasa nejaká jeho recesia.

No pod malinkým stromčekom na chodbe k tomu kilu múky čakal ešte dodatok - domáca pekárnička. Tiež to nebol bohvieaký osobný darček, ale i tak ma potešil, kedže som po operácii mala problemy s travením a mohla som si piecť domáci chlebík bez roznych prísad.
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Druhé kolo vianočnej súťaže v roku 2011 je je už vyhodnotené http://babetko.rodinka.sk/novinky-na-tr ... i-darceky/

Ďakujeme za všetky príspevky!

Pozrite si výsledky naj darčekov:
Poprosíme výhercov, aby nám pre urýchlenie distribúcie cien poslali mail na eva@babetko.sk
Predmet: vianočná súťaž 2. kolo
Informácie:
- váš nick,
- vaša poštová adresa
- váš telefón
Ďakujeme a blahoželáme!

redakcia rodinka.sk

Od teraz začína tretie kolo!
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod mirocka »

ja ako mala, myslim, ze za prve peniazky z pokladnicky, som mame kupila na vianoce kriklavy ruz na pery (ked mne sa taaak strasne pacil)...ako spravna ucitelka ho dlhe roky pouzivala na karnevale..., ked maskovala deticky
mirocka
začiatočník

Odoslaťod pencak.simona »

Takže, ja som dostala už aj fén, aj uterák, ale najviac ma "zabila" pleťová maska z mrtveho mora. Smrdelo to ako hrom, konzistencia a farba ani nechcite vedieť, ako to vyzeralo :D . Hádam už to v živote nedostanem.
pencak.simona

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.