Odveci darčeky pre deti

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Odveci darčeky pre deti

Odoslaťod sykorka.7 »

Minulý rok na Vianoce moja 7 mesačná dcérka dostala od svokry aj od krstného (BLBá NáHODA) formičky do piesku :clap: . Poviete si a čo je natom? Nevadilo by mi, že dcérka je nato ešte primalá a vôbec netuší na čo sa to používa :no: ,problém je vtom, že my bývame v paneláku v dvojizbovom byte a v meste není žiadne ihrisko p: , respektíve pieskovisko :jaj: , kde by sa s tými formičkami mohla hrať. Takže tieto formičky máme odložené doma v skrini úplne nevyužité :no: .Neostáva nám nič iné, už len kúpiť si domček :)b , alebo v obývačke si zariadiť malé pieskovisko p: .
sykorka.7

Obrázky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod slniecko »

Sykorka, na balkone som uz videla take mini plastove pieskovisko vo viac bytoch...takze tieto vianoce by vam mohli doniest take :)
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Johannka »

Tak moja 5 rocna dcera dostala total odveci mikulasske darceky tento pondelok v skolke. Priznam sa ze ja som bola z toho dost smutna hadam viac ako ona. Proste deti mali v skolke Mikulasa a ten im rozdaval balicky so sladkostami. Dcerke len tak ocka ziarili ked sme sli domov lenze doma ked to zacala vybalovat tak som len musela :rol8: . Same ukrajinske, cinske a polske keksiky a cokoladky. Tak som sa snazila upriamit jej pozornost na darceky od nasho domaceho Mikulasa a ked zaspala tak balicek pekne krasne putoval do kosa a ja som sa modlila aby si to rano dcera nevsimla. No naozaj aj minuly rok tam bolo cosi nevhodne ale tohto roku sa fakt prekonali. Jedine co bolo jedle bola jenda slovenska Horalka. Inak nic. No a este som zabudla ze vecer som si vsimla ze ma cosi leskle vo vlasoch co sa vobec nedalo vycesat a zistila som ze to cert kazdemu dietatu nastriekal na hlavu take tie trblietky. :rol8: Este doteraz to tam ma a ani len netusim kedy to zide dole. No som z toho Mikulasa zdesena. Fuj.
Johannka
začiatočník

Odoslaťod finesse »

Johannka, tak tie mikulasske akcie nemam rada ani ja. Tiez som prave vcera na to myslela, ze naco rodicia alebo ucitelia stale chcu organizovat duplovaneho Mikulasa v skole, v skolke. S nevolou sa vsetci poskladaju a potom sa kupi kopa blbosti, ktore idu do kosa, pretoze kazdy ma doma ine zvyklosti alebo obmedzenia v stravovani. Omnoho rozumnejsie by bolo, keby si namiesto toho kazdy doma prilepsil o toho vyhodeneho skolkarskeho alebo skolskeho Mikulasa.
finesse

jediny kto ta dokaze vzdy podrzat je tvoja podprsenka

expert

Mood: Sad

Odoslaťod corky »

sykorka.7 píše:Minulý rok na Vianoce moja 7 mesačná dcérka dostala od svokry aj od krstného (BLBá NáHODA) formičky do piesku :clap: . Poviete si a čo je natom? Nevadilo by mi, že dcérka je nato ešte primalá a vôbec netuší na čo sa to používa :no: ,problém je vtom, že my bývame v paneláku v dvojizbovom byte a v meste není žiadne ihrisko p: , respektíve pieskovisko :jaj: , kde by sa s tými formičkami mohla hrať. Takže tieto formičky máme odložené doma v skrini úplne nevyužité :no: .Neostáva nám nič iné, už len kúpiť si domček :)b , alebo v obývačke si zariadiť malé pieskovisko p: .

naš maly sa s týmito formičkami hraval celu zimu vo vani ... prelieval si vodu, bola pri tom aj krhlička
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod corky »

čo sa týka školkárskeho a školského Mikuláša, tak mam tiež zmiešané pocity
syn dostal 2 balíky - v jednom bolo ovocie a džusik :D ale v druhom tiež take tie lacne sladkosti :( + nejaká žuvačka a lízanka.Darmo sme na rodičovskom debatovali, že radšej priplatíme a radšej nech dostanú menej a kvalitné, aj tak nakupili aj také tie čoko-náhrady
okrem toho dostali do triedy hračky, tie vyzerali kvalitne, rozne skladačky, drevené hračky, kreatívne sady :)b

u dcéry v škole dostali balík s ovocím, žuvačkou, džusikom,1 tatrankou a s cereálnymi výrobkami ... rodičia možu byť spokojní, či skladba balíka potešila aj deti ... no neviem :DN
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod františka »

kravka píše:Dimka,naozaj strašné :no: hlavne to "nič" na konci :blink:

včera som videla tento vtip a velmi sa mi páči... v odovodnenych pripadoch "nič" može byť dobrou volbou :balon:
[ img ]
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Odoslaťod haluji »

Tohto roku to budú synove druhé vianoce, takže mám zatiaľ skúsenosti s jeho darčekmi len z minulých vianoc. Ja som sa potešila všekému čo dostal, či už to boli hračky, oblečenie či detská kozmetika. Je pravdou, že niektoré veci na oblečenie dostal také, že sú mu ešte aj teraz veľké, ale čo už...väčšina ľudí kúpi aj o niekoľko konfekčných čísel veci väčšie, len aby to náhodou nebolo malé. Jedno som však celej rodine zakázala, a to detské imitácie pušiek, mečov a podobných akože hračiek. Som zásadne proti, aby malé dieťa malo v ruke pušku a hralo sa, že stieľa na všetko okolo neho. V našej rodine som sa však nestretla s veľkým pochopením, pretože môj manžel, otec a aj svokor sú poľovníci :rolll: a teraz mi poradte ako vysvetliť zarytému starému poľovníkovi ( mám na mysli svokra, ktorý je tvrdohlavý ako mulica a žijeme spolu v jednom dome ), že si to naozaj neprajem. Samozrejme mu potajme dal na hranie malú pištol. Skončila okamžite v kozube a hľadajú ju dodnes, lebo netušia, kde sa stratila :wink:
Dúfam, že tieto vianoce si nič podobné môj syn pod stromčekom nenájde, lebo oheň v kozube sa opäť silnejšie rozhorí....
haluji

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Druhé kolo vianočnej súťaže v roku 2011 je je už vyhodnotené http://babetko.rodinka.sk/novinky-na-tr ... i-darceky/

Ďakujeme za všetky príspevky!

Pozrite si výsledky naj darčekov:
Poprosíme výhercov, aby nám pre urýchlenie distribúcie cien poslali mail na eva@babetko.sk
Predmet: vianočná súťaž 2. kolo
Informácie:
- váš nick,
- vaša poštová adresa
- váš telefón
Ďakujeme a blahoželáme!

redakcia rodinka.sk
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod meggie »

Každým rokom, keď vyberám niečo pre mojich dvoch zbojníkov, obchádzam určitý druh hračiek. Sú to hudobné nástroje všetkého možného druhu.

Náš tato, dlhoročný amatérsky hudobník hrajúcich na basgitaru, túžil po tom, aby jeho deti pokračovali čo i len z časti v jeho šľapajách.

Prvé bubny, gitary, klarinety a podobné hudobné hračky začali zapĺňať náš dom už v prvom roku prvorodeného syna. Rodina v tom samozrejme pokračovala a u nás to začalo pripomínať malý sklad hudobných nástrojov. To, že ročné, či dvojročné dieťa nezahralo priveľa príjemných zvukov na týchto nástrojoch asi opisovať nemusím, no stále to bolo akceptovateľné, keďže vychovávame predsa malého hudobníka, no nie? :jaj:

Nadšenie tatina pre hudbu vyústilo do kúpi deskej bicej zostavy na Vianoce pred dvomi rokmi. Vtedy som sa ešte tešila. Nadšenie prešlo asi po mesiaci, kedy som zistila, že moje dieťa sa rozhodlo plne trénovať. Na jednej strane mi je ľúto, že mu túto zostavu zničil mladší brat, na druhej strane mi ten zvuk ani trochu nechýba.

V ten rok dostal mladší od deda detskú rockovú gitaru, aby mohli spolu hrať. Som rada, že sme nekúpili aj klavír. Gitaru sme darovali, resp. bol u nás na návšteve jeden chlapček, ktorému sa veľmi páčila a moje deti ju ochotne darovali.

Teraz už u nás nenájdete asi žiadny hudobný nástroj, teda kým sa nebudú chcieť niečomu vážne venovať, potom ich v tom podporím. No gény muzikanta sa nezaprú, dennodenne počúvam pískanie, hmkanie a pospevovanie. V škole dostal už dve poznámky, že si na hodine pískal, síce pekne, ale pískal . :G

Hudobný nástroj je asi darček pre deti, pomsta pre rodičov. Ak máte nepriateľa, darujte jemu dieťaťu napr. rockovú gitaru, či poriadny bubon. Jasné, výnimky potvrdzujú pravidlo a može to byť aj jedným z najkrajších darčekov, ale ja si už neprosím...
meggie

koniec niečoho je začiatkom iného...ale čoho?

expert

Mood: Tired

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.