Odveci darčeky pre deti

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Odveci darčeky pre deti

Odoslaťod JankoaMarienka »

Moje deti dostanú každý rok od starkých strašnú rárohu. Napríklad autodráhu, ktorú musíte rozložiť na plochu ako je plocha bežnej autogaráže, žeriav s ramenom, ktoré nám siaha až do záchoda.... absolútna haluz, keďže bývame s dvoma deťmi v napráskanom jednoizbovom byte. Pomóóc, ako im to mám vysvetliť? Tajne verím, že väčšie hračky, ako tie , čo sme už dostali (a nemáme kde rozložiť) už neexistujú, a konečne dostanú napríklad majú krabicu lega.
JankoaMarienka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Odveci darčeky pre deti

Odoslaťod Misajda »

Pre svojho prveho syna som dostala od svokry dievcensku supravu (zelenoruzovu) a to na dvoj az troj rocne dieta. Syn bol novorodenec. :lool: Este dodnes ju mam, kedze k dievcatku sme sa nedostali. :wink:
Misajda
expert

Odoslaťod corky »

JankoaMarienka píše:. Pomóóc, ako im to mám vysvetliť? Tajne verím, že väčšie hračky, ako tie , čo sme už dostali (a nemáme kde rozložiť) už neexistujú, a konečne dostanú napríklad majú krabicu lega.

asi len polopatisticky ... na čele to napísané nemáš, že sa vam to nehodí
pravdepodobne si to neuvedomujú, ked vam nevhodne hračky nosia opakovane
alebo napíšte "list Ježiškovi" a ten potom podsun rodičom, nech kupia to, čo si deti skutočne želajú :wink:

inak, aj moji občas dostanú somariny, niečo, čo sa vôbec nehodí ... a tak bud sa s tým pohrajú, pokazia to a pokazené vyhodíme, alebo ich to nezaujme a vtedy to skúsim predať
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod nezabudka »

presvedcit deti, ze je dobre mat nejake hracky aj u starych rodicov a nechat tam autodrahu aj zeriav aj...............
nezabudka

Odoslaťod ninamamina »

nezabudka píše:presvedcit deti, ze je dobre mat nejake hracky aj u starych rodicov a nechat tam autodrahu aj zeriav aj...............

:lool:
ninamamina

:)

Odoslaťod arabellla »

Jaaaj Marienka, ako by si o mne písala.
Žeriav mame tiež. Minuly rok bol tusím v akcii, nie?
Aj tabulu (co by nevadilo, keby v nasom mini byte tym padom nebolo ako otvorit skrynu)
A každy rok dostanu na kazdy sviatok dva rovnake plyšaky, aby si nezavideli.
Uhrnom tam 6-8 do roka. Moji drahí astmatici v malom byte :?!?: :guns: !!
Ešte nedostali autodrahu a žive zviera.
Aktualne sa ma na to žive zivera pytaju svagrovci. Kam s tym???
arabellla

Odoslaťod Dimka »

Tak prispejem:
- bytovu trampolinu 180 cm - byvali sme v byte kde ked som chcela ist do spalne a muz sedel na gauci v obyvacke tak musel vstat,
- plastovy tank ktory po zapnuti v rustine vykrikoval nieco ako "pobite ich zmrdov, do boja, palte na nich" a v prestavkach sa nekontrolovane tocil a strielal plastove hnede gulicky rychlostou ako samopal, netusim odkial to vyhrabali
- hnusny plastovy telefon v tvare a velkosti maleho prasata, ruzovy, tahal sa na snurke a klapal vrchnou celustou a gulal ocami, nastastie mu odpadla hlava a ukazal sa akysi kolik ktory tu hlavu dvihal a teda sme ho hned odlozili aby si dieta neublizilo.
- prasknuty nafukovaci kon - ani sa nedal nafukat, dotycna ho zobrala " na reklamaciu" a viac sme ho nevideli.
- detsky koralkovy nahrdelnik - ako jediny darcek dostala moja 8 rocna dcera, ostane vnucata rozbalovali spusty darcekov a svokra skonstatovala ze sa jej asi nepaci ze nema hracku, tak dovliekla este jednu krabicu ze este pre nu, bola v nej bytova lampa
- nic- predchadzalo tomu x telefonatov kde sme s dotycnimi dohodli co chcu nase a ich deti, robime to tak kazdy rok, kupujeme len detom, my sme odovzdali darceky ich detom a nase nedostali absolutne nic, dodnes netusim preco, bolo mi trapne nejak sa okolo toho pytat a oni ani slovko, to bolo minule vianoce.
Dimka
pokročilý

Odoslaťod slniecko »

Dimka :scared:
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod kravka »

Dimka,naozaj strašné :no: hlavne to "nič" na konci :blink:
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod mmonika »

moja svagrina nam darovala fotoalbumy ,ktore sme jej asi tri roky predtym kupili my na Vianoce. :D
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.