Nevhodné darčeky pre tehule

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Nevhodné darčeky pre tehule

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Tak začnem (: . Pamätám si svoje podstromčekové zúfalstvo nad 300 stranovou fotodokonalou príručkou o tom, ako rastie bábätko v brušku....ktorú som dostala počas svojho štvrtého tehotenstva .... Niééé, prosím si radšej štatistickú ročenku, analýzu kolísania ceny ropy na svetových trhoch za posledných 20 rokov, alebo jednoducho nejaký blbý babský román. Ale toto? Mne????
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Nevhodné darčeky pre tehule

Odoslaťod LIBERTAS »

evi, neviem, ale neznieš vôbec presvedčivo...a mne sa to ani nezdá vtipné.

čo to má byť za nové diskusie?obe sú v podobnom znení...máme hromžiť nad zlým obdarovávaním?
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod Mysenka »

podla mna najnevhodnejasie su rady, najme nevyziadane a zakladajuce sa na predpotopnych starobabskych poverach typu spicate brusko onake pohlavie, cim viac priberat, komentovanie "krasy" buducej matky a najma! oslovenie tehotnej zeny "mamina". :rolll: Pre podaktore individua viac zena nema meno a bohorovne ju oslovia slovom, ktore by malo na nu aplikovat vyhradne jej dieta. V porodniciach detto. Mamicka. :rolll: Nasledne nejapna otazka kedy bude druhe. A dalo by sa pokracovat. Toto su tie najnevhodnejsie "darceky" v mojom ponimani. Inak samotne darceky, nech su akekolvek, su do pohody. To nie je len v pripade tehotnych, ze obdrzia nieco nevhodne, staci sa nestrafit do vkusu, potrieb ci tuzob...to je najmenej. Viac skody napachaju tie dristy. :wink:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Odoslaťod koza Tina »

Tak ja som dostala od svokry podpsenku na dojcenie. :rol8: Nevedela ani velkost,znacka neznama a veru to aj tak vyzeralo.Material dodnes netusim.Moj muz ked to uvidel tak dostal zachvat smiechu a vzdy ked potom videl niekde reklamu na pradelko ak sa rozrehotal ako kon.
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod Eva/ redakcia »

LIBERTAS píše:evi, neviem, ale neznieš vôbec presvedčivo...a mne sa to ani nezdá vtipné.

čo to má byť za nové diskusie?obe sú v podobnom znení...máme hromžiť nad zlým obdarovávaním?

Nie hromžiť, baviť sa. Vždy keď prídeme na káve s kamoškami k tejto téme, máme spústu storiek, a vždy sa na tom perfektne bavíme...tak som si myslela, že sa môžme aj tu. V:)
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod LIBERTAS »

jasnéééé...len ti tú storku proste neverím :D

Tinuš...ešte sa ti môže zísť, v takej 65ťke, takže nevyhadzuj :lol:

mysen čo ja viem...to je trochu od témy....
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod koza Tina »

Libertas vravis ze ked budem chciet vzrusovat stareho v 65 tak bude dobra??? :mrgreen: Sakra len mam takeho tusaka ze ju asi uz nemam.Ked budem na Slovensku sa pozriem ci este tuto sexicu este vobec mam.
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod hannah »

No, to asi nie je klasicky najhorsi darcek, ale ja som ako teho dostala parfem. Jak som blila kontinualne, tu vonu mam definitivne spatu z pocitom na zvracanie.
hannah
pokročilý

Odoslaťod sykorka.7 »

Tak ja som od svokry dostala krajčírsky meter, vraj na meranie brucha :bored: ...možno to myslela dobre :yes: , ale efekt bol opačný..skôr ma to frustrovalo :crazy:, že aká som už obrovská :?!?: ...
sykorka.7

Obrázky: 1

Odoslaťod sykorka.7 »

Taká permanentka do fitka v období tehotenstva, ked žena ledva chodí :drop: a nie to ešte aby sa nejako fyzicky naťahovala, môže byť tiež poriadna trefa... :2no:
sykorka.7

Obrázky: 1

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.