Odveci darčeky pre deti

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Odveci darčeky pre deti

Odoslaťod siskatan »

"peniaze v obálke"... zvedavci obálu otvorili a tam papierová bankovka... keďže deti (škôlkari) tento tipy darčeka ešte nechápu, obálka skončila bokom s komentárom, zasa nejaké papiere... :yes:
siskatan
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod alka »

Odveci darček pod stromček pre 3ročne dieťa: jednoznačne vedie set gélových nechtov a pyžamo. Ale najviac ma prekvapil darček od známych, keď dostala babiku väčšiu než ako dcérka. Stále nevedela čo ma s ňou robiť a keď ako tak sa začala ňou hrať, tak jej odrazu odpadla ruka a dcérka sa zľakla. Alka
alka

Odoslaťod mmonika »

Ninive píše:Manželova rodina má zmysel pre humor. Manželova babka pravidelne nakupuje veci, ktoré budú baby nosiť v tom lepšom až o 7 rokov. Ako ročná podostávala tričká na vek 11 rokov, už dostala aj slipy :jaj: Švagriná vždy dáva veci po svojej dcére a tvári sa, že sú nové. Už dostala aj bábiku s hrebeňom, plienkou a inými somarinami zabalené v takom igelitovom sáčku. najnovšie dáva veci malé. Dcéra má 6, na narodeniny dostala kraťasy aj tričko na vek 4 roky.... Ale je pravda, že malú to nerozhodí, to vždy len mňa :whist:

pises o mojej svagrinej aj teraz syn dostal na narodeniny dievcenske uplne sprate znosene tricko , fakt len do kosa ,to nebolo ani na darovanie nejakej slecne , dievcensky zapisnik /svieti na nom napis for girl/ , alebo hracku ,ktoru uz rozbalila ich draha dcera a nieco z nej vybrala ,
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod marianicka »

Mame dvoch synov a nasa babka sa rozhodla, ze najlepsim Vianocnym darcekom bude nejake oblecenie, samozrejme rovnake, aby trpeli obidvaja. Mladsiemu to bolo jedno, taku velkost bude nosit az za nejake 2 roky, ale starsi bol velmi sklamany, nasla sa aj slzicka. Pozurila som si aj ja, moje dieta priemernej az mensej velkosti neoblieklo tricko cez hlavu.

Dalsim super darcekom bol priserny, ale fakt priserny nepodarok Macka Pu, ktory mal spievat a tancovat. Po zapnuti bolo ten skrekot pocut aj o tri poschodia vyssie a namiesto chodze alebo tanca pohyb pripominal epilepticky zachvat. Dieta samozrejme s revom utieklo (bohuzial macka nehodilo na zem, musela som sa o to postarat ja).

Dalsim super darcekom pre pol rocne dieta bola gula, ktora blikala a sama sa pohybovala. Tento urcite nezavadny skvost made in cenzúrované na stopro pochadzal od vychodnych susedov, SOI-ka by sa urcite potesila. Uz po vybaleni z neho nieco odpadlo a po zapnuti ma dorazila kviliva kakofonia...hnus. Najhorsie bolo, ze ta gula mala tendenciu odist do najzapadnutejsieho kuta, ale vedela sa aj vratit
marianicka

Mood: Happy

Odoslaťod marianicka »

Dalsim skvostom bol balik plienok - nasi sa asi nezmierili s tym, ze vytrcame z davu a bezplienkujeme resp. latkujeme. Ceresnickou na torte bolo, ze plienky boli pre novorodenca a nas "novorodenec" mal 6 mesiacov a 9 kil.
marianicka

Mood: Happy

Odoslaťod meggie »

Môj detský darček som dnes vyhrabala v skrini a načase ho vyhodiť. Dostala som ho, keď som mala 13-14 rokov, čo už je nejaký ten rôčik, či desiatka dozadu. Vtedy to bol darček pre dieťa...

Je to bunda, z toho obdobia veľmi populárna pérová, nadýchaná, bunda ala rugbiový zápasník. Keď som ju vytiahla, mama len zdesene na mňa pozrela, že to čo mám. Som jej pripomenula, že vianočná bunda, ktorú vyberal otec /ja s ním, ale asi som mala hlavu inde/.

Všetko by bolo Ok, no budna je v prvom rade pánska, po druhé veľkosť L-XL a ja som v tom období mala 40-45kg... Tak som ju skúsila obliecť :scared: Rukávy po končeky prstov, ramená úplne padnuté, dĺžka do pol stehien... Chlapom v našej domácnosti je tak akurát až veľká. Nosila som ju aspoň jednu zimu určite, s mamou na ňu pozeráme, že ako sa to dalo a mama len povzdychne, do čoho nechala svoje dieťa navliecť. No čo, vyberal otec pre dcéru v puberte a takto to dopadlo, asi mal strašný pocit zahaliť ma od hlavy až po päty.
meggie

koniec niečoho je začiatkom iného...ale čoho?

expert

Mood: Tired

Odoslaťod meggie »

Podľa môjho názoru každý inteligentý človek vie, že zvieratko nie je vhodným darčekom pod stromček. Ešte pred rokom som sa považovala za človeka patiaceho do tej skupiny inteligentných, no pred všetkými si tu sypem popol na hlavu a i keď to nebolo na Vianoce, ale v januári, predsalen som takýto darček kúpila.

V chovprodukte na mňa pár dní pokukával malý čierny zajačik. Dohonalé stvorenie, malý, chlpatý... A už je doma skoro rok. Dorásol a síce sa deti o neho starajú, ja trpím.
Ten králik mi robí zle. Najprv dostal čestné miesto v obývačke s jedálenským stolom. No po prvých pokusoch mi streliť bobku z klietky do taniera putoval milý králik na chodbu k PC. Asi mi to nevie odpustiť, tak mi teraz striela bobky do obývačkových dverí a dupoce a dupoce. Nechápem, ako to tak ďaleko dostrelí.

Už nikdy viac sa nenechám takto zlákať. Asi som mala hormonálnu vzburu, deti už nie sú bábätka, dalšie zatiaľ v pláne nie je a asi som podľahla hormónom nesprávnym smerom.

PS: Mala by som vygoogliť, koľko sa taký králik dožije... Letí práve po mne bobka. Ten králik ma nemá rád...
meggie

koniec niečoho je začiatkom iného...ale čoho?

expert

Mood: Tired

Odoslaťod slniecko »

Meggie :lol: :lol: :lol:
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod kravka »

Dcéra už tohtoročný vianočný darček od svojho starého otca dostala: zlatá kľúčenka v tvare tenučkého pergamenu s logom a kontaktnými údajmi neznámej firmy. Ešte to nezabudol okomentovať slovami: to známy rozdával u nás vo firme, nevedel, čo s tým.... a na môj zdesený pohľad: ale je z 9 karátového zlata! :drop: slušne sme sa poďakovali, pred dcérou som ani nemukla, ona to neriešila, už je na tieto dedove excesy za tie roky zvyknutá /a raz na ne bude možno s úsmevom spomínať, pretože jej starý otec si aspoň spomenie, na rozdiel od jej otca/. Po príchode domov som otvorila notebook, nakukla do svojho online bazáriku a tam - zázrak! Konečne niekto prejavil záujem o darček od rovnakého pána z minulých Vianoc - elektrickú vyhrievaciu papuču :) žeby som tam zavesila aj ten pliešok? :whist:
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.